A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

poruka: 56
|
čitano: 25.377
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i".
5 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
PzKpfw kaže...

Ajd, ajd,...frendači, ostavite se Dragana Petrica. On je svjetska novinarska faca.

Svjetski putnik. Pokretač mnogih dobrih stvari. Legenda. Bugovac.

 

 Pa sam je nedavno na Linkendinu postao da ništa ne radi zabadava  Nije mislio baš točno na ovakve stvari ali ne sumnjam da je našao načina kako i ovo naplatiti. 

 

15 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Zar nisu do prije par dana imali na webu ponuđenu opciju da uzmeš neki osnovni TV paket, čak i za korisnike koji nemaju nikakav odnos s njima, za nekih 6,5 €?

Više od toga mi zapravo ne treba, ali toga sada više nema u ponudi koliko vidim...?

No pain!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 14:24 (Rocky).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
NetkoNegdje kaže...
Ajar kaže...

vip je prvih godinu-dvije (tzv. penetracija tržišta) bio ok.

Klub prvih korisnika KPK i "trajno povoljna tarifa". Ne znam je li ti itko ikada dobio.

 

KPK je teška muljaža, nitko nikad nije ništa dobio. Ali ono TEŠKA.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 16:00 (makopos).
16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Rocky kaže...

Zar nisu do prije par dana imali na webu ponuđenu opciju da uzmeš neki osnovni TV paket, čak i za korisnike koji nemaju nikakav odnos s njima, za nekih 6,5 €?

Više od toga mi zapravo ne treba, ali toga sada više nema u ponudi koliko vidim...?

 

Puno toga nema a šta muljaju da ima.

Kao i ovo za optiku 2Gbit, kao prvo to nigdje nije dostupno (sami to odgovore kad ih pitaš), a piše onim malim slovima da je to brzina od 1.4 Gbit. Izgleda da rade budale od ljudi da ne znamo brojke... jer 2 i 1.4 je vrlo slično, eto kako sve korisnike možeš muljati.

 

Isto i za 1 Gbit, dobiješ 0.7, ali sve je to njima isto...

 

Kad ih nešto pitaš čekaš odgovor pol mjeseca, ali doslovno.

 

Tele2 pokućni mi je radio super sve dok nisam prešao na A1 od onda počinju problemi.

3 godine
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
makopos kaže...
Rocky kaže...

Zar nisu do prije par dana imali na webu ponuđenu opciju da uzmeš neki osnovni TV paket, čak i za korisnike koji nemaju nikakav odnos s njima, za nekih 6,5 €?

Više od toga mi zapravo ne treba, ali toga sada više nema u ponudi koliko vidim...?

 

Puno toga nema a šta muljaju da ima.

Kao i ovo za optiku 2Gbit, kao prvo to nigdje nije dostupno (sami to odgovore kad ih pitaš), a piše onim malim slovima da je to brzina od 1.4 Gbit. Izgleda da rade budale od ljudi da ne znamo brojke... jer 2 i 1.4 je vrlo slično, eto kako sve korisnike možeš muljati.

 

Isto i za 1 Gbit, dobiješ 0.7, ali sve je to njima isto...

 

Kad ih nešto pitaš čekaš odgovor pol mjeseca, ali doslovno.

 

Tele2 pokućni mi je radio super sve dok nisam prešao na A1 od onda počinju problemi.

 Ja imam suprotno iskustvo od tebe.

 

Imam trenutno 1gbit TRIO paket i vuče nekakvih 920-30 mbita te upload 98mbita sto je vrh i nisam imao zadnje 2 god nekih većih problema, a kad ih je i bilo riješe u roku dan dvs. Pričam za Zagreb.

 

Sad sam produljio UO na taj 2gbps jer na mojoj lokaciji ima po dostupnosti pa napišem utiske. Imam Fritzbox 6600 pa vjerujem da nece biti nekih problema.

 

Tko je do sada imao TV prijamnik (KAON ili nešto) ne mora plaćati najam od 4E po novom paketu, to samo plaćaju novi priključci, tako mi je rečeno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 16:12 (BioZZG).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
BioZZG kaže...

 Ja imam suprotno iskustvo od tebe.

 

Imam trenutno 1gbit TRIO paket i vuče nekakvih 920-30 mbita te upload 98mbita sto je vrh i nisam imao zadnje 2 god nekih većih problema, a kad ih je i bilo riješe u roku dan dvs. Pričam za Zagreb.

 

 Kabelski internet? Kakva je brzina u vrijeme kada su ljudi doma (poslijepodne i navečer)? Tj. pada li zamjetno ili ne?

3 godine
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
NetkoNegdje kaže...
BioZZG kaže...

 Ja imam suprotno iskustvo od tebe.

 

Imam trenutno 1gbit TRIO paket i vuče nekakvih 920-30 mbita te upload 98mbita sto je vrh i nisam imao zadnje 2 god nekih većih problema, a kad ih je i bilo riješe u roku dan dvs. Pričam za Zagreb.

 

 Kabelski internet? Kakva je brzina u vrijeme kada su ljudi doma (poslijepodne i navečer)? Tj. pada li zamjetno ili ne?

 Nema osjetnog pada, spojena 2 moba + tablet + smartv + laptop te komp na žicu.

 

Preko coaxa da.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 17:17 (BioZZG).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
BioZZG kaže...
NetkoNegdje kaže...
BioZZG kaže...

 Ja imam suprotno iskustvo od tebe.

 

Imam trenutno 1gbit TRIO paket i vuče nekakvih 920-30 mbita te upload 98mbita sto je vrh i nisam imao zadnje 2 god nekih većih problema, a kad ih je i bilo riješe u roku dan dvs. Pričam za Zagreb.

 

 Kabelski internet? Kakva je brzina u vrijeme kada su ljudi doma (poslijepodne i navečer)? Tj. pada li zamjetno ili ne?

 Nema osjetnog pada, spojena 2 moba + tablet + smartv + laptop te komp na žicu.

 

Preko coaxa da.

 

 

 Znači, ti si na optici? To je druga priča.

Zanimalo me je za koaksijalni kabel.

3 godine
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
NetkoNegdje kaže...
BioZZG kaže...
NetkoNegdje kaže...
BioZZG kaže...

 Ja imam suprotno iskustvo od tebe.

 

Imam trenutno 1gbit TRIO paket i vuče nekakvih 920-30 mbita te upload 98mbita sto je vrh i nisam imao zadnje 2 god nekih većih problema, a kad ih je i bilo riješe u roku dan dvs. Pričam za Zagreb.

 

 Kabelski internet? Kakva je brzina u vrijeme kada su ljudi doma (poslijepodne i navečer)? Tj. pada li zamjetno ili ne?

 Nema osjetnog pada, spojena 2 moba + tablet + smartv + laptop te komp na žicu.

 

Preko coaxa da.

 

 

 Znači, ti si na optici? To je druga priča.

Zanimalo me je za koaksijalni kabel.

 Preko kabela sam koaksijalnog, ne na optici.

13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
makopos kaže...
Rocky kaže...

Zar nisu do prije par dana imali na webu ponuđenu opciju da uzmeš neki osnovni TV paket, čak i za korisnike koji nemaju nikakav odnos s njima, za nekih 6,5 €?

Više od toga mi zapravo ne treba, ali toga sada više nema u ponudi koliko vidim...?

 

Puno toga nema a šta muljaju da ima.

Kao i ovo za optiku 2Gbit, kao prvo to nigdje nije dostupno (sami to odgovore kad ih pitaš), a piše onim malim slovima da je to brzina od 1.4 Gbit. Izgleda da rade budale od ljudi da ne znamo brojke... jer 2 i 1.4 je vrlo slično, eto kako sve korisnike možeš muljati.

 

Isto i za 1 Gbit, dobiješ 0.7, ali sve je to njima isto...

 

Kad ih nešto pitaš čekaš odgovor pol mjeseca, ali doslovno.

 

Tele2 pokućni mi je radio super sve dok nisam prešao na A1 od onda počinju problemi.

Telemach od svih operatera u Hrvatskoj, jedini garantira brzinu koju plaćaš. Doslovno ti u opisu paketa piše da je minimalna brzina na paketu 1000/500 ta brzina...

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 23:33 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
gorguc kaže...
midzan21 kaže...

Ukratko, ako podnesete zhatjev za 2Gbps optikom očekujte povratni poziv da vam još možda nije dostupna ista. Govorim kao netko tko je ondah dan nakon što je na webu objavljeno zvao SZK, zatražio aktivaciju, pristao na razliku od par Eur na sadašnje 1Gbps paket da bi fino drugi dan javili, još nije moguće na vašoj lokaciji, bude uskoro i kad bude javimo se povratno.

 

A za sve ostalo, cijene su malo skuplje, barem je meni i mojima u Mozaiku cijene neprimjetno veće nakon ovog povećanja.

 

Što radiš (ako nije tajna) da imaš želju za povećanjem s gigabitne veze na 2Gbps? Ne flejmam, iskreno me zanima.

 rad od kuće, skoro svi radimo od kuće i poželjno je da se ima što je moguće bolja brzina neta, posebno jer smo svi skoro non-stop u pozivima (nekima je to posao, shameless plug, ali radim za konkurenciju direktnu od A1, HT xD), te naravno radi poboljšanog preuzimanja steam/epic igara jer kad se može, zašto ne, ne škodi nikome. piraterija je prebačena na seedboxeve, pa isto dobro dođe da iskoristim bandwidth prema istima i plexu kojeg po istima vrtim, ali dok riješe neka bude ovako, i ovih 1gbps je taman, 2gbps bi bilo ipak bolje.

 

pri tome ne računam da imam sad već dosta smart home opreme koja isto troši dio bandwidtha, standardno 10 uređaja uvijek na mreži koji nešto rade. a ionako sam si planirao uzeti novi router da ga prikačim na operaterovog, posebice jer je u procesu postupno renoviranje dijela kuće za poboljšani net, pa evo, kad se nudi neka se nudi, kad dođe do kraja infra podnesem zahtjev opet i neka donesu novu opremu, spoje sve tip-top.

https://idzan.eu
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa

Ja i dalje, iskreno, u tvojem slučaju ne vidim koristi od 2 Gb/s jer i sam si rekao da je 1 Gb/s taman. Bez veze bi plaćao ono što nikako ne možeš iskoristiti do kraja. Ovo ti je isto kao i mobilne tarife na mobitelima, kad se ekipa prenagli i uzme tarifu od 50 GB, a jedva potroše 10 GB. Sve neiskorišteno je uzalud bačen novac i zato se paket treba birati ovisno o tvojim potrebama. Ili npr. složiš si računalo s 128 GB RAM-a; što će ti toliko kad ne znam što da radiš to nećeš iskoristiti. Čak i za najzahtjevnije zadatke 32 GB, ajde 64 GB je i više nego dosta. Ponovno, RAM je tu da se koristi—neiskorišten RAM bačen novac.

 

Tako da, moj savjet ti je da ne dopuštaš operaterima da rade budale od tebe. Njima su najbolji ti korisnici što uzmu sve najskuplje, a ne koriste niti pola toga.

 

Realno gledano, ovih 2/1 kod A1 je samo marketing, da si poboljšaju imidž koji im je jako narušen nekvalitetnim uslugama i konstantnim podizanjem cijena. Pokušali su biti bolji od Telemacha i nisu uspjeli. Čisti dokaz je to da 2 Gb/s reklamiraju na sva zvona, a usluga nije nigdje dostupna. Za usporedbu, Telemach nudi 2/2 i to baš svugdje gdje je dostupna optika, bilo preko vlastite infrastrukture ili HT-ove. Što se tiče brzine, Telemach i dalje u ponudi ima najbrži internet u Hrvatskoj; i dok A1 uvede 2/2, ovi će već uvesti 5/5. Meni je presmiješna činjenica da treći operater po redu, ponudom briše pod prva dva.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2023 0:38 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Meni A1 nije uvažio žalbu gdje je moj podstanar u moje ime preko telefona produžio internet ugovor. Nazvali ga i on rekao može.

Lihvari.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Marko :D kaže...

Realno gledano, ovih 2/1 kod A1 je samo marketing, da si poboljšaju imidž koji im je jako narušen nekvalitetnim uslugama i konstantnim podizanjem cijena. Pokušali su biti bolji od Telemacha i nisu uspjeli. Čisti dokaz je to da 2 Gb/s reklamiraju na sva zvona, a usluga nije nigdje dostupna. Za usporedbu, Telemach nudi 2/2 i to baš svugdje gdje je dostupna optika, bilo preko vlastite infrastrukture ili HT-ove. Što se tiče brzine, Telemach i dalje u ponudi ima najbrži internet u Hrvatskoj; i dok A1 uvede 2/2, ovi će već uvesti 5/5. Meni je presmiješna činjenica da treći operater po redu, ponudom briše pod prva dva.

 

Slažem se da je A1 najlošiji operater u Hrvatskoj, a Telemach je podcijenjen, puno su boljih nego što se misli.

I mene je A1 muljao prilikom potpisivanja ugovora, tako da ih uopće više ne preporučujem. Što dalje od njih se maknuti.

 

Originalni_manic kaže...
Meni A1 nije uvažio žalbu gdje je moj podstanar u moje ime preko telefona produžio internet ugovor. Nazvali ga i on rekao može.

Lihvari.

 Šalji HAKOM-u, statistika prijava će reći puno toga.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2023 8:06 (makopos).
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa

Mene su izmuljali više puta. Jednom su mi čak poslali ponudu na kućnu adresu i to baš dobru, kad sam ih nazvao, rekli su da moram prenijeti sve brojeve mobitela kod njih iako to isto nije pisalo na papiru. Pa su mi na isteku ugovora nudili 70% sporiji internet za veću cijenu. Imao sam i hrpu problema u smislu ugovaranja usluge da su prešutjeli neke važne stvari. Njihova usluga radi u redu, ne mogu reći, ali odnos prema korisnicima je dno dna. Da ne spominjem kako su prvi kad treba poskupiti, ali baš prvi.

 

Ekipa kad pljuje po Telemachu, pljuju ga radi službe za korisnike, ne radi usluge. Otkad je Telemach nisam imao potrebe zvati službu za korisnike, jer eto, sve jednostavno radi. Zadnji put sam je zvao dok je još bio Tele2 (par godina prije nego što je postao Telemach) jer mi je dva puta otišla poruka za aktivaciju tarife, pa da mi vrate jedan iznos i to je to. Ali same usluge rade bez ikakvih problema.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2023 8:30 (Marko :D).
4 godine
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Na A1 sam imao mobilni broj više od 20 godina i sve je bilo OK.... mijenjao tarife i nije bilo problema.... prije godinu i pol, izašao mi je ugovor i želio sam ostati na A1 ali bez ugovorne obveze te sam kontaktirao SZK i rečeno mi je ( inače, kad sam s njima, snimam razgovore, bio to A1, Ht ili Telemach ) da mi ostaje ista cijena.....rekoh OK, to je to...

Slijedeći mjesec dolazi račun uvećan za sto kuna.... u poslovnici mi kažu da mi nitko nije mogao reći da ostaje ista cijena.... pustim snimku sa mobitela i onda mi kaže da je kolegica pogriješila....

pitam što sada?.... kaže pišite zahtjev ali sam odlučio prijeći na HT gdje sad imam 4 broja u Magenti.... naravno, pisao sam uz priloženu snimku i vratili su mi preplaćeni iznos i nudili cijenu za pretplatu čak ispod onoga što sam plaćao kad sam bio pod Ugovorom.... ali A1, nikad više....

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa

Meni su držali dvije pretplate otvorene umjesto jedne i doslovno poslali dva različita računa za te dvije pretplate. Zvanje službe za korisnike nije urodilo plodom jer su oni jadni nemoćni oko toga, "pišite prigovor" kažu. Niš, pritanje dokumenta, ispunjavanje, skeniranje, pa slanje mailom, pa čekanje odgovora par dana. Na kraju su mi rekli da su ugasili jednu pretplatu, ali uredno da platim onaj račun koji je veći, da manji zaboravim. 

 

Čisto za usporedbu, Telemach poslao račun od nekoliko tisuća kuna jer su radili tranziciju sustava, pa je račun podivljao. Jedan odlazak na Telemach prodajno mjesto (bio ionako u gradu), žena se ispričala, iskrižala račun i rekla pravu cifru koju da platim. Nikakvo zivkanje službe za korisnike, nikakvo pisanje prigovora i čekanje odgovora; problem riješen u doslovno par minuta i više nikakvih problema nije bilo.

 

Ne znam kakva im je služba za korisnike preko telefona, ali ja sve riješavam inače preko maila. Zaista mi se ne da natezati sa studentima na telefonu koji vjerojano ne znaju ništa drugo osim reći da ponovno ugasite i upalite router. Na mail službi za korisnike odgovor ne dobiješ odmah nego u roku od dan-dva, ali na njemu su ipak malo stručniji ljudi. I preferiram prodajno mjesto jer tamo više toga možeš obaviti i prije problem riješiti nego preko telefona.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2023 9:37 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Marko :D kaže...

Ja i dalje, iskreno, u tvojem slučaju ne vidim koristi od 2 Gb/s jer i sam si rekao da je 1 Gb/s taman. Bez veze bi plaćao ono što nikako ne možeš iskoristiti do kraja. Ovo ti je isto kao i mobilne tarife na mobitelima, kad se ekipa prenagli i uzme tarifu od 50 GB, a jedva potroše 10 GB. Sve neiskorišteno je uzalud bačen novac i zato se paket treba birati ovisno o tvojim potrebama. Ili npr. složiš si računalo s 128 GB RAM-a; što će ti toliko kad ne znam što da radiš to nećeš iskoristiti. Čak i za najzahtjevnije zadatke 32 GB, ajde 64 GB je i više nego dosta. Ponovno, RAM je tu da se koristi—neiskorišten RAM bačen novac.

 

Tako da, moj savjet ti je da ne dopuštaš operaterima da rade budale od tebe. Njima su najbolji ti korisnici što uzmu sve najskuplje, a ne koriste niti pola toga.

 

Realno gledano, ovih 2/1 kod A1 je samo marketing, da si poboljšaju imidž koji im je jako narušen nekvalitetnim uslugama i konstantnim podizanjem cijena. Pokušali su biti bolji od Telemacha i nisu uspjeli. Čisti dokaz je to da 2 Gb/s reklamiraju na sva zvona, a usluga nije nigdje dostupna. Za usporedbu, Telemach nudi 2/2 i to baš svugdje gdje je dostupna optika, bilo preko vlastite infrastrukture ili HT-ove. Što se tiče brzine, Telemach i dalje u ponudi ima najbrži internet u Hrvatskoj; i dok A1 uvede 2/2, ovi će već uvesti 5/5. Meni je presmiješna činjenica da treći operater po redu, ponudom briše pod prva dva.

 Gle, možda se nekima čini, 1Gbps, to je dosta, šta će mi više, ja kažem - ulog za budućnost, posebno kad bude još korisnika na mreži i kad oposobim jedan od kompova za media server s VPN-om tako da mogu pristupati izvan gabarita kućne mreže vani sa streamovima. Te naravno, očekujem još sigurno 2 ukućana da će krenuti raditi od kuće uskoro dok im se renoviraju uredi, pa da ne bude zagušenosti (iako ne bi smjelo biti niti na 1Gbps) neka puste max, osobno je mala razlika u cijeni jer smo u Mozaiku sa 4 mobilna broja te netom zajedno.

 

A vezano za pravljenje budalama koji uzimaju najviše a ne potroše sve - od ove god, kad smo prebacili sve na manju tarifu tj. najmanju koju nude, ja prezadovoljan. Ako nekome treba više neta taj mjesec koristi ili drugi SIM na bonove ili jedan od backup mobitela sa SIM na bonove koji se nadoplati i rade si hotspot. Ja kao zaposlenik konkurencije sam si prebacio jedan od brojeva tamo na bonove (bonovi na bonove, dakle direktna migracija), te je meni dosta, realno od ovih 5GB što imam u tarifi niti ne potrošim, a drugi SIM je ako baš zatreba, a recimo znam da će zatrebati uskoro jer sam si ovaj mjesec malo potegao više prometa.

 

Edit: podrška od strane A1 nam je bila odlična, nikad problema s njima, 90% je išlo pisanim putem, posebno jer je bilo jedno 2 puta da je naplaćeno malo više nego što smo očekivali (random konekcija u pograničnom području smo išli na neke sprovode, spojilo se na mrežu BiH te je kasnije došla poruka da smo kod njih, naravno par sati kasnije je stigla poruka, taman se maknuli iz pograničnog područja) ali su to uvažili bili, a ostalo smo tražili zamjenu opreme (router prvi Ubee je bio problematičan, dali drugog kasnije koji je bio bolji, nije bilo network dropova), a ovo što je išlo telefonski je bilo čisto informativno vezano uz status realizacije usluge i upit gdje odnijeti jedan mob na servis jer smo bili na moru kad je uređaj "krepao".

 

Napomena: kao zaposlenik konkurencije koji radi na odjelu naplate računa i basic tech support, vidio sam slične upite kao i ostali koje ste naveli gore, vjerujte mi, ovakve stvari vam ne rade studenti već ekipa koja ima određeno znanje, studoši su većinom na ostalim sektorima i proslijeđuju dalje ili su pak na prodajnim/info odjelima.

https://idzan.eu
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2023 10:35 (midzan21).
5 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Što se vole razbacivati s navučenim brojevima.

Živim u Zadru, stotinjak metara od autobusnog kolodvora, je km od centra grada i jedina opcija za kućni internet mi je 4g GSM.

Nedavno sam izmjerio brzinu od 5 mbps od obećanih 100 koje imaš jedino u srcu zime kada nema nikoga.

 

Gdje je 5G koji će "promijeniti živote"? 

Optika? Nakon ne znam ni ja više koliko poziva, na pitanje jel imaju u planu uvoditi u moju ulicu, jedva sam dobio odgovor da nemaju ništa u planu skoro. To znači ništa još par godina.

 

OK, mogu sve razumjeti, da im se ne isplati ulagati u infrastrukturu u ulice s obiteljskim kućama kada u zgradama imaju x50 više korisnika, ali ovakvo laganje i mazanje očiju u reklamama je degutantno.

 
8 0 hvala 0
9 godina
online
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Moj Homebox ne može biti više pojačan od ovoga. Bravo A1. U ponedjeljak ću im poslat esejčić. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa

Homebox ide preko mobilne mreže tako zaboravi da ćeš išta postići time. Jednostavno će se ograditi od toga i reći da brzina kod mobilne mreže ovisi o velikom broju faktora, između ostalog i broju korisnika spojenog na baznu stanicu i o samom korištenju interneta. Za mobilni internet (kao što je Homebox) ne postoji garantirana minimalna brzina, pa ako ti i isporuče 1 kb/s, to je s njihove strane u redu jer to znači da ti daju internet. To što je isti neiskoristiv, njima je svejedno.

9 godina
online
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Marko :D kaže...

Homebox ide preko mobilne mreže tako zaboravi da ćeš išta postići time. Jednostavno će se ograditi od toga i reći da brzina kod mobilne mreže ovisi o velikom broju faktora, između ostalog i broju korisnika spojenog na baznu stanicu i o samom korištenju interneta. Za mobilni internet (kao što je Homebox) ne postoji garantirana minimalna brzina, pa ako ti i isporuče 1 kb/s, to je s njihove strane u redu jer to znači da ti daju internet. To što je isti neiskoristiv, njima je svejedno.

 Rješeno s nekim alatom koji mijenja bandove. Sad imam 15+ mbita. Jučer i danas se stalno povezuje na toranj koji ima dobar signal ali je brzina interneta užas. 

13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa

Ali to i dalje nije ni blizu koliko bi trebao imati.

9 godina
online
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Marko :D kaže...

Ali to i dalje nije ni blizu koliko bi trebao imati.

 Prije se vrtilo od 10 do 50. Upravo sad izmjereno 25. Čini mi se normalno. 

13 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa

Vidi se kako je šef Jiri ipak predugo na toj poziciji. Promjene u upravi A1 su neminovne, što prije to bolje će biti za A1 grupu ali i za korisnike.

 

Ovo šta sad radi aktualna uprava je uništavanje brenda A1.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice