Objavljen prvi prikaz igrivosti nadolazeće arkadne

poruka: 5
|
čitano: 2.800
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljen prvi prikaz igrivosti nadolazeće arkadne".
Objavljen prvi prikaz igrivosti nadolazeće arkadne

Ne bih ju bas nazvao arkadnom simulacijom, jer vise pretendira na gran turismo. OK, nije Asseto Corsa ili slicno s fizikalnim modelom, ali sve drugo spada u "simulaciju".

 

 

<OsobniDojam>

   Vidim koliko je truda ovdje ulozeno, naprosto im skidam kapu.

   Ali meni osobno su takve igre strahovito dosadne, i ne mogu ih cijeniti.

   Kupio PS5 s GT7, igrao ravno 30 minuta. Skoro sam si u glavu pucao od dosade.

</OsobniDojam>

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Objavljen prvi prikaz igrivosti nadolazeće arkadne

A dobro, GT je isto 'simcade', al u GT7 ovjes barem "radi". Ovdje mi to tako ne izgleda. No probat će se, nadam se da bude više sim nego arkada i što manje raznih kola sreća, ruleta i obasipanja svim i svačim, a više utrkivanja i postupnog skupljanja/tuninga pila.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljen prvi prikaz igrivosti nadolazeće arkadne

Super izgleda! Jedva čekam isprobati :)

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Objavljen prvi prikaz igrivosti nadolazeće ark
Lovac kaže...

A dobro, GT je isto 'simcade', al u GT7 ovjes barem "radi". Ovdje mi to tako ne izgleda. No probat će se, nadam se da bude više sim nego arkada i što manje raznih kola sreća, ruleta i obasipanja svim i svačim, a više utrkivanja i postupnog skupljanja/tuninga pila.

 Kaj se tice arcade/sim GT ipak puno vise naginje prema simulaciji.

Forza je i dalje forza. 

Nadodali su neke stvari koje bi trebale dat malo ozbiljniji ton (pravi pit stop, penalty sistem), al vozni model je jos uvijek u tom Forza stilu.

Podrska za volan je bolja nego prije, al mislim da je kontroler jos uvijek prioritet kod razvoja igre.

To je dojam koji sam dobio iz ovog kaj je viđeno do sad

If Microsoft ever made a product that didn&amp;amp;#39;t suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Objavljen prvi prikaz igrivosti nadolazeće arkadne

Jučer sam instalirao trial verziju (5 sati isprobavanja ovaj vikend). Onako na prvu i nekih 30 minuta prčkanja po postavkama i nešto odvoženih trka, igra je nešto što sam i očekivao, zasad više arkada nego simulacija. Veliki plus je da se bez problema može igrati PS4 kontrolerom, i zasad nisam naletio na one gluposti tipa kolo sreće, tombola itd.

Uglavnom neloše, pričekat ću još Forzu Motorsport pa vjerojatno nešto pazariti.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice