Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.787
|
čitano: 1.092.527
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi-Hrvatska kaže...
Zanima nas gdje je nastao "problem" i cemu tako mali interes i potvrdeni dolasci.Je li problem u terminu,mjestu ili Vam se jednostavno ideja kao takva ne svida i MEETUP smatrate beskorisnim i nepotrebnim.

 Ovo.

Ako vidiš da anketa kaže da će 5 ljudi doći, od kojih ste četvorica vi organizatori, šta ti još nije jasno?

Nikoga ne zanima nalaziti se negdje i pričati o mobitelima, lol, i to još plaćati.

Vidim da si 2000. godište, sad će ti škola početi pa se bolje uhvati knjige, a ne organizacije nečega što zanima 5 ljudi.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja bi savjetovao malo bezobrazluka i iphone ili samsung ako misli išta opaliti, koliko znam 2000. godište je danas u opticaju od prije 2 godine sigurno. Nemoj biti onaj prištavi u razredu koji će samo pričati o mobitelu, i to onone za kojeg nitko ne zna vjerovatno.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bill_jobs kaže...
Mi-Hrvatska kaže...
Zanima nas gdje je nastao "problem" i cemu tako mali interes i potvrdeni dolasci.Je li problem u terminu,mjestu ili Vam se jednostavno ideja kao takva ne svida i MEETUP smatrate beskorisnim i nepotrebnim.

 Ovo.

Ako vidiš da anketa kaže da će 5 ljudi doći, od kojih ste četvorica vi organizatori, šta ti još nije jasno?

Nikoga ne zanima nalaziti se negdje i pričati o mobitelima, lol, i to još plaćati.

Vidim da si 2000. godište, sad će ti škola početi pa se bolje uhvati knjige, a ne organizacije nečega što zanima 5 ljudi.

 

 Izuzetno nam je drago da se na tvom profilu pod "teme koje pratim" nalazi i nasa tema 

 

Mi Hrvatska
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AnđeoGabrijel21 kaže...
Ja bi savjetovao malo bezobrazluka i iphone ili samsung ako misli išta opaliti, koliko znam 2000. godište je danas u opticaju od prije 2 godine sigurno. Nemoj biti onaj prištavi u razredu koji će samo pričati o mobitelu, i to onone za kojeg nitko ne zna vjerovatno.

 Evo ga jos jedan kojemu Iphone ili Samsung sluzi da bi mogao opaliti nesto 

 

Budi spreman jer ubrzo ti izlazi Iphone8 sto znaci da bi nakon 6 mj ,tj od izlaska S8 mogao i ti nesto opaliti

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima nas sigurno koji dobro opalimo nesto i s Xiaomi mobitelima ;)
ako si nejebica nejebica si i s iphonom ili galaxy s8 koji si uzeo na sancta domenici na 200 rata :)

 
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

#lovacmaki

 

:-) ako pogledaš prvi post na drugoj strani ove teme, biti će ti jasno što tu radim...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 11:18 (Darko150).
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Ja imam troje male djece, pa bi mi čak bilo teško pronaći vremena za meetup u Varaždinu, a kamoli u Zagrebu.

Evo, očit razlog, ali da ipak napišem, jer sam rekao da sam za takva okupljanja, a ja ne bi došao.

 

Ideje za meetup: organizatori pronađu čim više (neuobičajenih) Xiaomi proizvoda i obavezno ih sve spomenuti kod organizacije i poziva.

Organizirati nagradnu igru, tombolu, ili tak nešto, makar sa nekim sitnicom.

Napraviti stranicu, Facebook ili tako nešto, gdje će biti vrijeme, lokacija i opis. Po mogućnosti i slike organizatora. Čisto psihološki potez, da onim sramežljivima bude lakše.

Napisati čega ima, čega nema, što se plaća, što je besplatno (piće, hrana, parkiralište, sama lokacija...)

Što s ljudima koji nemaju prevoz, ako netko od organizatora ima veći auto, sam nek se ponuditi.

Otići van okvira ove teme. Pronaći druge Xiaomi teme i iz dozvolu moderatora i tamo staviti pozivnice i link na "mjesto okupljanja" (ova tema, Facebook,...)

Poziv na ostalim forumima koji se bave kineskim mobitelima.

 

Radio sam već nekoliko okupljanja sa svojim Battlefield klanom :D Od Vž, Zg pa do Splita, čak i do BiH, pa sam vidio što ide, a što ne.

To su bili ljudi koji se svaki dan čuju više puta, pa je bilo teško organizirati. A tek ovo...

 O i ti si bolestan na battlefield nastavke :) igram ih i ja godinama samo zadnje 4 godine na PS4.  Da nisam totalni offtopic jel ti stigao sat?

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...

Radio sam već nekoliko okupljanja sa svojim Battlefield klanom :D Od Vž, Zg pa do Splita, čak i do BiH, pa sam vidio što ide, a što ne.

To su bili ljudi koji se svaki dan čuju više puta, pa je bilo teško organizirati. A tek ovo...

 O i ti si bolestan na battlefield nastavke :) igram ih i ja godinama samo zadnje 4 godine na PS4.  Da nisam totalni offtopic jel ti stigao sat?

  Tako nekako :D

 

Njet, negdje izneđu Kine i HR je...

EDIT: Nisam ni vidio, stiglo u HR:

Send items to customs1 (Inb)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 14:35 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kaze tracking za MI band 2 sljedece : Croatia, ZAGREB 10003, Insert item into domestic bag
Stize li to skoro? nije valjda :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bill_jobs kaže...
Mi-Hrvatska kaže...
Zanima nas gdje je nastao "problem" i cemu tako mali interes i potvrdeni dolasci.Je li problem u terminu,mjestu ili Vam se jednostavno ideja kao takva ne svida i MEETUP smatrate beskorisnim i nepotrebnim.

 Ovo.

 

Ako vidiš da anketa kaže da će 5 ljudi doći, od kojih ste četvorica vi organizatori, šta ti još nije jasno?

Nikoga ne zanima nalaziti se negdje i pričati o mobitelima, lol, i to još plaćati.

Vidim da si 2000. godište, sad će ti škola početi pa se bolje uhvati knjige, a ne organizacije nečega što zanima 5 ljudi.

 

 

Opet ovaj zasticeni provocira banove?! 

12 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Šta tebi nije jasno? Jel on pitao jel taj meetup smatramo beskorisnim? Jesam mu ja odgovorio da smatram?

Jesi ti onaj 5. koji dolazi na meetup? Ili ti ne dolaziš?

Mislim nije mi jasno, četvorica organizatora eventa, a dolaze petorica, tj, dolazi jedan čovjek, loool, http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/hrvatskami-croatia/251915.aspx?page=9&jumpto=5449329&sort=asc&view=flat

 

Kad se priča o organzaciji nečega onda se šakom i kapom daju thumbus upovi i priča se kako je to vrhunska ideja, a onda kad se treba izjasniti za dolazak - neće nitko.

Komično za čitati.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bill_jobs kaže...

Šta tebi nije jasno? Jel on pitao jel taj meetup smatramo beskorisnim? Jesam mu ja odgovorio da smatram?

Jesi ti onaj 5. koji dolazi na meetup? Ili ti ne dolaziš?

Mislim nije mi jasno, četvorica organizatora eventa, a dolaze petorica, tj, dolazi jedan čovjek, loool, http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/hrvatskami-croatia/251915.aspx?page=9&jumpto=5449329&sort=asc&view=flat

Kad se priča o organzaciji nečega onda se šakom i kapom daju thumbus upovi i priča se kako je to vrhunska ideja, a onda kad se treba izjasniti za dolazak - neće nitko.

Komično za čitati.

 Koliko ja vidim ti si napisao da nikog ne zanima. Ne samo tebe.

 

I onda opet dolje "Kad se priča o organizaciji nečega..". Kaj, nitko nikad nesmije ništa organizirati?

li samo ono sto Vaše visočanstvo dozvoli?

 

Ovo je bilo organiziranu u dva tjedna:

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-4/157054.aspx?page=1672&jumpto=4624447&sort=asc&view=flat

A bilo je i većih okupljanja, u tri teme, ne traže mi se linkovi.

 

Pola ljudi oženjeno, ima klince, sa svih strana države (doslovno). I okupljnje je bilo vezano uz jednu igru...

Hej, kompjutersku igru!

Zašto ne bi bilo okupljanje vezano uz Xiaomi proizvode?

 

Možda bude propalo okupljanje. Možda ne bude. Ne moraš odma takav ton. (Da, napisao sam TAKAV TON. Odvratan nastup imaš i smiješ se ljudima skoro pa u lice)

Ti baš MORAŠ biti faca i pisati da ne bude, ha?

Nadam se da ti kristalna kugla pokazuje pogrešno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

 Koliko ja vidim ti si napisao da nikog ne zanima. Ne samo tebe.

 Ako tumačimo javnu anketu - ovo okupljanje ne zanima nikoga.

Hvala.

 

Ali ja bi svakako došao ako će biti floki tamo, da ga pitam kako ide njegovoj trgovini Trustbuy i prodaji preko fejsbuka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 17:42 (bill_jobs).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nemojte se vise kaciti na njega,samo ignore.
On je vjerovatno sposoban organizirati eventualno svoj rodendan😀
Ali problem je sto mu nitko nece doci,cak i on sam razmislja da ne dode 😂😂
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bill_jobs kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Koliko ja vidim ti si napisao da nikog ne zanima. Ne samo tebe.

 Ako tumačimo javnu anketu - ovo okupljanje ne zanima nikoga.

Hvala.

 

Ali ja bi svakako došao ako će biti floki tamo, da ga pitam kako ide njegovoj trgovini Trustbuy i prodaji preko fejsbuka.

 Javi se ti meni kad god hoces,rado cu ti ja sve objasniti nasamo 

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

XIAOMI Mi A1

Oko 200E + malo za dstributere i dostavu... Po meni cca 1800kn -2000kn ... 

https://www.android.com/one/

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 9:50 (bNeo).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi A1 = Mi5x + stock android
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
https://i.imgur.com/PvLNj2Z.jpg B20 support confirmed
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

na koji način će A1 biti dostupan u navedenim državama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

pročitao sam da će kamera app biti iz MIUI,šteta. a i žao mi je što se sad toliko slijedi taj trend dvostrukih kamera,bolje da je jedna sa OIS-om nego dvije bez. taj bokeh efekt se ionako može stvoriti u softweru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...
Mi A1 = Mi5x + stock android

 Znaci tu nece biti globalni rom, kineski rom pi*darija ? Sve radi svugdje ?

MadeInCroatia
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
dtdtdt kaže...

pročitao sam da će kamera app biti iz MIUI,šteta. 

 Vjerovatno zbog toga što Googleova stock aplikacija još nema podršku za dual camera

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
14 godina
moderator
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ovaj A1 izgleda stvarno zanimljivo, mogao bi biti moj sljedeći mobitel.

Kuponi s popustima na Gearbest-u: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ako mi može netko kazati, unaprijed kažem nisam pročitao cijelu temu, ima li gdje u Hrvatskoj službeni dućan/predstavništvo MI brenda, gdje bih se mogao pobliže konkretnije upoznati sa njihovim aktualnim gadgetima?!  

U situaciji kakva je danas, specifično bi naglasak bio na MI MIX2 gadget, a nije da nebi pogledao i MI MIX, a o ostalima so far sve najbolje! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ATJLučko kaže...

Ako mi može netko kazati, unaprijed kažem nisam pročitao cijelu temu, ima li gdje u Hrvatskoj službeni dućan/predstavništvo MI brenda, gdje bih se mogao pobliže konkretnije upoznati sa njihovim aktualnim gadgetima?!  

U situaciji kakva je danas, specifično bi naglasak bio na MI MIX2 gadget, a nije da nebi pogledao i MI MIX, a o ostalima so far sve najbolje! 

 Nemas sluzbeni ducan u EU a kamo li u Hrvatskoj.Postoje neke trgovine kojeprodaju uglavnom Xiaomi mobitele,dok ces bilo sto drugo od gadgeta jako tesko naci.

 

Za Mix 2 ces sacekati jos par dana dok ne ugleda svijetlo dana a MIX-a ima par njih sa foruma pa ako si sa nekime od njih u blizini sigurno bi ti i pokazali.

Mi Hrvatska
13 godina
suspendiran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi-Hrvatska kaže...
ATJLučko kaže...

Ako mi može netko kazati, unaprijed kažem nisam pročitao cijelu temu, ima li gdje u Hrvatskoj službeni dućan/predstavništvo MI brenda, gdje bih se mogao pobliže konkretnije upoznati sa njihovim aktualnim gadgetima?!  

U situaciji kakva je danas, specifično bi naglasak bio na MI MIX2 gadget, a nije da nebi pogledao i MI MIX, a o ostalima so far sve najbolje! 

 Nemas sluzbeni ducan u EU a kamo li u Hrvatskoj.Postoje neke trgovine kojeprodaju uglavnom Xiaomi mobitele,dok ces bilo sto drugo od gadgeta jako tesko naci.

 

Za Mix 2 ces sacekati jos par dana dok ne ugleda svijetlo dana a MIX-a ima par njih sa foruma pa ako si sa nekime od njih u blizini sigurno bi ti i pokazali.

Šteta, a baš sam se "potajno palio" da ima negdje u EU, konkretno Deutschland, jer imam tamo jednog jako dobrog prijatelja, pa da mi uzme jednog! 

Onda može sugestija, ako se može negdje uzeti, kada dođe normalno u prodaju, u kojoj državi je najbolje ga uzimati, ciljam nešto sa dalekog Istoka, obzirom poznajem curu koja je porijeklom iz Singapura, pa koliko bi mi pomoglo da nju eventualno zamolim da mi kupi kada bih odlučio se na nabavku jednog MI gadgeta?! 

Ukoliko se nešto takvog dogodi, U ŠTO MORAM GLEDATI da bi mi gadget funkcionirao u Hrvatskoj, može taksativno popis svega u detalje?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

@ATJLučko - što se tiče mobitela u Hr,ima ih u nekim webshopovima ali su skuplji no prednost je brža dostava i mogućnost servisa. Mobitele i gadgete možeš naručiti i iz kine ili nekog eu webshopa.

Funkcioniranje proizvoda u hr: za mobitele gledaj da podržavaju hrv. ferkvencije a xiaomijevih gadgeta ima puno pa pitaj konkretno na što misliš

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 22:27 (dtdtdt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Vec tjedan dana uspjesnog koristenja rn4 i nikako se ne mogu naviknit koliko dugo baterija traje, odma me vata nervoza kad vidim npr 40% baterije pa se onda sjetim da mogu jos cili dan s njime 😂

Moze li preporuka za dobre on/offline karte? Thx
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo SoT uz cijelodnevno surfanje na 4g/wifi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice