Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 715.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pa realno bojim se kanta u Manchesteru ponovno ovaj Real u odnosu na onog prošle godine jači za Bellinghama slabiji za Benzemu tak da mi se čini da će City to lagano.
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Modrić jednostavno mora više igrati, ne kužim šta Ancelotti izvodi sa tako malom minutažom

6 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Aj ako ne kužiš šta Ancelotti izvodi sa tako malom minutažom a jel bar kužiš koliko Modrić ima godina...napiši mi da i ja znam!...možeš mi više puta napisati da shvatim!
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mali322 kaže...
Aj ako ne kužiš šta Ancelotti izvodi sa tako malom minutažom a jel bar kužiš koliko Modrić ima godina...napiši mi da i ja znam!...možeš mi više puta napisati da shvatim!

 S kim se ti svađaš?

12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ja sam bas optimistica za gostovanje kod Citya..samo da se Vini pojavi sa kojim lagsnim golom
AUDIOFIL
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bog te ubio koji su ovi i jedni i drugi luzeri. Opet o nama ovisi hoće li Španjolska imati predstavnika u polufinalu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ja sam skeptican volio bih vise nego ista da prodjemo dalje ali nekako mislim da imamo previse igraca van stoja da bi mogli veceras konkurirati cityu
Intel 80286
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kakva utakmica!!!!!!! Polufinale je tu

6 godina
offline
Real Madrid C.F.

Tresao sam se. Hala Madrid!!! Predivan hladniji dan danas. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
online
Real Madrid C.F.

Hala Madrid!

15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Uff kakva utakmica tvrda gdje smo se cijelo drugo poluvrijeme branili, city je opaka ekipa ali Real prolazi dalje TO JE NAJBITNIJE , jer kad je najteže mi imamo taj pobjednički DNA u ligi prvaka.

Modrić ne bih trebao pucati penale više ali nikad mi nije bio siguran ni za repku niti za Real  

 

Hala Madrid

Intel 80286
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nacho odlazi na kraju sezone 

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

jel planira netko od vas na tekmu u Madrid protiv Bayerna?

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Nadam se da cemo prodati Viniciusa
Intel 80286
16 godina
moderator
offline
Real Madrid C.F.

Pobjedom u El Clasicu Real je definitivno potvrdio osvajanje prvenstva.

 

Ostaje za povijest da je u ovoj utakmici kapetansku ulogu imao Luka Modrić!

...
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hala Madrid ❤️. Modrićev 25. Trofej ako se ne varam, ako bude i LP bit će 26. Kada bi produžio još godinu, skinuo bi sve rekorde 

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Liga je naša to je to drago mi je radi Modrića sto je kapetanski odigrao el classico i volio bih da ostane na godinu u Madridu.
Brahim zasluzuje vise igrati, isto kao mladi Fran Garcia. Viniciusa ne mogu vise gledati kako on nema zavrsnicu. Mislim da kad dodje Mbappe da vini dobija zahvalnicu i sretan put od Pereza. Hala madrid
Intel 80286
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Kad dojde Mbape Vini ce opet proigrat,trenutno se zajebaje i nervira sve zivo!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Lik je nafurani takav kakv je. Al bez njega Real je za najmanje 20% oslabljen u napadu.

 

Pa lik je konstanta opasnost da ti pobjegne. Što zbog brzine što zbog driblinga i nepredvidivosti. Pa da i sve promaši i ne radi ništa spekatkularno. Odvlači pažnju dobrog djela obrane na sebe pa se može igrati po drugoj strani ili kroz sredinu.

12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Slazem se..i ovakav je na kraju namistija par golova
AUDIOFIL
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice