Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

poruka: 17
|
čitano: 6.042
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij".
16 godina
online
Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

1000 dolara mjesečno i tako do kraja života, a oni koji nemaju novaca mršave besplatno. Ironično. Zašto jednostavno ne otkinu od plaće i podijele ovima što nemaju za jelo i tako svi budu umjerene težine a ne jedni predebeli a drugi premršavi? 

Ionako su američku pretilost omogućili mršavi Afrikanci i sl.

Amenoum
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
PaleRider kaže...

1000 dolara mjesečno i tako do kraja života, a oni koji nemaju novaca mršave besplatno. Ironično. Zašto jednostavno ne otkinu od plaće i podijele ovima što nemaju za jelo i tako svi budu umjerene težine a ne jedni predebeli a drugi premršavi? 

Ionako su američku pretilost omogućili mršavi Afrikanci i sl.

 Zato jer je to kapitalizam, nekad je bili nešto slično u bajkovitoj zemlji zvanoj Jugoslavija.

15 godina
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište

Kakve veze ovo ima sa informatikom i bugom? Kakve su to gluposti od clanaka koje se nebi cudio da su na indexu ili 24 sata smečima od portala ali ovome tu nema mjesta

Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 21:20 (Horned Reaer).
Moj PC  
17 2 hvala 4
15 godina
online
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište

Pogubio se Bug odavno. Ili je to pak prilagodba tržištu tj. publici i trendovima. Šire se svugdje.

15 godina
offline
Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

Sjedenjem pred računalom često se može nakupiti višak kilograma, stoga je korisno imati Bug kako bi nam pomogao s lijekovima za mršavljenje. 

Također, ovi članci privući će ljude na forum koji doprinose konstruktivnoj raspravi, a ne trolove i beskorisne komentare.

Have you tried turning it off and on again?
 
4 0 hvala 2
5 godina
offline
Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

Isti ti koji razvijaju agoniste vjerojatno razvijaju i antagoniste.

U prijevodu, malo ćemo vas ugojit, onda malo omršavit.

Ovisno kako mi okrenemo potenciometar.

 

A svoju hranu nemate, vodu, ljekove, tako da ste vi smjesa koju mi oblikujemo.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 13:11 (gpd).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
PaleRider kaže...

1000 dolara mjesečno i tako do kraja života, a oni koji nemaju novaca mršave besplatno. Ironično. Zašto jednostavno ne otkinu od plaće i podijele ovima što nemaju za jelo i tako svi budu umjerene težine a ne jedni predebeli a drugi premršavi? 

Ionako su američku pretilost omogućili mršavi Afrikanci i sl.

 Treba uvesti dodatni porez na kalorije, slicno kao sto je vec uveden dodatni porez na pica koja sadrzavaju secer. Pa kad ce jedan burek kostat 50eura nece vise bit debele djece.

 

14 godina
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
SupremeCommander kaže...
PaleRider kaže...

1000 dolara mjesečno i tako do kraja života, a oni koji nemaju novaca mršave besplatno. Ironično. Zašto jednostavno ne otkinu od plaće i podijele ovima što nemaju za jelo i tako svi budu umjerene težine a ne jedni predebeli a drugi premršavi? 

Ionako su američku pretilost omogućili mršavi Afrikanci i sl.

 Treba uvesti dodatni porez na kalorije, slicno kao sto je vec uveden dodatni porez na pica koja sadrzavaju secer. Pa kad ce jedan burek kostat 50eura nece vise bit debele djece.

 

 Ako hrana bude skupa ( nedostupnija ) mozda se vrati opet u modu biti deblji, kao nekad? Meni baka uvijek mislila/govorila da sam nezdrav jer sam mrsav 

Sjeti se klasicnih slika ljepotica, sve bi danas morale na ozempic ili koja je sad "kemija" aktulna... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 17:47 (konjRR).
2 godine
offline
Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

Kolko imate kila?

2 70
14 80
10 90
14 100
6 110
2 120
0 130
0 Iznad 140
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

kako je krenulo s opsesijom mršavoće (i mršapovrće), samo je pitanje vremena kad će se dosjetiti (nema bez žrtve) aidsa, kemoterapije, težih bolesti općenito, pretjeranog opijanja ("astronauti" uzimaju samo tekuću hranu) i ostalih devijacija. budale. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

ekipa na tome izgleda ko da je bila u konc logoru. nebi me ni cudilo da pocnu napadati ljude i pokusat jest mozgove ko zombiji.

Linux, Arch Linux.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište dij

Razigran članak. Sviđa mi se.

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
Soma dolara mjesecno za debele svinje koje nisu u stanju biti gladne i smrsaviti prirodnim putem. Ja bi im naplatil 10k pa se ti sopaj i budi debeli pajcek.

Debljina i debeli ljudi su ozbiljan problem za svaki zdravstveni sustav. Neki su tak debeli da ih moraju operirat na veterinarskom stolu jer obican nije napravljen za njihovu masu. Isto tak i transport debele osobe iz stana do bolnice moze biti izazov ako je istu potrebno dizat viljuskarom.
14 mjeseci
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
NEW_MAN kaže...
Soma dolara mjesecno za debele svinje koje nisu u stanju biti gladne i smrsaviti prirodnim putem. Ja bi im naplatil 10k pa se ti sopaj i budi debeli pajcek.

Debljina i debeli ljudi su ozbiljan problem za svaki zdravstveni sustav. Neki su tak debeli da ih moraju operirat na veterinarskom stolu jer obican nije napravljen za njihovu masu. Isto tak i transport debele osobe iz stana do bolnice moze biti izazov ako je istu potrebno dizat viljuskarom.

 Prijavljen za sirenje mrznje i rasizma. I ne, nisam u afektiranoj kategoriji gastrabajteru.

14 godina
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
Bob Boss kaže...
NEW_MAN kaže...
Soma dolara mjesecno za debele svinje koje nisu u stanju biti gladne i smrsaviti prirodnim putem. Ja bi im naplatil 10k pa se ti sopaj i budi debeli pajcek.

Debljina i debeli ljudi su ozbiljan problem za svaki zdravstveni sustav. Neki su tak debeli da ih moraju operirat na veterinarskom stolu jer obican nije napravljen za njihovu masu. Isto tak i transport debele osobe iz stana do bolnice moze biti izazov ako je istu potrebno dizat viljuskarom.

 Prijavljen za sirenje mrznje i rasizma. I ne, nisam u afektiranoj kategoriji gastrabajteru.

 Rasizma? 

14 mjeseci
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
konjRR kaže...
Bob Boss kaže...
NEW_MAN kaže...
Soma dolara mjesecno za debele svinje koje nisu u stanju biti gladne i smrsaviti prirodnim putem. Ja bi im naplatil 10k pa se ti sopaj i budi debeli pajcek.

Debljina i debeli ljudi su ozbiljan problem za svaki zdravstveni sustav. Neki su tak debeli da ih moraju operirat na veterinarskom stolu jer obican nije napravljen za njihovu masu. Isto tak i transport debele osobe iz stana do bolnice moze biti izazov ako je istu potrebno dizat viljuskarom.

 Prijavljen za sirenje mrznje i rasizma. I ne, nisam u afektiranoj kategoriji gastrabajteru.

 Rasizma? 

 Da.

15 godina
offline
Re: Novi lijekovi za mršavljenje mijenjaju tržište
Horned Reaer kaže...

Kakve veze ovo ima sa informatikom i bugom? Kakve su to gluposti od clanaka koje se nebi cudio da su na indexu ili 24 sata smečima od portala ali ovome tu nema mjesta

 ono kad nisi pretplatnik, urednik, autor, suradnik pa čak ni podvornik u bug-u, ali si umisliš kako se svijet vrti oko tebe ("bug, c'est moi") pa ako ti nisi zadovoljan sadržajem, apokalipsa namah. u mojih 15 godina tu još me nitko nije prisilio (puška u leđa, bič, ucjene, mito itd.) na prisutnost, čitanje ili komentiranje. a jednako nisam kao ni ti, ništa od navedenoga. i nadobijao se opomena i kartona, u počecima. ti si traumatiziran? nejebica? refluks? premalo preferencijalnih glasova? u agoniji od agonista? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2024 6:43 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice