Youtube premium

poruka: 637
|
čitano: 255.570
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
Mali322 kaže...
Nevjerojatan si...ti već duže tupiš i plaćaš skuplje a ja ne tupim nego plaćam 1.70 € +-, već 3 godine preko Turske...samo ti tupi i dalje...i da mislim da smo mi pametniji...
Živio i ti nama i plaćao sve punu cijenu...

I malo samo matematike 36x10€...360
36x2 €....72 €.

...eto pa ti tupi...300 keka razlike laganini...

I da al stvarno, jel te sram malo kada se hvališ da si ti kao nešto u pravu i da si pametan a mi te kao eto ne razumijemo jer smo glupasti!?

 Frende moj "ispravak" nije 10€ nego je 14,60€ jer plaćam "obiteljski".
Sad mi vrag neda mira pa se tu fališ koliko ste pametni a ja glup. Idem mejlat jubitu tubiju da vidim šta oni kažu na ove vaše "(i)legalne" kupovine. I tebe ću navest ko primjer. Živ ti meni bio još godina 100
BTW. Odgovor YouTube-a napišem u potpunosti u temici.

 

Naime, za sav staž na ovom i par drugih foruma na našem govornom jeziku nisam naletio na većeg imbecila od tebe.

Nemoj se ljutit, ali, časna riječ da govorim istinu.

 

6 godina
offline
Re: Youtube premium
Pusti Galu na miru, nije on kriv šta ništa ne zna! 🙂
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2024 9:43 (Mali322).
14 godina
offline
Youtube premium

Nema prebijene u džepu i skida sve ilegalno a tu serucka o pravdi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Youtube premium
x18x05x kaže...

Nema prebijene u džepu i skida sve ilegalno a tu serucka o pravdi. 

 

Ali što je tu zapravo nepravda što mi platimo uredno youtube premium uslugu na način na koji platimo?

To što je on glup pa plati istu uslugu po 10 puta većoj cijeni i radi toga je jalan i frustriran je isključivo njegov problem.

 

 

6 godina
offline
Re: Youtube premium
ukay1000 kaže...
A zakaj vi mislite da Google ne zna?
Znaju oni jako dobro, ali ih trenutno boli pisa jer tucu lovu iako je to sice, ali nakupi se. Nakupilo se i google one pretplata cim uveli limitaciju free na 15GB.
Samo sto normalno nece javno govoriti, ali 100% ih boli briga jer zaradjuju vise nego ikad. 20 eura godisnje za 20 milijuna novih korisnika u 2 godine po niskoj "3rd world country" tarifi (cca, a sigurno ima milijune i skuplje tarife)! Puno novaca ak se mene pita.

 Sumnjam da neznaju, jedino se najvjerovatnije sa time ne opterečuju dok broj pretplatnika raste, a bome dobro raste. Kad počne padat možda obrnu ploču, ali sad im je ionako u interesu satrat konkurenciju...

11 godina
offline
Re: Youtube premium
DangerousB kaže...

 

Ma prebacio sam na ukrainu! Ali evo sad se razmisljam da predjem na nigeriju 😁 samo ne znam jel moram otkazati pretplatu i sacekati da istekne? Ili mogu otkazati i odmah napraviti preko nigerije?

 

Koliko je Nigerija?

Koji vpn dobit pravu nigerijsku adresu?

 

Usput...

Upute kak dodavat u postojeću grupu naknadno accounte bez onog što nas iritira "niste u istoj državi".

 

1. Na main acc, na koji se plaća premium, ostaviti samo payment metodu zemlje prek koje je pretplata uzeta.

 

https://pay.google.com/gp/w/u/1/home/settings

 

2. Ući na isto mjesto preko accounta koji se želi dodati u grupu, obrisati profil za plaćanje ako je kreiran ranije, skrolati u settings odjeljku na dno do "Close payments profile", obrisati postojeći, kreirati novi, pošto ja koristim revolut, dodao sam podatke virtualne kartice kreirane u app, adresu koristio neku random sa bestrandoms.com.

 

https://pay.google.com/gp/w/u/1/home/settings

 

3.  Poslati pozivnicu, prihvatiti, gotovo.

 

Iz accounta koji je dodan po volji obrisati tu dodanu karticu pri kreiranju metode plaćanja jer kasnije ne igra nikakvu ulogu.  Meni osobno ne treba da mi neko kog sam dodao kupuje mojom virtualnom karticom haha

 

Isprobao sam na 5-6 računa koje prije nisam mogao nikako dodati i definitivno je to rješenje koje radi.

 

16 godina
offline
Re: Youtube premium

Evo i meni indijski istekao i više ne mogu, netko ima da mu je prošlo i gdje?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: Youtube premium
Pero Dinamit kaže...

Evo i meni indijski istekao i više ne mogu, netko ima da mu je prošlo i gdje?

 

Ukrajina radi.

 

16 godina
offline
Re: Youtube premium

Zašto mi onda sada nudi iznose u funtama, kao da sam u Britaniji? Netko ima rješenje? Inače sam iz Ukrajine 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Re: Youtube premium

gamsgo

16 godina
offline
Re: Youtube premium

Kako to funkcioniše? Je li bitna regija za ovo ili ne?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Re: Youtube premium

platiš period koji zelis i oni te invajtaju u neku njihovu familiju za tu regiju u kojoj jesi. Meni je ostala turska kao regija placanja pa sam ih zamolio da mi posalju invajt za tursku umjesto hrvatske i od tad bez greške sve

5 godina
online
Youtube premium

Meni danas trebaju naplatiti za sledeci mjesec. Turska....

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium
Ne boj se, proći će...
11 godina
offline
Re: Youtube premium
Pero Dinamit kaže...

Zašto mi onda sada nudi iznose u funtama, kao da sam u Britaniji? Netko ima rješenje? Inače sam iz Ukrajine 

 

Ne valja ti VPN.

Ne dobiješ stvarnu ukrajinsku lokaciju već očito virtualnu u UK.

Koristi Urban VPN.

 

16 godina
offline
Re: Youtube premium
Probao sa Nord VPNom, ali mi nije prosla kartica i placanje jer nije iz te zemlje, placao Revolutom. Ni turska ni ukrajina.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: Youtube premium
Pero Dinamit kaže...
Probao sa Nord VPNom, ali mi nije prosla kartica i placanje jer nije iz te zemlje, placao Revolutom. Ni turska ni ukrajina.

 

Očito nešto radiš krivo ili je odzvonilo i preko turske i ukrajine hah

Trebaš account samo za sebe ili obiteljski?

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 11:38 (Silent horror1992).
14 godina
offline
Youtube premium

Moguće da blacklistaju accounte, tj temeljem toga otkud se youtube gleda postave ograničenje. Ja sam godinama imao Indijski acc, pa jedno vrijeme Argentinski i nakon toga se više nisam uspio registrirati kao Turčin. Ukrajinu nisam ni pokušavao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Youtube premium
Mali322 kaže...
Ne boj se, proći će...

 Ne brinem, znam da ce proci ;) Ja sam srbin iz bosne pa me valjda smatraju turcinom ;)

 

10 godina
offline
Youtube premium

pa ne radi ukrajina, to sam se uvjerio prije mjesec dana. Zato sad i jesam na gamsgo-u

 

Prvo sam bio indija pa argentina i zadnja godina turska

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium
Smatraju oni nas sve ovcama ali ipak dok god imamo ovna Galu neće nas dirati! 😁
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 23:38 (Mali322).
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Ma za sebe samo.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: Youtube premium
Silent horror1992 kaže...
DangerousB kaže...

 

Ma prebacio sam na ukrainu! Ali evo sad se razmisljam da predjem na nigeriju 😁 samo ne znam jel moram otkazati pretplatu i sacekati da istekne? Ili mogu otkazati i odmah napraviti preko nigerije?

 

Koliko je Nigerija?

Koji vpn dobit pravu nigerijsku adresu?

 

Usput...

Upute kak dodavat u postojeću grupu naknadno accounte bez onog što nas iritira "niste u istoj državi".

 

1. Na main acc, na koji se plaća premium, ostaviti samo payment metodu zemlje prek koje je pretplata uzeta.

 

https://pay.google.com/gp/w/u/1/home/settings

 

2. Ući na isto mjesto preko accounta koji se želi dodati u grupu, obrisati profil za plaćanje ako je kreiran ranije, skrolati u settings odjeljku na dno do "Close payments profile", obrisati postojeći, kreirati novi, pošto ja koristim revolut, dodao sam podatke virtualne kartice kreirane u app, adresu koristio neku random sa bestrandoms.com.

 

https://pay.google.com/gp/w/u/1/home/settings

 

3.  Poslati pozivnicu, prihvatiti, gotovo.

 

Iz accounta koji je dodan po volji obrisati tu dodanu karticu pri kreiranju metode plaćanja jer kasnije ne igra nikakvu ulogu.  Meni osobno ne treba da mi neko kog sam dodao kupuje mojom virtualnom karticom haha

 

Isprobao sam na 5-6 računa koje prije nisam mogao nikako dodati i definitivno je to rješenje koje radi.

 

 koristio sam android aplikaciju "vpn nigeria turbo master" ima je na playstoru.... cijena je 1100 ngn oko 0.80centi

5 godina
online
Re: Youtube premium
DangerousB kaže...
....

 

 koristio sam android aplikaciju "vpn nigeria turbo master" ima je na playstoru.... cijena je 1100 ngn oko 0.80centi

 Aplikaciju koja se tako zove ne bih ni u ludilu instalirao.... ;)

13 godina
offline
Youtube premium

ljudi jel imao tko slican problem.

 

znaci kupio sam premium preko turske i sad mi je sve u play storeu u turskoj valuti, no to ni nebi bio problem nego neke aplikacije u turskoj nisu podrzane pa ih ne mogu ni instalirati.

 

kad idem na promjenu zemlje u play storeu pise da se moze promijeniti samo jednom godisnje, sad kad i prođe godinu dana i stavim nazad na HR, hoce li mi se onda ukinuti youtube premium ?

 

vjerojatno svi imate ovakvu situaciju samo je pitanje da li ste to primjetili...ako netko ima iskustva..

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Youtube premium
Igor666 kaže...

ljudi jel imao tko slican problem.

 

znaci kupio sam premium preko turske i sad mi je sve u play storeu u turskoj valuti, no to ni nebi bio problem nego neke aplikacije u turskoj nisu podrzane pa ih ne mogu ni instalirati.

 

kad idem na promjenu zemlje u play storeu pise da se moze promijeniti samo jednom godisnje, sad kad i prođe godinu dana i stavim nazad na HR, hoce li mi se onda ukinuti youtube premium ?

 

vjerojatno svi imate ovakvu situaciju samo je pitanje da li ste to primjetili...ako netko ima iskustva..

 Ja imam YT preko turske a play store mi je SAD....

16 godina
offline
Re: Youtube premium

Otvori gmail na PCu, idi u payment profile, ako imaš samo turski napravi još jedan hrvatski i njega označi kao defaultni da se koristi, onda ga i Play Store koji je povezan s tim gmail računom povuče ubrzo, dan dva eventualno, trebalo bi riješiti problem.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

Otvori gmail na PCu, idi u payment profile, ako imaš samo turski napravi još jedan hrvatski i njega označi kao defaultni da se koristi, onda ga i Play Store koji je povezan s tim gmail računom povuče ubrzo, dan dva eventualno, trebalo bi riješiti problem.

Ja sam to isto vec pokušavao (stavio sam Hrvatska za odabrani profil za placanje) ali mi je stalno bio TRY ili sad po novom PHP (filipini) u Play Storeu kad sam prebacio Youtubeu tamo. Sa Turskom sam se u zadnjih mjesec dana pretplate išao kockati pa zatvorio taj profil za placanje i onda mi je vratio Play Store na euro. Ali sad se bojim ako obrišem payment profil za Filipine da ce mi maknuti Youtube pretplatu.

13 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

Otvori gmail na PCu, idi u payment profile, ako imaš samo turski napravi još jedan hrvatski i njega označi kao defaultni da se koristi, onda ga i Play Store koji je povezan s tim gmail računom povuče ubrzo, dan dva eventualno, trebalo bi riješiti problem.

 a imam hrvatski od prije, cak mi je stavljen play store na hrvatski ali i dalje je na turskom...jer pise da se kao moze promijeniti jednom godisnje, a ocito je prebacio na tursku i sad valjda moram cekati da ta godina prođe (iako bas gledam i imam vise od godinu dana kako sam kupio turski premium).

 

pod payment profile mi je croatia, ali i dalje je kao da imam turski store..

15 godina
offline
Youtube premium

Evo ljudi i ja pokusavam al sam brzo zapeo.

Uzeo NordVPN na mj dana, stavio Ukrajinu, i cini se da uredno prepoznaje jer mi i cijene prikazuje u njihovoj valuti, medjutim..

kad odem dalje odma kaze da nemoze potvrditi zemlju iz koje dolazim i da probam preko mob aplikacije.

Na mobu (iphone) takodjer spojio na Ukrajinu medjutim na ytube izgleda nema utjecaja, prikazuje i dalje eure i punu cijenu.. Kako zaobici problem?

 

Btw probao netflix dok imam vpn nije losa stvar dosta drugog sadrzaja, s druge strane njega placam jos uvijek 9,99 premium paket pa se s njim ne bih zezao dok je plativo..

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice