Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

poruka: 16
|
čitano: 7.302
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C".
5 godina
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

I gubiš sve igre koje si platio.... kakva pljačka

 

Naravno, time samo legitimni igrači izvlače deblji kraj

 

S druge strane.  nitko ne gnjavi niti im tko briše igre s PC-a

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Čak i da stavimo na stranu suštinu priče (što nikako ne ide, jer to je suština priče), kad bih primio email koji kaže "Zdravo, ja sam ta i ta poznata firma i spremam se da ti obrišem tvoj sadržaj koji si platio. Da ti se to ne bi desilo, imaš rok od X dana da klikneš na ovaj link ovde.", momentalno bih ga klasifikovao kao phishing.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Prije par mjeseci smo ovdje imali raspravu oko digitalnih igar i opcenito digitalnog sadrzaja.

Na kraju se eto pokazalo da se bez digitalnog sadrzaja itekako moze ostat i da u biti nikad nije nas nego ga "rentamo".

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubiso

Ne brišu račune na kojima su kupljene igre, nego samo one koji su neaktivni s besplatnim sadržajem

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubiso
Casper127 kaže...

Ne brišu račune na kojima su kupljene igre, nego samo one koji su neaktivni s besplatnim sadržajem

 https://ffa.hr/vijesti/ubisoft-brise-neaktivne-racune-cak-i-ako-imate-kupljene-igre/91379/

13 godina
offline
Re: Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubiso
Qui-Gon-Jinn kaže...
Casper127 kaže...

Ne brišu račune na kojima su kupljene igre, nego samo one koji su neaktivni s besplatnim sadržajem

 https://ffa.hr/vijesti/ubisoft-brise-neaktivne-racune-cak-i-ako-imate-kupljene-igre/91379/

Idem provjeriti, imam jedan smurf account s kupljenim siegom koji nisam palio od 2018.

9 godina
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Znači Ubisoft više nikad neće dobiti ni centa od mene. Tu mislim i na fizičke i na digitalne igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubiso
MEGATAMA kaže...

Prije par mjeseci smo ovdje imali raspravu oko digitalnih igar i opcenito digitalnog sadrzaja.

Na kraju se eto pokazalo da se bez digitalnog sadrzaja itekako moze ostat i da u biti nikad nije nas nego ga "rentamo".

 "Never skip leg day and subscription month"

2 godine
online
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Za ovakve bahate odvratnoće treba podnijeti kolektivnu tužbu, da klikneš na tri zle eule ne smiju ti oteti plaćeno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubiso
pqweasdyxc kaže...

Znači Ubisoft više nikad neće dobiti ni centa od mene. Tu mislim i na fizičke i na digitalne igre.

 Pojma nemaš koji je to spas za dušu i tijelo kad neke izdavače i studija izbjegavaš pod svaku cijenu... Igara ima na sve strane i onda da se jebem sa nekim tamo EAima, Bethesdama i Ubijima ili koji već se drugima gade, svejedno, ignore... ko da ne postoje. Volio sam i assasins, i far cry, ali ne toliko da im se guzim za svaki kurac.

HAIL TO THE KING, BABY!
14 mjeseci
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Odjednom su svi poceli da brisu racune. Evo i Google je najavio da racun koji nije bio aktivan 2 godine se brise.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Ovo je naravno pocetak,cilj je da se covjek mora logirat na dnevnoj bazi inace ide brisanje acounta 😁

Kroz par godina naravno,kad i na ovo naviknu ljude...sto uopce nije problem.

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubiso
Sad kad se svi ugledaju na to.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Bez problema sam se ulogiro na smurf, tako da se ne brišu računi s kupljenim igrama :)

 

https://www.ign.com/articles/ubisoft-clarifies-that-it-wont-delete-game-libraries-due-to-game-inactivity-after-fan-panic

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubiso
MEGATAMA kaže...

Ovo je naravno pocetak,cilj je da se covjek mora logirat na dnevnoj bazi inace ide brisanje acounta 😁

Kroz par godina naravno,kad i na ovo naviknu ljude...sto uopce nije problem.

 A ja obrisao sam gmail! :D

 

arrrrrr! :D

NULL!=NULL
16 godina
offline
Ubisoft briše neaktivne račune igrača na Ubisoft C

Mogu oni brisat račune, ali torrente ne mogu.

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice