Acer predstavio brojne novitete, uključujući i ele

poruka: 8
|
čitano: 17.419
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer predstavio brojne novitete, uključujući i ele".
15 godina
offline
Acer predstavio brojne novitete, uključujući i ele

Bicikl s AI-jem: kvocat će kao mama dok si bio klinac "pazi preko zebre! Gledaj ispred sebe! Zašto ideš tuda? Nemoj se voziti po rinzolu! Kupi mlijeko kad si već kod dućana!"

 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Acer predstavio brojne novitete, uključujući i
dok ne dođe toster s umjetnom inteligencijom, strojnim učenjem, "umetni fensi izraz", do tad ne kupujem ništa.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Acer predstavio brojne novitete, uključujući i ele

citiram: " zahvaljujući AI-ju, ovaj bicikl ima mnoštvo pametnih značajki, poput detekcije sudara ili kontroliranja stupnja prijenosa i brzine ovisno o okolini u kojoj se vozi. Ebii, također, dolazi s opcijom automatskog otključavanja na blizinu, kao i s mogućnošću 24-satnog praćenja putem ugrađenog GPS lokatora."

OK, a gdje je u svemu tome AI? Radi se o featureima za koje ne treba nikakav AI već vrlo primitivan softver i senzori. Očito prodaju maglu jer AI je novi buzzword. To je kao revolucionaran frižider kojem AI pali svjetlo kad otvoriš vrata.

Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
offline
Acer predstavio brojne novitete, uključujući i ele

AI ovo.
AI ono.

 

AIdi više u Πčku mater.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acer predstavio brojne novitete, uključujući i
jozef kaže...

citiram: " zahvaljujući AI-ju, ovaj bicikl ima mnoštvo pametnih značajki, poput detekcije sudara ili kontroliranja stupnja prijenosa i brzine ovisno o okolini u kojoj se vozi. Ebii, također, dolazi s opcijom automatskog otključavanja na blizinu, kao i s mogućnošću 24-satnog praćenja putem ugrađenog GPS lokatora."

OK, a gdje je u svemu tome AI? Radi se o featureima za koje ne treba nikakav AI već vrlo primitivan softver i senzori. Očito prodaju maglu jer AI je novi buzzword. To je kao revolucionaran frižider kojem AI pali svjetlo kad otvoriš vrata.

 

Hehe, a pogotovo ova detekcija sudara... na biciklu... pa ja ću se ubit.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Acer predstavio brojne novitete, uključujući i ele

Bicikl je toliko inteligentan, toliko je velika ta AI, da detektira sudar i javlja vam SMS porukom odmah nakon što oderete koljena i laktove. Naprosto pršti od inteligencije i ne znam kako itko uopće može voziti bicikl bez tolike, praktički nasušne inteligencije.

Idi i radi nešto korisno!
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Acer predstavio brojne novitete, uključujući i
Keso kaže...

Bicikl je toliko inteligentan, toliko je velika ta AI, da detektira sudar i javlja vam SMS porukom odmah nakon što oderete koljena i laktove. Naprosto pršti od inteligencije i ne znam kako itko uopće može voziti bicikl bez tolike, praktički nasušne inteligencije.

 Ne, ne. AI javlja tvojoj ženi da si se razbio i da zbog razderane guzice i lakta nećeš moći postavljati novi luster i farbati zidove sobe u boju koju je jučer odabrala. Tu dolazimo do problema s AI. Umjesto da ženu uvjeri da vam sve to uopće ne treba on te još i "cinka". Možda javlja i osiguranju da ti podignu premiju osiguranja jer padaš s bicikla. Kako god okreneš AI je čovjekov (najveći?) neprijatelj.

15 godina
offline
Re: Acer predstavio brojne novitete, uključujući i
Keso kaže...

Bicikl je toliko inteligentan, toliko je velika ta AI, da detektira sudar i javlja vam SMS porukom odmah nakon što oderete koljena i laktove. Naprosto pršti od inteligencije i ne znam kako itko uopće može voziti bicikl bez tolike, praktički nasušne inteligencije.

 Captain obvious AI

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice