Youtube premium

poruka: 637
|
čitano: 255.344
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Probaj u uci u YouTube kroz Chrome, Safari, ne kroz app.

Ja sam prije par dana aktivirao koristeći ExpressVPN i preko Filipina (3.91€/mj za obitelj). Nije mi htio Ukrajinu izbaciti nego Poljske zlote pa sam odustao od nje. Iako neki pišu da Ukrajina zahtjeva karticu iz njihove zemlje pa moguce da ti svakako nece raditi.
15 godina
offline
Youtube premium

Pa kazem, da.. Prvotno sam probao kroz Chrome na laptopu, probao i preko anonimnog prozora nema razlike. Da bi me Ytube poslao na mob app ali da tamo vpn bas nema ucinka.

Da li to ima veze sto je postojeci ytube acc? Tj s postojecom pretplatom..

Znaci imao sam pretplatu 4 god da bi od prvog mj povecali na 12,99 sto smatram totalno bezobraznim s obzirom da ytube konkretno rijetko gledam u zadnje vrijeme a music app je smece...

Ugl puko mi film, pa prekinuo pretplatu a otvorio probni mjesec na Spotify, pogledam nazad na ytube ako hocu obnovit sad zahtjevaju 16,99 .. nisu normalni.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Youtube premium
Svako malo dizu cijene. Argentina poskupila za 400% vec dva puta samo da bi inflacija sve pojela.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Youtube premium

Plaćate YouTube pretplatu isključivo zbog mogućnosti gledanja bez reklama, preuzimanja sadržaja za offline gledanje i reprodukcije u pozadini? Ili postoji još nešto za što ne znam? 

Have you tried turning it off and on again?
 
0 0 hvala 0
22 mjeseca
offline
Re: Youtube premium
Ivan M. kaže...

Plaćate YouTube pretplatu isključivo zbog mogućnosti gledanja bez reklama, preuzimanja sadržaja za offline gledanje i reprodukcije u pozadini? Ili postoji još nešto za što ne znam? 

Samo zbog reklama, postalo je neizdrživo, doslovno nas siluju s njima. Otvorim klip od 2 minute, a serviraju mi reklame u trajanju od 40 sekundi.

15 godina
online
Re: Youtube premium
Trilogija kaže...
Ivan M. kaže...

Plaćate YouTube pretplatu isključivo zbog mogućnosti gledanja bez reklama, preuzimanja sadržaja za offline gledanje i reprodukcije u pozadini? Ili postoji još nešto za što ne znam? 

Samo zbog reklama, postalo je neizdrživo, doslovno nas siluju s njima. Otvorim klip od 2 minute, a serviraju mi reklame u trajanju od 40 sekundi.

Onda mi se pretplata ne čini isplativom. Ne koristim YouTube često, ali za moje potrebe sasvim je dovoljno preko Vivaldi-a jer nema reklama i mogu ga koristiti u pozadini na mobitelu. 

Have you tried turning it off and on again?
15 godina
offline
Re: Youtube premium
Ivan M. kaže...

Plaćate YouTube pretplatu isključivo zbog mogućnosti gledanja bez reklama, preuzimanja sadržaja za offline gledanje i reprodukcije u pozadini? Ili postoji još nešto za što ne znam? 

zbog yt musica,gledanja na tv-u i mobitelu bez reklama

bez cimanja oce ili nece radit

 

opet mi dode jeftinije nego recimo netflix i neki glazbeni servis,koji bi imao da nemam yt premium...jednostavna matematika...i nisam nista siromasniji ili bogatiji ako placam ili ne placam...

 

ako glewdas na isplativost onda ne,ne isplati se...kao puno toga u zivotu

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 15:43 (DaNiTo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice