Nakon što je ranije videoigre okrivio za poticanje

poruka: 10
|
čitano: 6.607
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon što je ranije videoigre okrivio za poticanje".
15 godina
offline
Nakon što je ranije videoigre okrivio za poticanje

Ah, tipičan izmetolitičar, prdi kako mu vjetar puše

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2023 13:18 (Ges).
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Nakon što je ranije videoigre okrivio za poticanje

Nikako mi nije jasno koje su videoigre uzrokovale istinski nasilne događaje u ljudskoj povijesti, npr Džingis-kanovu invaziju, križarske ratove, svjetske ratove, Holokaust, i svu lepezu stotine tisuća sitnih nikad zabilježenih napada kroz ljudsku povijest koji su se sastojali od klanja, pljačke i silovanja.

 

Stvarno je šteta što su videoigre uništile tako miroljubivu vrstu kao što je čovjek.

Moj PC  
12 0 hvala 1
10 mjeseci
protjeran
offline
Nakon što je ranije videoigre okrivio za poticanje

Neka samo oni ''uvoze'' još više imigranata, pogotovo one iz svojih bivših kolonija, da prave nerede. Možda optuže i TikTok jednog dana.

 

 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Nakon što je ranije videoigre okrivio za poticanje

eto zbog čega je makron političar a ne nešto korisno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nakon što je ranije videoigre okrivio za potic
Cansee kaže...

Nikako mi nije jasno koje su videoigre uzrokovale istinski nasilne događaje u ljudskoj povijesti, npr Džingis-kanovu invaziju, križarske ratove, svjetske ratove, Holokaust, i svu lepezu stotine tisuća sitnih nikad zabilježenih napada kroz ljudsku povijest koji su se sastojali od klanja, pljačke i silovanja.

 

Stvarno je šteta što su videoigre uništile tako miroljubivu vrstu kao što je čovjek.

Očito nikada nisu čuo za igricu "Velika Srbija"?!

2 godine
offline
Re: Nakon što je ranije videoigre okrivio za potic
Cansee kaže...

Nikako mi nije jasno koje su videoigre uzrokovale istinski nasilne događaje\

 Macronova igra zvana "open borders"

9 godina
offline
Nakon što je ranije videoigre okrivio za poticanje

Oduvjek sam favorizirao i idoliziro đuku(Duke Nukem), tranciranje svinja mi je bilo fascinantno, ali na moju zalost(mozda i jos nekoga)  do sad nisam imao prilike do sabora otic na real life test........

 

 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nakon što je ranije videoigre okrivio za potic

pa ne možeš svinju, tu plemenitu životinju, koja je bila i simbol borbenosti Keltima (divlja svinja doduše), životinju koja je korisna, uspoređivati s bravcima i krmadi (svaka čast izuzecima) u Saboru ?!?

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Re: Nakon što je ranije videoigre okrivio za potic
Stric_Jura kaže...

pa ne možeš svinju, tu plemenitu životinju, koja je bila i simbol borbenosti Keltima (divlja svinja doduše), životinju koja je korisna, uspoređivati s bravcima i krmadi (svaka čast izuzecima) u Saboru ?!?

 Istina,doduse zalosno je uopce ih poistovjetit s bilo kojom zivotinjom(jer sve imaju svoju svrhu)...Svinja se odnosila na "svinju" iz duke naravno 

 

edit:ako pomno pogledamo sliku prilozenu u privitku, slicnost je nezanemariva

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 9:22 (Hazzard From da Hood).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon što je ranije videoigre okrivio za potic
sjeo babi u krilo pa mu pojasnila neke stvari. Pukovnika je prethodnik dao ubiti, pa ovom netko drugi mora platiti kampanju, makar to bile i "igrice". lijep primjerak "kako vitar duva" nakupina aminokiselina.
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice