Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfatima

poruka: 6
|
čitano: 8.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfatima".
15 godina
offline
Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfatima

a ako zbog "poremećenih (trknutih? prolupalih? psihotičnih?) opskrbnih lanaca (zimska oprema? bdsm? ropstvo?)" i krize uzrokovane pandemijom i svjetskim žarištima ratnih sukoba pofali fosfora, onda postavljam ovakva pitanja? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2023 17:14 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfati
Ma hebeš život...bez fosfora nebi bilo šibica...niti piromana...niti djevojčice s šibicama...jel može biti da je djevojčica s šibicama bila piroman
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 13:27 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfati
Od školskih dana sam fasciniran sa kompleksnim solima,priroda je čudo.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfatima

Slažem se, priroda je čudo - Einstein je reako da je "priroda fantastičnija od fantazije". Kad naučiš čitati kemijske formule, otvara ti se čitav novi svijet. 

 
3 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfati
HCMAA kaže...
Ma hebeš život...bez fosfora ne bi bilo šibica... niti piromana... niti djevojčice s šibicama... jel može biti da je djevojčica sšibicama bila piroman?

 Je! Zadnje što je učinila u životu je bilo zapaliti šibicu, promatrati ushićeno plamen i umrijeti, sramota!

mGT kaže...
Od školskih dana sam fasciniran kompleksnim solima, priroda je čudo.

 Divno je što postoji mjesto gdje ovo možeš reći s ponosom a da te ostali ne gledaju kao teškog frika ili poremećenog luđaka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 17:27 (notloB).
6 godina
offline
Re: Enkeladov ocean? Mineralna voda bogata fosfati

Nah, kad naučiš koristit dizel, još bolje loživo ulje, a tek kerozin..., amonijev nitrat, naravno to kupuješ za poljoprivredu i aluminijsku prašinu u određenim omjerima... 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 17:13 (cvaja997).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice