Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 413.788
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Evo malo aktualizacije softvera!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Mislim da se to prosto zove Android. Evo i meni jutros stigle poruke na Teams posle 20 minuta. U međuvremenu mi kolega pisao na Viber jer je video da nisam pročitao. Kad imaju "Kineza", ljudi misle da je do toga i ljute se, zaklinju "nikad više" i slično, ali naprosto mehanizam nije savršen. A, da budem savršeno pošten, dešava se i da mi ranije stigne na telefon nego na PC. Tako da taj ceo sistem notifikacija nije savršen , a onda Android i njegovo upravljanje taskovima tome dodatno doprinose.

 

Pri tom ni tu verovatno ne može da se napravi savršeno rešenje, jer imaš sistem gde se aplikacije nikad ne gase i onda pre ili kasnije dođeš do toga da sistem uspava nešto što ne treba.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ivan(4) kaže...

Mislim da se to prosto zove Android. Evo i meni jutros stigle poruke na Teams posle 20 minuta. U međuvremenu mi kolega pisao na Viber jer je video da nisam pročitao. Kad imaju "Kineza", ljudi misle da je do toga i ljute se, zaklinju "nikad više" i slično, ali naprosto mehanizam nije savršen. A, da budem savršeno pošten, dešava se i da mi ranije stigne na telefon nego na PC. Tako da taj ceo sistem notifikacija nije savršen , a onda Android i njegovo upravljanje taskovima tome dodatno doprinose.

 

Pri tom ni tu verovatno ne može da se napravi savršeno rešenje, jer imaš sistem gde se aplikacije nikad ne gase i onda pre ili kasnije dođeš do toga da sistem uspava nešto što ne treba.

Teams je smece od aplikacije, nemoj njega petljat u rad notifikacija.

Imam sluzbeni iphone i nikako mi ne dolaze notifikacije, nekad dolaze, a u vecini slucajeva ne.

Autoclimb kills more people than AIDS
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
nikonja kaže...
livi batak kaže...

s23

ima par dana da mi poruke na whats app dolaze tek kad otvorim aplikaciju

očiščen cache, reinstalacija whatsappa

međutim ista stvar

ima li ko kakvu ideju

 Notification manager si pogledao, da nije možda među deep sleep aplikacijama?

 nije u deep sleepu, problem je da mi nekad poruka prode, a nekad udjem u aplikaciju i onda mi iskoci par poruka

Don Quichotte is Not Dead
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

tako i meni, nekad viber, nekad whatsapp, nekad messenger ne dobiva notifikacije..onda odjednom sve ok radi mjesecima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Long-Term Evolution Time-Division Duplex (LTE-TDD), also referred to as TDD LTE, is a 4G telecommunications technology and standard co-developed by an international coalition of companies, including China Mobile, Datang Telecom, Huawei, ZTE, Nokia Solutions and Networks, Qualcomm, Samsung, and ST-Ericsson.
morrisoN
9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

nikad mi se nije dogodilo da ne dobijem notifikaciju odmah 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
digitall kaže...

nikad mi se nije dogodilo da ne dobijem notifikaciju odmah 

znam da to lijepo zvuči, možda i jest tako, ali zapravo je nemoguće utvrditi.

vjerojatno kasne, barem nekad. možda kasne samo pola minute, ali svejedno kasne.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
spoonman039 kaže...
digitall kaže...

nikad mi se nije dogodilo da ne dobijem notifikaciju odmah 

znam da to lijepo zvuči, možda i jest tako, ali zapravo je nemoguće utvrditi.

vjerojatno kasne, barem nekad. možda kasne samo pola minute, ali svejedno kasne.

 pa vidim vrijeme slanja 

a ako kasne pola minute to nije kašnjenje 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Novi  update - Uređaji kupljeni u Njemačkoj - ne radi LTE TDD za Njemačku !? . Neki zakonski problemi ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nisam još provjerio da li je novi update ispravio, ali prošli update mi je donio jednu zanimljivu grešku. 

Kad se vozim u autu, mob mi je bt-om spojen na vozilo. Recimo, ako mi stiže poziv i ne želim ga na sve zvučnike nego na mob direkt, uvijek je bila opcija da izaberem phone unutar poziva.

Zadnji update mi je maknuo tu opciju pa mi je izbor samo na vozilo ili sat, ili bilo koji drugi izvor osim samog mob-a. Danas ću baš provjerit jesu ispravili to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Od prošle godine imam S23 obični, niti jednom mi nisu kasnile notifikacije od vocapa. Instagram notifikacije isključene, kao i Gmail. Ali od vocapa niti jednom da su kasnile. 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice