Samsung Odyssey G7

poruka: 11
|
čitano: 9.913
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Samsung Odyssey G7
Pozdrav ljudi. Šta mislite o ovome monitoru. Privlači me iz dva razloga. Imam komp koji ždere 2K al više od toga je već problem ako želim high postavke. Drugi razlog je što je sa firmware updateom dobio podršku za ps5 4K downscale na 2K i izgleda odlično po svemu što sam vidio i čuo. Sad je jedino stvar da li je ovo ok cijena? Hvala unaprijed.

 

Jedini samsung odyssey g7 na njuškalu. 34136784

cabi94
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Odyssey G7

Može li netko napisati iskustvo iz prve ruke s ovim monitorom? Po redditu čitam razna iskustva, da često dolazi sa mrtvim pikselima i panel ima problem sa flickeringom kad je GSync uključen?0

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Odyssey G7

meni joystick od menija ne radi kada se monitor malo zagrije, mogu mjenjat glacne postavke samo kada ga palim

 

inace odlican

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Samsung Odyssey G7
FileFicho kaže...

Može li netko napisati iskustvo iz prve ruke s ovim monitorom? Po redditu čitam razna iskustva, da često dolazi sa mrtvim pikselima i panel ima problem sa flickeringom kad je GSync uključen?0

 Evo iz prve ruke. Uvjerljivo najbolji kojeg sam imao do sada. 

 

Par mjeseci ga koristim i nemam zamjerke.

 

Nikakav flickering nisam imao. Znaju bit poyebani screen profili nakon što ALT tabaš. Dakle igram RPG sa RPG settingom, alt tabam - ponovo uđem ono sve default. Može bit i da je to do gsynca.

 

Uglavnom, mane su mu : - zakrivljenost (nije za rad iako se čoek navikne)

                   - VA panel sa dosta jakom crnom i kontrastom, tako da zaboravi igranje u sobi gdje imaš svijetla, ali po noći...ajme meni gušta

 

Inače što se tiče monitora, dosta sam picajzla (ne ko naš Picajzla) i ovo je možda jedini koji me nakon starog u2412m baš oduševio. 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
11 godina
offline
Samsung Odyssey G7

Odlican,no flckr,joy radi kod mene kad se zagrije,naviknuo se vec na zakrivljenost,meni je i po danu dobar,po noci mrak..jedina zamjerka nekak mi i 32 sad mala dijagonala...btw ja ga imam jedno 9 mjeseci..lol

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 19:56 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung Odyssey G7

Hvala dečki. Znate kako to ide, 100 ljudi, 100 različith iskustava. Od najboljeg monitora ikada do precjenjenog smrća hahah

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Odyssey G7

ja sam bio na korak da ga naručim, cijena je izvrsna, no nekako nikako progutat tu zakrivljenost

probao sam kratko zakrivljeni monitor i baš mi je čudno, a kad sam pogledao video hardware unboxed gdje se lik nije naviknuo niti nakon mjesec-dva, jasno mi je da to jednostavno nije za mene

pogotovo s tako jako zakrivljenim panelom

vjerojatno ću ići na aoc q27g2u nakon ljeta

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Odyssey G7

jel netko uspio rjesiti problem da se monitor ne zeli upaliti kada palim PC, jednostavno se ne zeli probuditi nego na tipku moram turn off/on

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G7
Nazalost ne.
Zbog takvih sitnica vise ne kupujem sammy monitore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Odyssey G7

procitao 100 recenzija sve vrh vrh al naa to nisam naletio, da sam znao ne bi ga sigurno uzeo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G7
Gemmy kaže...
Nazalost ne.
Zbog takvih sitnica vise ne kupujem sammy monitore.

 u postavkama nasao i stavio sleep mode off i sad radi ok.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice