Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastavak F

poruka: 10
|
čitano: 5.180
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastavak F".
15 godina
offline
Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastavak F

Izgleda dosta dobro 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastavak F

nije jutro svitanje (dawn) crnog sokola (iako je jasteb istoznačnica), nego "down" (pad). e, sad postaje zanimljivo, jer je "down" i paperje, koje posjeduju i crni sokoli/jastrebi (= kokoši). s osme strane, "dawn" je i početak nečega, a "hawk" jednako može biti svašta (nakašljati se, grabež itd.). "black" ima značenja kojima se broja ne zna. možda nije loše zapravo odlučiti se što od toga uporabiti. jedna od bedastijih konjbinacija bila bi "grabež ljutitog paperja" 

 

pe se: i dalje u tekstu piše "Dawn" 

 

pepese: eo mojih multiprofilnih (bez poruka ali vrebaju, kad im sestra u ustanovi zatvorenog tipa za vrlo, vrlo nervozne dopusti pristup računalu) imbecila s palcem nadolje 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2023 17:44 (Ajar).
Moj PC  
4 4 hvala 0
8 godina
offline
Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastavak F

 

Igrao sam verziju iz 98'.

Ono sto je bolo specificno za tu igru na pocetku je da nemilosrdo nije prastala gresku. Jedan metak, cak i u "kundak" iliti "drveni usadnik" po novohrvatskom, i kako bi ameri rekli, You bought the Farm. A imala je prikaz odakle je doletio metak i gdje je pogodio. To je znalo biti frustrirajuce ali si morao stvari dobro isplanirati i provesti inace 0 bodova.

 

Ista stvar s Rainbow Six serijom. Prve igre iz serije nisu bile nesto graficki ali je radnja i takticko/planski dio bio super. AI je druga prica naravno

 

Ako od ovoga misle napraviti novi CoD ili tako neki produkt, nema smisla ni paliti stroj.

BTW i dalje se nadamo nekom novom nastavku Ghost Recon serije kad smo kod slicnih naslova.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastav
Ajar kaže...

nije jutro (dawn) crnog sokola (iako je jasteb istoznačnica), nego "down" (pad). e, sad postaje zanimljivo, jer je "down" i paperje, koje posjeduju i crni sokoli/jastrebi (= kokoši). s osme strane, "dawn" je i početak nečega, a "hawk jednako može biti svašta (nakašljati se, grabež itd.) "black" ima značenja kojima se broja ne zna. možda nije loše zapravo odlučiti se što od toga uporabiti. jedna od bedastijih konjbinacija bila bi "grabež ljutitog paperja" 

 

"dawn" je zora / svitanje, a ne jutro. Čisto ako se glupiramo već :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastavak F

Pre brzo za DF po mom skromnom mišjenju

 

Očekivao sam više SQUAD tipa igru al su Squad,arma i fallujah popunili sve rupe i tenutno nema mjesta za ništa novog tog tipa.

 

dira u srce igra al bojim se da neće taknit đep

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastavak F

Tencet? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastav
Jel to ona stoka sto drzi Epic games u saci pa nema novi Unreal tournament?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastav
Spacecraft kaže...
Jel to ona stoka sto drzi Epic games u saci pa nema novi Unreal tournament?

 pojma nemam, ali mi se čini da im nedostaje slovo. Trebalo bi biti TENCENT, a ne Tencet. ako je tako onda su to Kinezi, najveća zabavna kompanija.

10 godina
offline
Re: Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastav
Tencent has a very solid foundation for its global games operations, thanks to ownership of Riot Games, Funcom, Sharkmob, the Leyou Technologies group (including Digital Extremes and Splash Damage), and stakes ranging from 4% to 84% in Remedy, Epic Games, Activision Blizzard, Ubisoft, Krafton, Supercell, Frontier ....

Imas pravo nije isto al im isto hebem mamu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Tencet će na Gamescomu predstaviti novi nastav
Spacecraft kaže...
Tencent has a very solid foundation for its global games operations, thanks to ownership of Riot Games, Funcom, Sharkmob, the Leyou Technologies group (including Digital Extremes and Splash Damage), and stakes ranging from 4% to 84% in Remedy, Epic Games, Activision Blizzard, Ubisoft, Krafton, Supercell, Frontier ....

Imas pravo nije isto al im isto hebem mamu.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice