Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

poruka: 19
|
čitano: 9.382
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti".
14 godina
offline
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

Heh, pa kakva je to kamera na mobitelu koja nema bar 100-150 mpx 

 

..beš sve ove DSLRove koje nemaju ni blizu 48 mpx 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti, software za k...c...
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

bome, za tu lovu se u međimirju može dobiti steona krava (za domaČinstvo). punjač joj na livadi, a s dvije spejsšatl kamere pažljivo prati di je gazda. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
nema šta nema
Google service
bome Kinezi misle da su Apple po cijeni
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

Nema sto nema. Nema Google play, nema 5g, nema ovogodisnji SOC, softver kiki,  ali ima cijenu ko Apple. Smjehotres od recenzije

 
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
"...no usprkos tome, P60 Pro dovoljno je dobar mobitel da se tim nedostacima može progledati kroz prste."

A još lakše progledati kroz prste kad ti predstavnik proizvođača u Hrvatskoj kapne pokoji eurić za "recenziju".
12 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
Meni je najbolji mobitel od 200€.
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
Pari mi na HTC 🙃
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

Fascinantno je da bi netko bio spreman toliko €€€3 dati za kineza ako mozes uzet apple, samsung za cca tu lovu

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2023 17:39 (bus).
 
3 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
Bob Boss kaže...

Nema sto nema. Nema Google play, nema 5g, nema ovogodisnji SOC, softver kiki,  ali ima cijenu ko Apple. Smjehotres od recenzije

 

Great Scott! kaže...
"...no usprkos tome, P60 Pro dovoljno je dobar mobitel da se tim nedostacima može progledati kroz prste."

A još lakše progledati kroz prste kad ti predstavnik proizvođača u Hrvatskoj kapne pokoji eurić za "recenziju".

 Meni je tih recenzenata istinski žao.


I ne bih im bio u koži, jer dobiju svašta, a moraju takve mobitele nahvaliti. Gledao neki dan prikaz Xiaomija Note 12 Pro+ i tip se upinje hvaliti mobitel zbog hipertrofiranih pixela kamere (200 MP!!!), ali mu ne ide i ne ide. Jer je i cijena debelo previsoka za tu kategoriju mobitela.

 

Benchmark je odradio recenziju ovog Huaweija u obliku gotovo pola sata videa. Debelo previše.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2023 18:18 (NetkoNegdje).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
bus kaže...

Fascinantno je da bi netko bio spreman toliko €€€3 dati za kineza ako mozes uzet apple, samsung za cca tu lovu

 Isti vrag. Svaki od njih ima neki nedostatak. Ključ je u tome da se potroši lova i da se bude viđen u kafiću ili na fotki na nekoj špici / korzu u gradu subotom s mobitelom u ruci. Samo gledaj po portalima što imaju u ruci. Nećeš baš vidjeti Poco ili Samsung A014.

14 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
Bob Boss kaže...

Nema sto nema. Nema Google play, nema 5g, nema ovogodisnji SOC, softver kiki,  ali ima cijenu ko Apple. Smjehotres od recenzije

 Ima publiku a to je ono najbitnije

3 godine
offline
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

Bok ljudi. SD ima dobru ponudu. P60 pro za 854 eura, plus slušalice i pametna narukvica.

 

Zanima me jesu li ove aplikacije službeno dostupne preko AppGalerya:

Linkedin - guglao sam, kaže da

Instagram, nisam siguran?

Youtube, nisma siguran?

WhatsApp?

Revolut?

Huawi pay, mogu li dodat Revolut?

Uber?

Bolt?

Microsoft Authetificator?

 

Ne kužim baš sad. Ovdje piše da su navedene aplikacije službeno dostupne?

 

https://consumer.huawei.com/en/community/details/Check-Out-the-Top-13-Popular-Apps-in-HUAWEI-AppGallery/topicId_185239/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2024 12:49 (Fulir1987).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

Nek nađe Honor Magic6 Pro, huawei mobitel za zapadna tržišta sa podrškom gugl servisa. Ne isplati se davat 900e za polufunkcionalan uređaj oko kojeg  se treba svako malo *ebavat zaobilaznim sivim načinima da nešto privremeno radi normalno. 

Halo Bing! Kako bratac?
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
Za većinu tih aplikacija ćeš morati skinuti GSpace koji ti daje Google Play servise.

Nakon toga, sve radi normalno kao i inače.

Ako te što još zanima pitaj u PM, koristio sam P60 Pro neko vrijeme i u mojoj obitelji ima članova koji normalno koriste Huaweijeve mobitele za svaki dan.
15 godina
offline
Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

Znaš kad bi dao 1.2k eura za Huawei... isto kad i 50k eura za DACIA-u

 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

Ne bi nit ja, ali sad je u dućanu na akciji 854 eura. 

3 godine
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti

E hvala na odgovoru.

Jesi mogao koristiti gpay za plaćanje, ako bi skinuo preko GSpacea?

 

Zakaj si ga prodao, ako smijem pitat? Kolko ti je baterija držala?

9 godina
offline
Re: Huawei P60 Pro – Kamere za poželjeti
GPay nije radio, moraš napraviti Curve i na to spojiti svoju karticu. To je hajmo reći neki bypass.

Nisam ga prodao, koristio sam ga par tjedana u svrhe novinarske recenzije. Baterija je dosta dobra, po mom sjećanju je trajala cijeli dan intenzivnog korištenja (cca 8 sati screen on time)
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2024 15:22 (MedO1337).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice