Američki nogomet (NFL)

poruka: 58
|
čitano: 35.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Američki nogomet (NFL)

Jeli zna neko stranicu sa nfl replayima ... da nisu ovi sa pretplatama ( nfl game pass blabla...)

Suba
14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Ne znam, imam Arenu na MaxTV i GamePass za one utakmice koje Arena ne prenosi. Ovo je meni otkrice zadnjih 5 godina, daleko najzanimljiviji sporti taktički strašno zahtjevan.
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)

Ja sam tek pocea pratit ovu sezonu i to od mozda 6 kola ... i igra je stvarno vrh . Posebno mi se svidaju draftovi u americkom nogometu za razliku od nasih di real barca i city se uvik izmjenjuju

Suba
15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

Yo yo, vidim stara tema, al slučajno naišao sad jer sam neš guglao (tražio sam neki od domaćih povidera koji nudi CBS ili NBC)...

Pratim ja već evo 5 godina NFL, aktivno... Patriots Nation!!! :D Ima nešto ljudi po hr koji to prate, al ja sam u Glini pa mi to malo znači (ugl. se skupljaju na forum.hr-u)...
Što se pak tiče gledanja utakmica, ima onaj myp2p na kojem zna bit live prijenosa, al to rijetko koristim, jer zna štekat... Uglavnom skinem ujutro tekmu od dan prije i onda gledam kad s posla dođem... Nije baš najbolji način za praćenje jer moram izbjegavat fejs i vijesti do večeri, da ne vidim rezultat... Nije idealno, ali kad voliš nešto nije teško ;)

Što se vako ekipa tiče, osim Patriotsa u koje sam se zagledao od prvog dana (ispalo da sam slučajno odabrao najbolje :) ) preferiram Pittsburgh, Denver, Baltimore (pogotovo kad gube od Patriotsa, kao prošli vikend haha) i Huston (J.J. Watt, što više treba reći)... Znači uglavnom AFC... NFC mi nije tako napet, ne znam točno zašto, osim što AFC ima daleko bolje QB-ove... Ali u NFC poštujem Green Bay (opasni momci), New York Giantse i Dallas... Bit će zabavno vidjeti SuperBowl XLIX ove godine, predviđam New England i Green Bay okršaj, a vrijeme je za osvetu za zadnji susret :D

Pravila i nisu tako komplicirana, nakon par tekmi povataš ono osnovno da moš pratit... Komentatori su odlični, pogotovo na CBS-u i stvarno pomognu razumit sve... A finese povataš s vremenom gledanjem i čitanjem vijesti...

Eto, ako ima fanova ovdje možemo se malo nabacivat pričama, ja sam za...

14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Ima nas još hardcore fanova. Gledam već isto 5 godina NFL i osobno volim nekoliko momčafi poput DEN, NE, GB, DAL, te općenito obe konferencije. Ova sezona je jedna od ludjih i neizvjesnijih i vjerujem da će i preostale championship utakmice, kao i SB biti ludilo. Osobno bi volio da GB dobije SEA, ali ne bih volio NEvsGB u SB, jer su mi oboje dragi. NEvsSEA bi bio mislim izvrstan SB, a tu bi Tomica poludio totalno. Vrijeme mu je za 4ti naslov, a mislim da su spremni. Psihički moment je kod obe momčafi odličan, igra se u dvorani, gdje će uvjeti bit idealni za obe momčadi. Budemo vidili. Vezano za gledanje, nas nekoliko plaća jedan account na GP, a ja imam Arenu Sport i MaxTv2GO, tako uvik možemo svi gledat. Komentatori na Areni su i jedan od razloga zašto smo i supruga i ja zavolili ovaj sport.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

Ma jači bi NE va GB bio, imam feeling da bi Patriotsi pojeli Seattle... Nisu mi neka ekipa oni, ok prošli naslov, ali QB im nije dorastao obrani Patriota... GB bi ponudio bolju tekmu, pogotovo što ginem za osvetom za zadnju... To je ljuta ekipa, jako radnički NFL, slično kao i Steelersi...
A NE ima jednu od boljih obrana u zadnjih par godina, to sad gura ko ludo, čak i ako je Willfork ozljeđen... A i napad je bomba, samo nisam nikako mogao prožvakat Welkerov odlazak... Šta mu je to trebalo? U Denveru ne igra nikako, što je ošo ne kužim... Amendola i Edelman fenomenalni... Pogotovo ako opale neku kontru kao protiv Revensa, ono je bilo odlično, duplo dodavanje :) Mislim da Edelman za to navija otkad je došao, ipak je bio QB na faxu...
A i to što kažeš, Brady već sanja novi prsten nakon svih ovih godina, pogotovo nakon poraza od Giantsa prije par godina... Spreman je da ne može bit spremniji, iako tvrdi da će još 10 godina igrat...

Mora da je puko jučer nakon onog hejt komentara od Ray Lewisa... Koji je to lik haha

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 14:17 (Masko).
14 godina
offline
Američki nogomet (NFL)

Utakmica GBvsSEA je utakmica dostojna championship utakmice i pokazuje zašto je NFL po meni sport br #1. 

Mislim da će SB49 ipak biti kako sam gore napisao. Malo vjerujem da IND može iznenadit NE.

ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

Uf dobro je, nije ništa konkretno u poruci o tekmi :) Bar ću se pravit da nije natuknuto, hehe
Sinoć sam samo prvo poluvrijeme gledao i otišao spavat (radi se ujutro, jbg) pa ne znam rezultat finalni... Stavio sam skidat pa ću pogledat kad s posla dođem...

Je slažem se, ono je bilo odlično, koliko sam vidio... Nekako mi je došlo navijat sa Seattle jer sam pomislio da bi volio vidit kako se Brady snalazi protiv "The Legion of Boom" i kako se Wilson snalazi protiv Wilforka, Ninkovića i ekipe... Vikao sam na komp i grizo nokte cijelo vrijeme, popušio pola kutije cigara, a na kraju sam legao spavat iznerviran :) I to je naravno samo dokaz koliko je ta tekma bila napeta prvih 30 minuta... Ne znam što se Russellu desilo u početku, ali nije dobro bilo, a Green Bay je kako sam i rekao opasna momčad... Aaron Rogers je stvarno jedan od najboljih QB-ova u NFLu i kad Brady i Manning odu ostat će možda najbolji QB dok se i on ne povuče, bar po mojoj procijeni... Svaka čast Srećku, Flaccu i Big Benu, ali mislim da je Rogers opakiji tip... Kažu da napad prodaje karte, ali obrana dobiva utakmice, pa me baš zanima koliko je to Seattleu jučer pomoglo... Jesu smanjili broj bodova koje je GB dao, ali jbg to nije dovoljno...

A NEvsIND, to ću isto pogledat popodne, ali mislim da je sreća iznevjerila Srećka, tj bar se nadam :D

14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Svakako ćeš guštat u obe utakmice. To su utakmice koje pokazuju zašto je ovo po meni najbolji sport!
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

U to ne sumnjam ni najmanje :) Svi se nabrijavaju na tekmu rukometa, a ja na NFL od dan prije...

15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

Alaa alaaaa, kako je ovo bilo jebeno :D Kvragu i sve, stalno to govorim, američki nogomet je stvarno najbolji sport za mene... Do zadnje sekunde napeto, mislio sam da Green Bay ide dalje, očekivao sam samo neke dobre pokušaje dostizanja, ali Seattle me iznenadio pre ugodno :D Drago mi je i veselim se vidit kako NE pobjeđuje IND (ako je, a nadam se da je) jer u tom slučaju SB XLIX postaje nešto istinski čarobno... Jadni Sherman, igrao s ozlijeđenom rukom, ali nije se dao s terana... Apsolutni respekt i definitivno jedna od top utakmica koju sam gledao u ovih 5 godina što pratim NFL :)

11 godina
protjeran
offline
Američki nogomet (NFL)

.... novi sam u ovome sportu, ali sam odmah uhvatio - Beast Mode

 

 

.... bas me zanima sutra oce se upalit taj Beast mode

14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Lynch je ovu sezonu apsolutno zaslužan i najzaslužniji što su Seahawksi u finalu. On je jednostavno nosio momčad od početka. Sutra navijam za NE, jer je Brady zasluzio se okrunit sa još jednim prstenom, a ekipa SEA će još dugo harat :)
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

Je, Lynch je zvijer... I obrana mi je zvijerska, pogotovo Sherman, taj lik mi je posebno prirastao srcu... Bolji je receiver nego ljudi koje treba čuvati :)
Noćas se igrala epska bitka, siguran sam u to... Nisam gledao live jer se radi danas, ali zato kad dođem doma to je prvo i jedino na repertorau... Samo imajte obzira i nemojte napisati tko je pobjedio... U meni muka još uvijek jer su mi obe ekipe jako drage... S jedne strane sam godinama fan Patriotsa i Bradyja, a s druge Seattle su nova dinastija NFL-a i znam da ako ih ne razbacaju okolo da će mi to bit nova omiljena momčad kad Brady ode (iako kaže da neće još dugo dugo)... Nemoš ne volit Seattle kad su tako odlični :)

14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Ako uspiješ ne saznat rezultat dok ne dodjes kuci, super, gustat ces u vrhunskom footballu. Ponovno imamo svu velicinu ovog sporta u jednoj utakmici i sigurno jedan od TOP5 SB utakmica. Napisi dojmove.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

Dojmovi se nisu još ni slegli :) Presretan sam radi Patriotsa jer su konačno dobili zasluženu titulu... Što se tekme same tiče, bilo je očito da se NE kompletnija i iskusnija momčad... Uz svu hvalu Legion of Boom koji su odličan team, napad Seattle-a nije ni blizu te obrane... Nemaju konkretne recievere, što znači da Lynch nosi sve na leđima (doslovno i figurativno) i to je presudilo... Imaju najviše receptiona na liku koji nije imao nijedan reception do SB- a i što to govori... Puno toga zapravo... Njima treba jedan Edelman, Amendola i Vereen type reciever... Kad si poprave pass game onda će istinski vladati... Duboke lopte su super za TV, ali Brady je većinu napada izveo sa kratnik passovima... Znao je da je Sherman zona zabranjena i nije se dao zaustaviti... Žao mi je radi Gray-a koji nije ni igrao, jer Blunt očito nije imao dan, a Vereen nije rusher...
Što reći za kraj... Svaka čast Patriotsima, nadam se da se neće razbacat do sljedeće sezone... A za Seattle se nadam da će naći stalni pass game i da će si uzet novog rushera kad Lynch ode (a kažu da ode sigurno, jer im je pre skup)... A i offensive coordinator im ode, pa sad i to treba popunit... Možda se Gray-a uzmu ako ga Billy ne bude htio koristiti...

Ništa, sad malo pauza i onda Draft od kojeg očekujem puno... Do tad, svi na zasluženi odmor :D

P.S. Za onaj zadnji potez ne znam što reći, svi su već svašta rekli i još će svašta reći, ali jbg... Odluka je odluka, Butler je dobro reagirao, a malo je i sreće bilo... Tko zna što je Wilson mislio...

P.P.S. Jel to znači da Belichick sad dolazi u Hrvatsku? Di i kad, tko sazna nek podjeli, ja bi ga stalkao za sliku i autogram :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 15:22 (Masko).
15 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

evo link za fantasy ligu ako koga zanima svi smo domaci iz Rijeke.znam da je prerano al eto da se napuni ako bude zelje mogu povecat na 10 klubova.

 

http://croatia1.league.fantasy.nfl.com

11 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Mrkac kaže...

evo link za fantasy ligu ako koga zanima svi smo domaci iz Rijeke.znam da je prerano al eto da se napuni ako bude zelje mogu povecat na 10 klubova.

 

http://croatia1.league.fantasy.nfl.com

 Daj osnujte klub u Rijeci taman fali jedan između Zagreba i Splita

15 godina
neaktivan
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Mrkac kaže...

evo link za fantasy ligu ako koga zanima svi smo domaci iz Rijeke.znam da je prerano al eto da se napuni ako bude zelje mogu povecat na 10 klubova.

 

http://croatia1.league.fantasy.nfl.com

 

12 godina
neaktivan
offline
Američki nogomet (NFL)

Zna li netko gdje se mogu pogledati ili skinuti kompletne snimke NFL utakmica? Ja sam našao 2 stranice ali nisu 100% pouzdane.

 

12 godina
suspendiran
offline
Američki nogomet (NFL)

SuperBowl stream

https://streamboat.tv/@streamsus

 

 

14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)

Prava muška utakmica. Obrane su na najvišem nivou. Očekivao sam više od P. Manninga ipak mu je ovo zadnja utakmica u karijeri.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 2:50 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Nije Peyton kriv. Kubiak ima play calling ziheraški, ali laku mu je kad je Wade slozio ovakvu obranu!
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)

Danas već 12 promašeni FG na utakmicama.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)

Kansas City ponizio prvake i to brutalno. Denver sa Siemianom nije ozbiljna ekipa.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
16 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Ko bude ove godine u finalu? Navijam za 49ers i za sad im ide dobro.
13 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
NEW_MAN kaže...
Ko bude ove godine u finalu? Navijam za 49ers i za sad im ide dobro.

A predviđam 49ers - Ravens, Mahomes je Mahomes ali nije to ko momčad od prošle godine, Billsi su se sami sjebali.

 

Bilo bi mi drago da Purdy i McCaffrey uzmu naslov, i da se prestane srat po Brocku.

16 godina
offline
Re: Američki nogomet (NFL)
Navijam za 49ers ali ako izgube od Lionsa i oni uspiju pobjedi u SB onda mi ne bude zao.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice