Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo

poruka: 15
|
čitano: 8.568
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo".
15 godina
offline
Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo

jogurt je već vani navali narode - RUNE

Intel 80286
Moj PC  
6 1 hvala 1
6 godina
offline
Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo

Eto olakšalo muke ovima što čekaju Star Citizen....sad se zabavljaju sa Zvjezdanim Poljem...mada za ugodno igranje treba RTX 4090...hebiga znamo da su svemirska putovanja skupa

 

Ja na svemirsko putovanje krećem kad bude moguće s RTX 4060Ti sve na ultra na 1280x720...do tada...

 

Pozdravlja vas Major Tom

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
HCMAA kaže...

Eto olakšalo muke ovima što čekaju Star Citizen....sad se zabavljaju sa Zvjezdanim Poljem...mada za ugodno igranje treba RTX 4090...hebiga znamo da su svemirska putovanja skupa

 

Ja na svemirsko putovanje krećem kad bude moguće s RTX 4060Ti sve na ultra na 1280x720...do tada...

 

Pozdravlja vas Major Tom

 

 Ne lazi ovaj napaceni i glupi narod. 

 

Minimum
OS: Windows 10 version 21H1 (10.0.19043)
Processor: AMD Ryzen 5 2600X, Intel Core i7-6800K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 5700, NVIDIA GeForce 1070 Ti
DirectX: Version 12
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required


Recommended
OS: Windows 10/11 with updates
Processor: AMD Ryzen 5 3600X, Intel i5-10600K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 6800 XT, NVIDIA GeForce RTX 2080
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required

 

Kupujem si jedino brzi SSD gen5 sa 12000 MBps.

13 godina
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
HCMAA kaže...

Eto olakšalo muke ovima što čekaju Star Citizen....sad se zabavljaju sa Zvjezdanim Poljem...mada za ugodno igranje treba RTX 4090...hebiga znamo da su svemirska putovanja skupa

 

Ja na svemirsko putovanje krećem kad bude moguće s RTX 4060Ti sve na ultra na 1280x720...do tada...

 

Pozdravlja vas Major Tom

 

 Taman je FreeFly u SC-u. Teško da će bliže završetku doći u skorije ili dalje vrijeme

15 godina
offline
Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo

Kako to da je AMD GPU često podcijenjen u preporučenim, ali i minimalnim konfiguracijama? Jer RX 5700 je prilično jača od GTX 1070 Ti. Kod preporučenih je još i veća razlika - RX 6800 XT u odnosu na RTX 2080 je puno jača. Značajno je jača i od 2080 Ti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
Izzy kaže...

Kako to da je AMD GPU često podcijenjen u preporučenim, ali i minimalnim konfiguracijama? Jer RX 5700 je prilično jača od GTX 1070 Ti. Kod preporučenih je još i veća razlika - RX 6800 XT u odnosu na RTX 2080 je puno jača. Značajno je jača i od 2080 Ti.

 Zato jer im je trzisni udio vec 20+g za kurac, svi znaju za gtx 1070ti, rx 5700 mi apsolutno nista ne znaci da je i brza 10x nebi znali, toliko o spominjanju Inace 2080ti i nije bas znacajno sporija od 6800xt, k tome to je gpu iz davne 2018g

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2023 18:21 (Boris grozni).
12 godina
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
Izzy kaže...

Kako to da je AMD GPU često podcijenjen u preporučenim, ali i minimalnim konfiguracijama? Jer RX 5700 je prilično jača od GTX 1070 Ti. Kod preporučenih je još i veća razlika - RX 6800 XT u odnosu na RTX 2080 je puno jača. Značajno je jača i od 2080 Ti.

 Vidim čak da na low se može više manje ok igrati sa rx580 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2023 18:47 (ramzocro-HCR).
8 godina
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
Bob Boss kaže...

 Ne lazi ovaj napaceni i glupi narod. 

 

Minimum
OS: Windows 10 version 21H1 (10.0.19043)
Processor: AMD Ryzen 5 2600X, Intel Core i7-6800K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 5700, NVIDIA GeForce 1070 Ti
DirectX: Version 12
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required


Recommended
OS: Windows 10/11 with updates
Processor: AMD Ryzen 5 3600X, Intel i5-10600K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 6800 XT, NVIDIA GeForce RTX 2080
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required

 

Kupujem si jedino brzi SSD gen5 sa 12000 MBps.

 Da. Samo što nisu napisali kakve postavke i koju rezoluciju i kakav fps dobiješ sa tim recommended specifikacijama. Koliko sam vidio po YT-u, ovo recommended će ti dati stabilnih 30fps u 1080P rezi i sa ultra postavkama.

Prosječno glup.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2023 22:55 (DuxCro).
9 mjeseci
offline
Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo

sviđa mi se 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo

Probao sam sinoć i danas ujutro, baš loše. Već rečeno ali igra je stvarno kao Fallout + minigame u svemiru.

 

Sa spaceshipom ne možeš sletit gdje hoćeš, brod realno služi kao loading screen za prelaz s lokacije na lokaciju.

Sve se može sa Fast travel opcijom, tako da su taj "svemir" su mogli i isključit. Homeworld RTS star 20 godina je imao bolji feeling u svemiru nego ovo.

 

Gdje god odeš, loading screen. Totalni immersion breaker pogotovo za neki explore gameplay.

Grafika OK (RTX 4070 maxed out) međutim je to za očekivati od AAA naslova iz 2023.

 

Ocjena: 2/10 (razočaranje)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2023 12:33 (Popa).
 
6 0 hvala 1
8 godina
offline
Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su vrlo

Ovo čekam još od trećeg  Elder Scrollsa  

waaagh ;
 
1 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
Popa kaže...

Probao sam sinoć i danas ujutro, baš loše. Već rečeno ali igra je stvarno kao Fallout + minigame u svemiru.

 

Sa spaceshipom ne možeš sletit gdje hoćeš, brod realno služi kao loading screen za prelaz s lokacije na lokaciju.

Sve se može sa Fast travel opcijom, tako da su taj "svemir" su mogli i isključit. Homeworld RTS star 20 godina je imao bolji feeling u svemiru nego ovo.

 

Gdje god odeš, loading screen. Totalni immersion breaker pogotovo za neki explore gameplay.

Grafika OK (RTX 4070 maxed out) međutim je to za očekivati od AAA naslova iz 2023.

 

Ocjena: 2/10 (razočaranje)

 kažu da je prvih 10-12h najslabiji dio igre, a poslije da se zakačiš. pretpostavljam da nije za one koji nemaju strpljenja i traže brzu akciju. mene baš zanima, ali nemam sad trenutno vremena za igranje. 

14 mjeseci
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
DuxCro kaže...
Bob Boss kaže...

 Ne lazi ovaj napaceni i glupi narod. 

 

Minimum
OS: Windows 10 version 21H1 (10.0.19043)
Processor: AMD Ryzen 5 2600X, Intel Core i7-6800K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 5700, NVIDIA GeForce 1070 Ti
DirectX: Version 12
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required


Recommended
OS: Windows 10/11 with updates
Processor: AMD Ryzen 5 3600X, Intel i5-10600K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 6800 XT, NVIDIA GeForce RTX 2080
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required

 

Kupujem si jedino brzi SSD gen5 sa 12000 MBps.

 Da. Samo što nisu napisali kakve postavke i koju rezoluciju i kakav fps dobiješ sa tim recommended specifikacijama. Koliko sam vidio po YT-u, ovo recommended će ti dati stabilnih 30fps u 1080P rezi i sa ultra postavkama.

 Manje gledaj jubitu klosare.

8 godina
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
Bob Boss kaže...

 Manje gledaj jubitu klosare.

 Majstore, ajd ti ponovno pročitaj moj prijašnji komentar i pogledaj ove testove sa Tom's Hardwera, pa reci što sam krivo napisao. Recommended će dati stabilnih 30 fps u 1080p rezi. U 1440P nije stabilnih 30fps. Igra je na PC-u katastrofalno loše optimizirana. Treba tu još patcheva i optimizacije drivera ohoho.  A ovi sa Tom's Hardwera su zloglasno nesposobni. Što je i ovdje očito jer nemaju pojma da FSR2 ne radi apsolutno ništa kada je scaling postavljen na 100%. Kao što su i učinili. Tom's hardware samo djeca gledaju.

Prosječno glup i umjereno lud
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2023 21:17 (DuxCro).
14 mjeseci
offline
Re: Objavljen Starfield, prve reakcije kritike su
DuxCro kaže...
Bob Boss kaže...

 Manje gledaj jubitu klosare.

 Majstore, ajd ti ponovno pročitaj moj prijašnji komentar i pogledaj ove testove sa Tom's Hardwera, pa reci što sam krivo napisao. Recommended će dati stabilnih 30 fps u 1080p rezi. U 1440P nije stabilnih 30fps. Igra je na PC-u katastrofalno loše optimizirana. Treba tu još patcheva i optimizacije drivera ohoho.  A ovi sa Tom's Hardwera su zloglasno nesposobni. Što je i ovdje očito jer nemaju pojma da FSR2 ne radi apsolutno ništa kada je scaling postavljen na 100%. Kao što su i učinili. Tom's hardware samo djeca gledaju.

 Da izgleda da si u pravu. Pa kako ce tek onda da radi na Xbox series S.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice