Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije za v

poruka: 40
|
čitano: 7.317
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije za v".
6 godina
offline
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije


Jučer slušao u autu vrh, Mate Rimac... remetinac 🤣
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije
Karloooo kaže...

 

Imam prijatelje s lijevog i desnog spektra, ali primjećujem da samo s lijevog dolazi negativnost prema Rimcu. Kako mogu podržati Rijeke pravde kad vas bez ozbiljnog razloga pogoni mržnja.? Dajte dečki, koji vam je...?

Normalno da desno krilo partije komunista Rvacke (HDZ) nema nikakve pritužbe na svog člana. Dapače još su mu ostavli puste milijune eurića iz državne kase u njegovu škrabicu, a koje će onda po starom mafijaškom običaju podjeliti daleko od očiju javnosti. Za to vrijeme lijevo krilo partije komunista Rvacke (SDP) se bave sa nebitnim p*zdarijima i dive se sami sebi ko poremećeni narcisi. Apsurdistan je najbolje ime za ovu propalu državu.

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
9 godina
offline
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije
zzib kaže...
zvir12 kaže...

Mi smo uništili industriju 90-ih godina, a bez napredne industrijske tehnologije, ne mogu se raditi sofisticirani industrijski proizvodi. Nije to proizvodnja softvera, koji se uspješno može raditi i u Hrvatskoj. Za izradu ovako tehnološki naprednog proizvoda, morate ima čitavu prateću industriju i znanost, koja u Hrvatskoj ne postoji.

 Istina. Zato će se robotaxi najvjerojatnije raditi izvan HR. Iako nije sve uništeno: Končar radi elektromotre koje koristi američka vojska.

 

 SEW-EURODRIVE Prepakira koncar motore pod "svoje" tj. rebrandira i trpa na svoje getribe sto standardne sto imaju u ponudi sto po narudbi, Koncar se fino drzi.

 

Edit:

 

Sew nije bezvezna firmica ako netko nije upucen -"More than 19,000 employees at over 430 sites worldwide generate sales of over 3 billion euros. SEW-EURODRIVE has 17 production and 85 assembly plants around the world called Drive Technology Centers. 23% of the employees are engineers and computer scientists"

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2024 7:01 (Hazzard From da Hood).
15 godina
offline
Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije za v

rajmak nikad neće biti pleaslich 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije
Hazzard From da Hood kaže...

 SEW-EURODRIVE Prepakira koncar motore pod "svoje" tj. rebrandira i trpa na svoje getribe sto standardne sto imaju u ponudi sto po narudbi, koncar se fino drzi

Končar vrhunski posluje, skoro svi dijelovi grupacije.

Ali, neće zadugo, ali bolje nećemo o toj temi.

 

Šteta, imali su unutar 5 godina rast prihoda od skoro 400%, imaju više milijardi eura ugovorenog posla, i sad ode sve to u propast...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
8 tjedana
offline
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije
fer-de-lance kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 SEW-EURODRIVE Prepakira koncar motore pod "svoje" tj. rebrandira i trpa na svoje getribe sto standardne sto imaju u ponudi sto po narudbi, koncar se fino drzi

Končar vrhunski posluje, skoro svi dijelovi grupacije.

Ali, neće zadugo, ali bolje nećemo o toj temi.

 

Šteta, imali su unutar 5 godina rast prihoda od skoro 400%, imaju više milijardi eura ugovorenog posla, i sad ode sve to u propast...

 

 Slobodno daj više infoa...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
8 godina
offline
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije

Ma, klasika, kvalificirani kadar im masovno odlazi, kasni se s projektima, stiska na sve strane, nove uprave u pojedinim odjelima kojima nije u interesu boljitak firme (više ostavljaju utisak da žele uništiti firmu), postavljanje na ključne pozicije ljudi koji ne znaju ništa o tome za kaj su ih zadužili, a one koji su znali se silom istjeralo, itd.

 

Klasična hrvatska priča, rekao bih...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
14 godina
online
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije
fer-de-lance kaže...

Ma, klasika, kvalificirani kadar im masovno odlazi, kasni se s projektima, stiska na sve strane, nove uprave u pojedinim odjelima kojima nije u interesu boljitak firme (više ostavljaju utisak da žele uništiti firmu), postavljanje na ključne pozicije ljudi koji ne znaju ništa o tome za kaj su ih zadužili, a one koji su znali se silom istjeralo, itd.

 

Klasična hrvatska priča, rekao bih...

 

 Auf ne bih se slozio. Rekao bih klasicna prica posvuda danas na zapadu. 

5 godina
offline
Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije za v

Na ovom svijetu ako nemaš gorivo , nemaš motor, ideš pješke.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rimac će u novom kampusu proizvoditi baterije
Kido Butai kaže...
fer-de-lance kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 SEW-EURODRIVE Prepakira koncar motore pod "svoje" tj. rebrandira i trpa na svoje getribe sto standardne sto imaju u ponudi sto po narudbi, koncar se fino drzi

Končar vrhunski posluje, skoro svi dijelovi grupacije.

Ali, neće zadugo, ali bolje nećemo o toj temi.

 

Šteta, imali su unutar 5 godina rast prihoda od skoro 400%, imaju više milijardi eura ugovorenog posla, i sad ode sve to u propast...

 

 Slobodno daj više infoa...

 Iskreno to je sve sto znam, sto sam cuo od svog kontakta(istina ili ne?), posto su mi oni glavni dobavljac Frekvenciskih pretvaraca i getriba raznoraznih a i sjediste njihovo u Bruchsal je od mene 30 min, pa je vrijeme od narudbe do isporuke jako kratko a i zadovoljan sam omjerom ulozenog-dobivenog, niti ima prituzbi klijenata.

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice