Aluminij za gnojenje oceana

poruka: 23
|
čitano: 8.733
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aluminij za gnojenje oceana".
11 godina
neaktivan
offline
Aluminij za gnojenje oceana

Što bi moglo poci po zlu..hmm

 
7 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
Prosle godine je io bakar, samo valjda kako je aluminij jeftiniji onda je on u igri sad
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Aluminij za gnojenje oceana

S kojom brzinom i čime bi transportirali/rasipali te astronomske količine aluminjske soli po oceanima/morima? Ono pala bi po Duhu Svetome odjednom svugdje jednim pritiskom na gumb !?

 

Ovo je klasičan primjerak pseudoznanosti sekte Crkva Presvetlog Zatoplenja koji ne služi ničemu, osim širenju panike/straha među napaćeni narod.

 

 

 

Strah je glavni izvor praznovjerja, a i jedan od glavnih izvora okrutnosti

 

Bertrand Russell

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2023 11:59 (memulica).
Moj PC  
5 5 hvala 0
6 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana

Shhhhhhh, cut ce te Gallu i ajijaraj kako vec. Ne nas kolega ajar, vec onaj drugi, vjerojatno multic od Gallu. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
memulica kaže...

S kojom brzinom i čime bi transportirali/rasipali te astronomske količine aluminjske soli po oceanima/morima?

 Zar je neko je rekao da će krenuti 'soliti' mora/oceane?

10 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
More je zestoko, bolje u toplice.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Aluminij za gnojenje oceana

Najviše me je zabrinula zadnja rečenica teksta. Pitanje je koliko je dobro čačkati po dobro uhodanim eko sistemima, jer i male promjene mogu izazvati velike štete. Dakle, prvo jako dobro proučiti što i kako se događa, a tek onda eventualno "aluminizirati" mora.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
Chemtrails? (Sarkazam)

Nitko to ne bi radio dok se ne ispita utjecaj.
Bajdvej - koja ironija da ti nekog kriviš za širenje pseudoznanosti.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2023 21:48 (Gallu).
16 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
učo kaže...

Najviše me je zabrinula zadnja rečenica teksta. Pitanje je koliko je dobro čačkati po dobro uhodanim eko sistemima, jer i male promjene mogu izazvati velike štete. Dakle, prvo jako dobro proučiti što i kako se događa, a tek onda eventualno "aluminizirati" mora.

 gdje god čovjek dirne u ekosustave, stvari se pogoršaju. Dok se samo sjetim deBilla i ekipe stručljaka koji hoće zamračiti sunce... odmah mi dodje da se ranim. Idiokracija mi sve više izgleda kao film utopije prema vremenima koja nama dolaze...

12 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
Aldo kaže...

 ... Idiokracija mi sve više izgleda kao film utopije prema vremenima koja nama dolaze...

 ... meni izgleda da ti živiš Idiokraciju.

12 godina
protjeran
offline
Aluminij za gnojenje oceana

Kad ce sljedbenici klima-kulta shvatiti da zemlja ne treba spasavanje?

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Aluminij za gnojenje oceana

mora bi bila iznimno zadovoljna kad bismo ih samo očistili i prestali bacati smeće u njih. eventualno se ograničiti na pokoju nesreću s tankerom punim nafte, ako se baš mora. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana

 ... meni izgleda da ti živiš Idiokraciju.

 I na žalost, ne samo on nego mi svi izgleda da živimo u idiokraciji

dolazim odmah - Godot
3 godine
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
Ne treba joj spašavanje. Treba samo spriječiti štetno ponašanje ljudi.
9 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
jacob33 kaže...

Kad ce sljedbenici klima-kulta shvatiti da zemlja ne treba spasavanje?

 Ne spasava se zemlja, ona ce biti ok, treba ljude spasiti. 

16 godina
offline
Aluminij za gnojenje oceana

Skok sa 1 milijarde na preko 7 milijardi jedinki uz poduplani životni vijek istih u zadnjih dva stoljeća. Misliš ovako objektivno i znanstveno da takvu vrstu treba spašavati?

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
memulica kaže...

Skok sa 1 milijarde na preko 7 milijardi jedinki uz poduplani životni vijek istih u zadnjih dva stoljeća. Misliš ovako objektivno i znanstveno da takvu vrstu treba spašavati?

 

Ako ćemo zagaditi i potaracati cijelu prirodu oko sebe, ne misliš da će kvaliteta života biti lošija? Ili je samo kvantiteta bitna?

16 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
memulica kaže...

Skok sa 1 milijarde na preko 7 milijardi jedinki uz poduplani životni vijek istih u zadnjih dva stoljeća. Misliš ovako objektivno i znanstveno da takvu vrstu treba spašavati?

 pa pandemija kovida nam je pokazala da je baš svaki život neprocjenjiv...

12 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
Aldo kaže...
memulica kaže...

Skok sa 1 milijarde na preko 7 milijardi jedinki uz poduplani životni vijek istih u zadnjih dva stoljeća. Misliš ovako objektivno i znanstveno da takvu vrstu treba spašavati?

 pa pandemija kovida nam je pokazala da je baš svaki život neprocjenjiv...

 Baš svaki?!? Uvijek ima iznimka, a trenutno mi padaju na pamet najmanje dvije.

5 godina
offline
Aluminij za gnojenje oceana


Hmm... nije li aluminij toksičan za složenije organizme (od bakterija)?
(u izvjesnim većim količinama, jasno)

https://www.medicalnewstoday.com/articles/327485#Non-food-products-top-source-of-exposure

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2023 20:50 (Al Crane).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
učo kaže...

Najviše me je zabrinula zadnja rečenica teksta. Pitanje je koliko je dobro čačkati po dobro uhodanim eko sistemima, jer i male promjene mogu izazvati velike štete. Dakle, prvo jako dobro proučiti što i kako se događa, a tek onda eventualno "aluminizirati" mora.

 
Baš tako. Moja je laička projekcija već odavno bila da ćemo gurati problem pod tepih sve dok ne nahrupi na drugom kraju, a onda ćemo u panici početi prtljati sa sumnjivim geoinženjerijskim polurješenjima koja će izazvati još više štete.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
memulica kaže...

Skok sa 1 milijarde na preko 7 milijardi jedinki uz poduplani životni vijek istih u zadnjih dva stoljeća. Misliš ovako objektivno i znanstveno da takvu vrstu treba spašavati?

 
Memi, jel ti zbilja vjeruješ da u jednom fizikalno ograničenom sistemu zbog hipertrofije jedne komponente ne postoji granica iza koje slijedi kolaps tog sistema?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Aluminij za gnojenje oceana
Ajar kaže...

mora bi bila iznimno zadovoljna kad bismo ih samo očistili i prestali bacati smeće u njih. eventualno se ograničiti na pokoju nesreću s tankerom punim nafte, ako se baš mora. 

 
Hahaha! Uvijek si tako duhovit! 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice