Gdje kupiti Sony PVM/BVM CRT

poruka: 5
|
čitano: 1.750
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gdje kupiti Sony PVM/BVM CRT

Trazim neki malo veci Sony PVM/BVM, dali je moguce naci to negdje a da ne platim masne pare.

Ako je netko ulazio u te vode i moze podijeliti iskustava bio bi zahvalan.

Htio bi si sloziti PSOne retro setup neki, barem zapoceti.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gdje kupiti Sony PVM/BVM CRT
Marcuskac kaže...

Trazim neki malo veci Sony PVM/BVM, dali je moguce naci to negdje a da ne platim masne pare.

Ako je netko ulazio u te vode i moze podijeliti iskustava bio bi zahvalan.

Htio bi si sloziti PSOne retro setup neki, barem zapoceti.

 Pogledaj na švabskom eBayu ili Kleinanzeigenu, tam se može svašta nać za te pare...

 

A ne znam zaš odmah oćeš PVM, bolje započni s nekim hi-end Trinitronom, ali s kraja 90ih ili nekim Philipsom iz Cineos serije ak oćeš neš novo...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2024 19:21 (Vavoom).
11 godina
offline
Re: Gdje kupiti Sony PVM/BVM CRT
5 godina
offline
Re: Gdje kupiti Sony PVM/BVM CRT

 Kod tih novijih Trinitrona (od 2002 pa na dalje) je kvaliteta upitna, čuo sam da kod nekih nakon 5-6 god. rada odu kondići...

 

Ak oćeš malo novijeg guzonju, moj savjet ti je da nađeš nekog Phillipsa tog godišta sa flat ekranom; odlični su ti modeli sa šasijom L01.1 (to se može provjeriti da li model završava sa PT5*07, npr. 29PT5307) i Cineos serija (osobno imam PW9551 doma i odličan je za retro gaming iako je 16:9), a ni Quintrixi istog godišta nisu loši, pa probaj naći neki od navedenih Phića i Panya...

 

Sretno ti želim u kupovinu novog TV-a za gameanje!

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2024 13:45 (Vavoom).
10 godina
offline
Gdje kupiti Sony PVM/BVM CRT

Ja sam tražio nešto za SNES ali LCD jebiga da ga mogu pospremit u ladicu. U biti što niža rezolucija i scart/rgb ulaz. 

Još tražim... Čekam da mi negdje izleti Super Metroid a da nije 60€ plus dostava iz DE.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice