Muški i ženski mozgovi ipak nisu isti, otkriva Sta

poruka: 34
|
čitano: 10.664
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muški i ženski mozgovi ipak nisu isti, otkriva Sta".
16 godina
offline
Muški i ženski mozgovi ipak nisu isti, otkriva Sta

Ja mislim da je to sve isto, pogotovo me u to uvjerila reklama koja je krenula na RTL-u, gdje Severina zajedno sa trans osobom (muškarac glumi ženu) tvrdi sa oni isti kao i mi svi, ja sam baš poput tebe kaže taj muškarac uz podršku Sevke.

Ako ne vjerujemo Sevki, KOME ONDA, KOME?????!!!!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Muški i ženski mozgovi ipak nisu isti, otkriva
walentkane kaže...

Ja mislim da je to sve isto, pogotovo me u to uvjerila reklama koja je krenula na RTL-u, gdje Severina zajedno sa trans osobom (muškarac glumi ženu) tvrdi sa oni isti kao i mi svi, ja sam baš poput tebe kaže taj muškarac uz podršku Sevke.

Ako ne vjerujemo Sevki, KOME ONDA, KOME?????!!!!!!

Muškarac koji glumi ženu je drag a tans osoba je koja osjeća da je drugog spola.

15 godina
offline
Muški i ženski mozgovi ipak nisu isti, otkriva Sta

Drag ovako izgleda:

Ili kao Let3 :)

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Muški i ženski mozgovi ipak nisu isti, otkriva
ivanv000 kaže...

A šta je sa mozgovima onih koji se definiraju kao "non-binary"?

Trebali bi se vratiti u osnovnu školu i naučiti da spol nije "dodijeljen pri rođenju". On nije "dodijeljen" nego smo ga saznali. Spol je određen u trenutku začeća. I u pravilu ga saznajemo dosta PRIJE rođenja, ne prilikom rođenja - jer postoji ultrazvuk.

Tako da kad netko kaže izraz spol "dodijeljen prilikom rođenja" podmuklo laže dobro smišljenom frazom koja ima za cilj da osoba prihvati spol kao nešto arbitrarno.

Da postoji točno dva spola, ni više, ni manje, Matt Walsh prekrasno dokazuje u ovoj debati suočen s argumentima spolne disforije (muškarac sa sisama i slično):

Idi i radi nešto korisno!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 23:02 (Keso).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice