Ulazna poslovna serija Lenovo ThinkPad E14 G4 stiž

poruka: 3
|
čitano: 3.234
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ulazna poslovna serija Lenovo ThinkPad E14 G4 stiž".
Ulazna poslovna serija Lenovo ThinkPad E14 G4 stiž

U prošlosti nisam nikad bio u doticaju laptopa s ovom crvenom bubuljicom, tek sam nakon dugo godina imao prilike koristiti jednog, i moram reći da se ne mogu načuditi ljudima kojima je to praktično za korištenje.

Shvaćam da je potrebno nekoliko tjedana (da ne kažem mjeseci) navikavanja, ali ne mogu zamisliti da je "to" praktičnije od touchpada (makar niti on ne briljira).

 

oh well, carry on

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ulazna poslovna serija Lenovo ThinkPad E14 G4

Ovisno o kvaliteti izvedenog. Malo stariji i jeftiniji laptopi imaju dosta tvrdi i nezgrapnu bubuljicu.

Ipak je to relikt proslosti kad trackpad-a nije ni bilo na laptopima.

Mozda su te starudije nespremne na promjenu pa i dalje kupuju laptope s bubuljicom.

 

Kad prelazim velike udaljenosti po ekranu s touchpadu kao da plivam po ekranu.

16 godina
offline
Re: Ulazna poslovna serija Lenovo ThinkPad E14 G4
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

U prošlosti nisam nikad bio u doticaju laptopa s ovom crvenom bubuljicom, tek sam nakon dugo godina imao prilike koristiti jednog, i moram reći da se ne mogu načuditi ljudima kojima je to praktično za korištenje.

Shvaćam da je potrebno nekoliko tjedana (da ne kažem mjeseci) navikavanja, ali ne mogu zamisliti da je "to" praktičnije od touchpada (makar niti on ne briljira).

 

oh well, carry on

Ja kad nabavim novi TP prva stvar koju radim je gasim touchpad. Ja ne mogu shvatiti kako ga netko može koristiti.

Klitoris zauvijek.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice