PlayStation Vita

poruka: 142
|
čitano: 35.649
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Stolnik kaže...
Jel ima kakva lista igara za Vitu? Ili skoro sve igre koje idu na PS3 se mogu igrat i na Viti? btw jel ima GTA SA i GTA IV za Vitu il je i to fake kao i ona finta s GTA V? Hvala :)

A ono, google ti je prijatelj :)

Evo na brzaka: Wikipedia

Možeš bacit oko i na playstation store KLIK

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Virty kaže...
Stolnik kaže...
Jel ima kakva lista igara za Vitu? Ili skoro sve igre koje idu na PS3 se mogu igrat i na Viti? btw jel ima GTA SA i GTA IV za Vitu il je i to fake kao i ona finta s GTA V? Hvala :)

A ono, google ti je prijatelj :)

Evo na brzaka: Wikipedia

Možeš bacit oko i na playstation store KLIK

 

Hvala, ovo na Wikipediji sam prije nasao ali nisam znao koliko je to pouzdano tj kad je zadnji put update-ana lista. A u Store-u ima samo 80 igara :O btw preko Remote Desktop-a mogu igrat bilo koju igru s PC-a ili samo one koje to podrzavaju? Hvala :)
1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
PlayStation Vita

Remote ti služi za igranje PS4 igara, nisam siguran da to radi sa PC-em.

PC u globalu zaboravi, postoji neka konekcija sa Vitom, ali nema veze sa igranjem....možda gledanje videa/slika/muzike....

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation Vita

Je li PS Vita jailbreakana?

Je li PS Vita 2 jailbreakana?

Kada je izasla ova nova, pocetkom godine?

Mrzim kada ležim na plaži i pojede me dinosaur.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation Vita

Zadnji firmware na Viti je 3.15 jel tako? koliko sam gledao moze se jailbreak-at.

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Virty kaže...
bruno03 kaže...

Ima li Vita video player i koje formate podržava? podržava li titlove i mkv, h264 datoteke?

MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer 3), MP4 (MPEG-4 AAC), and WAVE (Linear PCM).

Video formats supported include: MPEG-4 Simple Profile (AAC) and H.264/MPEG-4 AVC High/Main/Baseline Profile (AAC).

Image and photo formats supported include JPEG, TIFF, BMP, GIF, and PNG.

 

 

Možda su dodali još koji format u zadnjim firmwareima, nisam provjerava.

Ima li kakva aplikacija na Playstation Storeu tipa VLC koja podržava sve moguće formate i titlove?

16 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Flore kaže...

Je li PS Vita jailbreakana?

Je li PS Vita 2 jailbreakana?

Kada je izasla ova nova, pocetkom godine?

U biti nema Vite 2, to je ista konzola, samo sa malim preinakama (vrsta ekrana, težina, memorija...)

Koliko znam postoje 2 serije; PCH-1000 series i PCH-2000 series (Vita slim).

Glede jailbreaka, ekipa su to radila, ali kako me to ne zanima, nisam se dublje upušta u tu tematiku :(

 

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
16 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Stolnik kaže...

Zadnji firmware na Viti je 3.15 jel tako? koliko sam gledao moze se jailbreak-at.

Tako je, 3.15 je izdan 30.4.2014 KLIK {#}

Za jailbreak - pojma nemam {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
16 godina
offline
Re: PlayStation Vita
bruno03 kaže...
Virty kaže...
bruno03 kaže...

Ima li Vita video player i koje formate podržava? podržava li titlove i mkv, h264 datoteke?

MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer 3), MP4 (MPEG-4 AAC), and WAVE (Linear PCM).

Video formats supported include: MPEG-4 Simple Profile (AAC) and H.264/MPEG-4 AVC High/Main/Baseline Profile (AAC).

Image and photo formats supported include JPEG, TIFF, BMP, GIF, and PNG.

 

 

Možda su dodali još koji format u zadnjim firmwareima, nisam provjerava.

Ima li kakva aplikacija na Playstation Storeu tipa VLC koja podržava sve moguće formate i titlove?

Nebih znao, možda netko sa ovog topica to koristi, pa nek napiše.

Jbg, orjentiram sam samo na igranje :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
13 godina
offline
PlayStation Vita
A jel neko zna sta se sve dobije s jailbreak-anjem?
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
Može li neko preporučiti kakvu igru za vitu? Igrao sam teraway, uncharted-golden abyss, wipeout, lego-LOTR, rayman legend. Uglavnom mi najviše leže platformeri i akcijsko/avanturističke poput unchartera.
Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Zura kaže...
Može li neko preporučiti kakvu igru za vitu? Igrao sam teraway, uncharted-golden abyss, wipeout, lego-LOTR, rayman legend. Uglavnom mi najviše leže platformeri i akcijsko/avanturističke poput unchartera.

Sly Cooper: Thieves in Time

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 11:16 (DeniZg).
13 godina
offline
PlayStation Vita

Nabavio Vitu, ali mi je nekaj cudno na ekranu. Prvi put se susrecem s OLED ekranom pa ne znam dal je to normalno, al kad je bas crna pozadina onda se po noci primjeti da su po ekranu kao neke tockice. Jel tak i kod vas?

Probao sam poslikati po noci crnu pozadinu al kamera ne vidi tockice, pa sam poslikao jednu na Lock Screen-u koja se jedva vidi, a i jedva ju je kamera zabiljezila. Pa me zanima jel to normalno tj jel tak i kod vas ili je to neka greska s ekranom?

 

Hvala :)

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 20:21 (Stolnik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Stolnik kaže...

Nabavio Vitu, ali mi je nekaj cudno na ekranu. Prvi put se susrecem s OLED ekranom pa ne znam dal je to normalno, al kad je bas crna pozadina onda se po noci primjeti da su po ekranu kao neke tockice. Jel tak i kod vas?

Probao sam poslikati po noci crnu pozadinu al kamera ne vidi tockice, pa sam poslikao jednu na Lock Screen-u koja se jedva vidi, a i jedva ju je kamera zabiljezila. Pa me zanima jel to normalno tj jel tak i kod vas ili je to neka greska s ekranom?

 

Hvala :)

To ti je normalno sa svim OLED ekranima. Meni je tako i na Viti i na Samsung Galaxyu S3.

13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
DeniZg kaže...
Stolnik kaže...

Nabavio Vitu, ali mi je nekaj cudno na ekranu. Prvi put se susrecem s OLED ekranom pa ne znam dal je to normalno, al kad je bas crna pozadina onda se po noci primjeti da su po ekranu kao neke tockice. Jel tak i kod vas?

Probao sam poslikati po noci crnu pozadinu al kamera ne vidi tockice, pa sam poslikao jednu na Lock Screen-u koja se jedva vidi, a i jedva ju je kamera zabiljezila. Pa me zanima jel to normalno tj jel tak i kod vas ili je to neka greska s ekranom?

 

Hvala :)

To ti je normalno sa svim OLED ekranima. Meni je tako i na Viti i na Samsung Galaxyu S3.

 

Aha, puno hvala, ja sam mislio da sam dobio ekran s greskom :P
1969 Dodge Charger R/T
14 godina
offline
PlayStation Vita

Šta je OLED i AMOLED isto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Pozdrav, neka procjena koliko mogu dobiti za modanu ps vitu s preko 2k igara. ( nes, snes, gba, sega ) ? Imam i torbicu takodjer i 3 fizicke igre.

Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation Vita
_itsmoriarty kaže...
Pozdrav, neka procjena koliko mogu dobiti za modanu ps vitu s preko 2k igara. ( nes, snes, gba, sega ) ? Imam i torbicu takodjer i 3 fizicke igre.

Hvala!

 Koliko mSD? OLED ili Slim?

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2024 12:40 (Mirkopoter).
6 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Mirkopoter kaže...
_itsmoriarty kaže...
Pozdrav, neka procjena koliko mogu dobiti za modanu ps vitu s preko 2k igara. ( nes, snes, gba, sega ) ? Imam i torbicu takodjer i 3 fizicke igre.

Hvala!

 Koliko mSD? OLED ili Slim?

 PCH-1004 ne znam jel to oled ili slim, ne razumijem se bas u PS Vite i ima 16GB SD Karticu

12 godina
offline
Re: PlayStation Vita

Možeš dobit 150-200€ sigurno.

6 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Mirkopoter kaže...

Možeš dobit 150-200€ sigurno.

 super, hvala na odg!

13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Prije 2-3 god sam svoju stavio na njušku za 200 i dobio ponudu 250€, ali nisam pristao i ipak je ostavio.
1000-oled, Henkaku enso, adrenaline, retroarch, 4gb pscard, 128GB sd2vita.
Mislim da bi se 200 dalo i sad dobiti, pogotovo ako je baterija kolko-tolko ok.

Sad mi je zapelo za oko da nabavim kit (PSPi) sa rpi cm4 pa da gore roknem retropie s hrpom platformi ali traže malo previše za to.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2024 8:15 (dax-lax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice