Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming lapt

poruka: 6
|
čitano: 8.076
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming lapt".
12 godina
offline
Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming lapt

2500 eura? 🤣

 

Cijena u maloprodaji mu ne bi trebala prelaziti 1500 eura. 

 

Za 2300 eura nedavno se, na nabava.net,  nudio 17" Strix sa R9 6900 HX i 3800RTX, 32GB DDR5 RAMa, SSD itd...

Novi laptopi su izašli na tržište početkom veljače. 17" Aorus 13700, sa RTX 4080 se prodaje za 2500 eura. 

 

Još jednom: Cijena mu ne bi trebala prelaziti 1500 eura

 

Bug recenzenti, zašto ovakvom formiranju cijene ne dajete bodove blizu nule ili ocjenjujete kupnju kao neisplativom? 

vicious
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming
Vidio tvoj post, kopirao "Aorus 13700" na nabava.net, izbacilo mi cijenu od 3050 eur...
15 godina
offline
Re: Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming
mateo kaže...
Vidio tvoj post, kopirao "Aorus 13700" na nabava.net, izbacilo mi cijenu od 3050 eur...

 zato sto gledas nabava....evo 2598 eur i dostavlja do hr, doduše shiping je 50 eur al je opet jeftinije neg 3050 eur... i evo jos jedan primjer koji dostavlja u HR, shipping doduse neznam koliki je,kad sam isao na check out nije mi povecalo cijenu, i još jedan primjer koji dostavlja u HR

 

kad se takve skupe stvari kupuju neogranicavas se samo na HR, ionako ta garancija vrijedi i u našim servisima zbog EU zakona

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 9:36 (dado16).
16 godina
offline
Re: Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming
dado16 kaže...
 

kad se takve skupe stvari kupuju neogranicavas se samo na HR, ionako ta garancija vrijedi i u našim servisima zbog EU zakona

Kojeg točno EU zakona?

12 godina
offline
Re: Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming
Pozdrav Mateo!
Gledam nabava.net i geizhals.eu ili geizhals.de (geizhals=gulikoža).

Cijene laptopa (cijena Hrv u usporedbi sa cijenom i poštorinom iz eu) znaju biti iste kao u slučaju navedenog strixa. Taj strix u trenutku kada sam ga našao na nabava.net je bio povoljniji nego u Njemačkoj.



vicious
12 godina
offline
Re: Sitni pomaci u novoj generaciji tankog gaming
Pozdrav Mateo!
Gledam nabava.net i geizhals.eu ili geizhals.de (geizhals=gulikoža).

Cijene laptopa (cijena Hrv u usporedbi sa cijenom i poštorinom iz eu) znaju biti iste kao u slučaju navedenog strixa. Taj strix u trenutku kada sam ga našao na nabava.net je bio povoljniji nego u Njemačkoj.



vicious
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice