Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" aplika

poruka: 15
|
čitano: 10.916
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" aplika".
14 godina
offline
Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" aplika

Iskreno nije mi baš jasno kako ovdje nebi bilo osnove za tužbu

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
15 mjeseci
offline
Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" aplika

Threads je katastrofalno dizajnirana platforma, a tek skupljanje podataka, sramota.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
HoceNece kaže...

Threads je katastrofalno dizajnirana platforma, a tek skupljanje podataka, sramota.

 Bok Elon, nisam znao da govoriš hrvatski.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
A ti si Secerko?
Linux, Arch Linux.
7 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
Iskreno, s obzirom da Twitter definitivno ide sve brze i brze prema groblju (razno razna neplacanja dobavljacima ukljucujuci i cloud servisa koje Twitter koristi), potpuno shvacam zasto Meta zeli ovaj “komad kolaca”. Jest da je Threads spyware jer taj dio im je izgleda najbitnija funkcionalnost kao sto sam komentirao u prethodnom slicnom postu, ali barem Meta zna kako voditi drustvene mreze ma koliko ih osobno ne volio, taj dio im priznajem, za razliku od drugih.
 
0 2 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" aplika

Lol

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
Imam neki prastari FB profil, ulogirao se neki dan i pogubio u menijima, opcijama, sugestijama, ma katastrofa. ne znam kako netko to uopće koristi, i zašto. inače, nisam fan nijedne mreže, no moj je dojam da twitter neće samo tako propasti. čini mi se da je tamo u USA daleko popularniji od FB, no možda se i varam.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2023 20:50 (guslac).
15 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
stirko55 kaže...

Iskreno nije mi baš jasno kako ovdje nebi bilo osnove za tužbu

 A kako je ima?


Zasto ne tuzi Mastodon, BlueSky, Spill? Doslovno sve Twitter ex-employees.

 

Budala nije ni non-compete stavio. Slaniji je od solane na Pagu. Smijesno. 

15 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
HoceNece kaže...

Threads je katastrofalno dizajnirana platforma, a tek skupljanje podataka, sramota.

Ne bih rekao...trenutno mi je najkoristenija aplikacija.

 

Kad dodaju hashtagove, content search i graph feed...bit ce mozda najbolja minimalna drustvena mreza. Radi jako brzo i dobro.

11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
Mitch kaže...

Ne bih rekao...trenutno mi je najkoristenija aplikacija

 Ja se ne bi hvalio da koristim tu debilanu, a ni ništa slično tome.

15 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
Ako mislis da si kul jer ne koristis aplikacije za absorbirat informacije u realnom vremenu onda ne znam.

Nijedan individualni medij ne utjece na financijska trzista koliko utjece njihova agregacija kroz Twitter.
15 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
A ti si kul jer koristis?
Linux, Arch Linux.
15 godina
offline
Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" aplika

ionako će se pomlatiti pa će se sve riješiti usput. u jednoj epizodi monti pajtona najavljivač na početku kaže: "svećenik i filozof neće danas raspravljati o tome postoji li bog, nego će boksati u ringu." na kraju epizode tek kratka crtica: "bog postoji nokautom u trećoj rundi." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
Mitch kaže...
stirko55 kaže...

Iskreno nije mi baš jasno kako ovdje nebi bilo osnove za tužbu

 A kako je ima?


Zasto ne tuzi Mastodon, BlueSky, Spill? Doslovno sve Twitter ex-employees.

 

Budala nije ni non-compete stavio. Slaniji je od solane na Pagu. Smijesno. 

 Mozda moja izjava zvuci kao samouvjerena tvrdnja, ali vise je bilo iskreno pitanje. Nisam koristio Threads pa svoje misljenje baziram na screenshot-ovima do kojih sam uspio doci te na maerickom pravosudzu koje nekako uvijek uspijeva otvoriti put tuzbama. Ne znam kakve patente (ili da li uopce ikakve) imaju Twitter i Musk, ali prema onome sto vidim cini se kao dosta slican proizvod Twitteru i s obzirom na popularnost kao nesto sto moze utjecat na buducnost Twittera. Nisam upoznat sa ostalim stranicama koje navodis ali rekao bi da osnovni razlog zasto nebi bile tuzene ako ima povoda za to je jer su irelevantne u odnosu na Twitter, ali mozda grijesim

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
8 godina
offline
Re: Twitter prijeti Meti tužbom zbog "ukradene" ap
Mitch kaže...
HoceNece kaže...

Threads je katastrofalno dizajnirana platforma, a tek skupljanje podataka, sramota.

Ne bih rekao...trenutno mi je najkoristenija aplikacija.

 

Kad dodaju hashtagove, content search i graph feed...bit ce mozda najbolja minimalna drustvena mreza. Radi jako brzo i dobro.

 https://petapixel.com/2023/07/24/threads-daily-active-users-fall-by-staggering-70/

 

Još koristiš ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice