PlayStation Vita

poruka: 142
|
čitano: 36.500
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

Samo da vas obavijestim... Ako ste subscribeani na Inside PS Vita email newsletter dobit ce te kod za LBP, Resistance, Unit 13 i Little Deviants temu. Također pitat ce vas dali zeli biti pozvani na bete novih PS vita igara (neznam tko bi to odbio xD)

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
lordlojkus kaže...

Samo da vas obavijestim... Ako ste subscribeani na Inside PS Vita email newsletter dobit ce te kod za LBP, Resistance, Unit 13 i Little Deviants temu. Također pitat ce vas dali zeli biti pozvani na bete novih PS vita igara (neznam tko bi to odbio xD)

 

 

KAKO, ŠTA, DI, KAKO? Gdje trebam subscibeati????'

 

edit: sorry nisam vidio ovaj dio temu. Mislio sam da je za igru

----------------toni---------------------
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 18:18 (ToniCizmic).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

I jel ima kakve novosti za ovu propalu konzolu?

sta da radim s njom pobogu, stari psp vrijedi vise nego ova glupost.

ljut sam jer sam dao 2400kn za vitu, mem.card i futrolicu i stoji doma vec godinu dana...neznam sto da igram, igre mogu nabrojati na prste, a i uopce nisu nesto, a da ne govorim o cijenama...

ne mogu je ni prodat za 1000kn manje.

 

jel ce doci kakve dobre igre? neznam, bilo sta. pa ta konzola je fail totalni..

jel ima kakve naznake o modifikacijama za pirate ili sta, ne kuzim, pa konzola ne vrije 20 lip...

stvarno sam razocaran...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

samo ja imam vitu na forumu?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...

samo ja imam vitu na forumu?

ja sam je kupio u 7mj. prošle godine za 2400, kupio za 150kn uncharted, i prodao za 2100 u 10mj. jer nema više ni jedne igre koja se isplati platiti novaca koje oni traže. Da se bar mogu sa psp-a crackane igrat, ali ne ide ni to. Ovako mi ništa nebi služila. Sad malo gledam po tim psvita stranicama i forumima i ima nekih exploita za instalirat, al daleko je to od pravog cfw-a. Ćim uspiju proći zaštitu, ili malo prije, kupujem je ponovo, pošto vidim na njuški vita wifi/3g, 32gb, igrica, po 1200-1500kn.

13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...

I jel ima kakve novosti za ovu propalu konzolu?

sta da radim s njom pobogu, stari psp vrijedi vise nego ova glupost.

ljut sam jer sam dao 2400kn za vitu, mem.card i futrolicu i stoji doma vec godinu dana...neznam sto da igram, igre mogu nabrojati na prste, a i uopce nisu nesto, a da ne govorim o cijenama...

ne mogu je ni prodat za 1000kn manje.

 

jel ce doci kakve dobre igre? neznam, bilo sta. pa ta konzola je fail totalni..

jel ima kakve naznake o modifikacijama za pirate ili sta, ne kuzim, pa konzola ne vrije 20 lip...

stvarno sam razocaran...

To sam si ja i mislio da bude tak, a pogotovo što se CFW-a tiče, jer sigurno nebi davao 400-500kn za igre...

Maurer
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

Ma daj cista glupost, zao mi je sto sam kupio opce...konzola je potpuno neupotrebljiva...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation Vita

Ja sam je u ostatak vremena koristio za surfanje kad nisam bio pored tableta ili kompa, igrao ps3 na kenjari preko remote screena, i za skype dosta često. Inaće baš i nije previše korisna s obzirom da je namjenjena isključivo za igranje igara. Dok ne dođe cfw, nema potrebe je kupovat

14 godina
offline
PlayStation Vita
Ako su vam preskupe igre sto ne uzmete playstation plus za 40 funti i skidate određene igre besplatno... Sad su besplatne uncharted i gravity rush, prije je bio i mk i sad 17-og će biti wipeout
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation Vita

Nije to baš neko rješenje. Za početak mi treba 40Funti + 32GB kartica što mi je još cca 1000kn da bi igrao igre koje nisam tražio nego su se same nametnule s ps plus-om, pa onda čekaj da na red dođe neka koja se meni svidi a da je oni ponude

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita
evo sad pisem preko vite i smeta me sto nema hrv tipkovnicu i jos nije izasla fakin aplikacija za youtube i nemozes gledati video nikakvi jer flash ionak ne podrzava....i onda hebena aplikacija near opce ne radi tj. nikad ni nije radila..
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita
a i nema opcije za copy paste teksta i nemozes oznacivati...tako da to uopce ne moze biti zamjena za tablet ili mob..a i moj mob se,a 10puta slabijim procesorom brze otvara stranice, sad su ipak nesto poboljsali prije je bilo jos gore...moglo bi to puno bolje u svakom slucaju..znam da je ovo ipak primarno konzola za igranje, ali niti u tome nejde bas dobro...
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...
evo sad pisem preko vite i smeta me sto nema hrv tipkovnicu i jos nije izasla fakin aplikacija za youtube i nemozes gledati video nikakvi jer flash ionak ne podrzava....i onda hebena aplikacija near opce ne radi tj. nikad ni nije radila..

napravi si uk psn accaunt, pa ćeš imat sve dostupne aplikacije. btw, youtube app je odličan, a i skype

13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...
a i nema opcije za copy paste teksta i nemozes oznacivati...tako da to uopce ne moze biti zamjena za tablet ili mob..a i moj mob se,a 10puta slabijim procesorom brze otvara stranice, sad su ipak nesto poboljsali prije je bilo jos gore...moglo bi to puno bolje u svakom slucaju..znam da je ovo ipak primarno konzola za igranje, ali niti u tome nejde bas dobro...

koji fw imaš gore. sa zadnjim otvara stranice brzo brzo

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

Zasto nema youtube za nasu regiju, sad pak moram sve brisati a account mi je povezan sa rqcunom a i imam nekih 200 kuna gore...

 

 

i jel tebi radi near?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2013 13:30 (luka_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
luka_cro kaže...

Zasto nema youtube za nasu regiju, sad pak moram sve brisati a account mi je povezan sa rqcunom a i imam nekih 200 kuna gore...

 

 

i jel tebi radi near?

nemam vitu više, ali na poslu sam isprobavao prekjučer i near ti ne radi kod nas. pitanje dal će ikada. napravi novi acc i poveži sa računom koji goristiš i gotovo.

nemam pojma zašto još nisu izbacili sve appse kod nas. na uk sam se regal u 8 mj. prošle godine i odmah sam mogao skinuti yt i skype i ne znam kaj je sve još bilo

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation Vita
dax-lax kaže...
luka_cro kaže...

Zasto nema youtube za nasu regiju, sad pak moram sve brisati a account mi je povezan sa rqcunom a i imam nekih 200 kuna gore...

 

 

i jel tebi radi near?

nemam vitu više, ali na poslu sam isprobavao prekjučer i near ti ne radi kod nas. pitanje dal će ikada. napravi novi acc i poveži sa računom koji goristiš i gotovo.

nemam pojma zašto još nisu izbacili sve appse kod nas. na uk sam se regal u 8 mj. prošle godine i odmah sam mogao skinuti yt i skype i ne znam kaj je sve još bilo

Ja imam vitu jeli i meni near radi, samo treba znat router namjestit da broadcasta informacije o poziciji. Naravno ako si paranoidan to je losa stvar.

16 godina
offline
PlayStation Vita

Ima tko kakvih zanimljivih igara za zdilati? Nekakvi platformeri po mogućnosti... :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation Vita

Evo da malo ozivim temu.

 

Ovog cu ljeta dosta putovat pa namjeravam kupiti PSP Vitu, vidim da konzola nije ni toliko skupa pa zasto ne. Nisam bas nista gledao po internetu al cu zato pitat ovdje koji koriste Vitu.

 

Jel dosao jailbreak za Vitu? I kakvo je stanje s igrama? jel ih ima puno ili ih vise ne rade?

btw gledal sam po YT kako likovi igraju GTA IV i GTA V na Viti al to je fake jel tak?

 

Hvala, lp!

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation Vita

Nedavno sam kupia Vitu, sprava je ludilo, ekran rastura, igara imas dovoljno.

Doduse, kako sam PS+ pretplatnik, ne stignem niti odigrati sve sta dobijem besplatno svakog mjeseca (uz PS4) :)

Oko piratluka i sl. tome nista ne znam jer me to ne zanima :(

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
4 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation Vita

Nova vise nema OLED ekran ??? {#}

PSN ID : Arixod dodajte me
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 18:18 (Arixod).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation Vita

Ima li Vita video player i koje formate podržava? podržava li titlove i mkv, h264 datoteke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Arixod kaže...

Nova vise nema OLED ekran ??? {#}

Da, nova ima LCD.

Ali, mislim da u našim dućanima još vlada OLED verzija.

Sancta Domenica ima samo OLED verziju, a ovlašteni je uvoznik za Sony.

 

P.S. oh, pa to je kolega od 10 dana sa fifa pitanjem na PS4 topicu :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 19:18 (Virty).
16 godina
offline
Re: PlayStation Vita
bruno03 kaže...

Ima li Vita video player i koje formate podržava? podržava li titlove i mkv, h264 datoteke?

MP3 (MPEG-1/2 Audio Layer 3), MP4 (MPEG-4 AAC), and WAVE (Linear PCM).

Video formats supported include: MPEG-4 Simple Profile (AAC) and H.264/MPEG-4 AVC High/Main/Baseline Profile (AAC).

Image and photo formats supported include JPEG, TIFF, BMP, GIF, and PNG.

 

 

Možda su dodali još koji format u zadnjim firmwareima, nisam provjerava.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 19:26 (Virty).
13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Virty kaže...

Nedavno sam kupia Vitu, sprava je ludilo, ekran rastura, igara imas dovoljno.

Doduse, kako sam PS+ pretplatnik, ne stignem niti odigrati sve sta dobijem besplatno svakog mjeseca (uz PS4) :)

Oko piratluka i sl. tome nista ne znam jer me to ne zanima :(

Hvala, ja sam do sad imao samo PS2 tj. nisam ga ni ja imao, imao ga je brat i samo sam se par put igrao na njemu, jer sam ja PC gamer :P
Pa posto nemam PS jel to utjece sto na Vitu? Tj. ako bi imao PS 3 ili PS 4 onda bi dobio neke vece i nove mogucnosti?

Virty kaže...
Arixod kaže...

Nova vise nema OLED ekran ??? {#}

Da, nova ima LCD.

Ali, mislim da u našim dućanima još vlada OLED verzija.

Sancta Domenica ima samo OLED verziju, a ovlašteni je uvoznik za Sony.

 

P.S. oh, pa to je kolega od 10 dana sa fifa pitanjem na PS4 topicu :)

Ja bi ionako uzeo V1 Vitu tj s OLED ekranom jer koliko sam ih usporedivao V2 Vita je zapravo downgrade po meni ( ima losiji ekran ), a ima samo jednu bitnu razliku, a to je da navodno baterija traje 2 sata duze. Tanja je 3mm i laksa za cca 50 grama, al to mi uopce ne igra nikakvu ulogu, a i kod V1 Vite mi je ljepsi dizajn nego kod ove nove :P

1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
PlayStation Vita

Meni je ipak draža "stara" radi OLED ekrana, iako je to u principu isti uređaj.

Ako imaš još koju Sony-jevu konzolu, nema baš nekih velikih prednosti.

Naravno, dijeliš account na sve konzole, a s time dijeliš i zarađene trofeje, friend listu, te ako imaš PS+ pretplatu, svaki mjesec te Sony časti sa 6 igara.

2x Vita, 2xPS3, 2xPS4.

U svakom slučaju, PS+ se isplati imat i radi raznih sniženja.

Vitu možeš umrežit sa PC-em, PS3 i PS4. 

PS4 i Vita super surađuju. Možeš bacit sliku sa PS4 na Vitu te nastaviti igrat na njoj. Mislim da to ovisi o igri, ako ima tu opciju.

Inače, vita je vrlo brza, sve radi fluidno, od OS-a do igara.

Močna igračka u svakom pogledu.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Virty kaže...

Meni je ipak draža "stara" radi OLED ekrana, iako je to u principu isti uređaj.

Ako imaš još koju Sony-jevu konzolu, nema baš nekih velikih prednosti.

Naravno, dijeliš account na sve konzole, a s time dijeliš i zarađene trofeje, friend listu, te ako imaš PS+ pretplatu, svaki mjesec te Sony časti sa 6 igara.

2x Vita, 2xPS3, 2xPS4.

U svakom slučaju, PS+ se isplati imat i radi raznih sniženja.

Vitu možeš umrežit sa PC-em, PS3 i PS4. 

PS4 i Vita super surađuju. Možeš bacit sliku sa PS4 na Vitu te nastaviti igrat na njoj. Mislim da to ovisi o igri, ako ima tu opciju.

Inače, vita je vrlo brza, sve radi fluidno, od OS-a do igara.

Močna igračka u svakom pogledu.

Meni isto, zato cu i uzet "staru" Vitu.

Nemam bas ni jednu Sony konzolu. I sta dobijem s time ako ju umrezim s PC-em?

btw sto je remote play? Sta s tim dobijem?

 

Hvala kolega {#}

1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Stolnik kaže...

Meni isto, zato cu i uzet "staru" Vitu.

Nemam bas ni jednu Sony konzolu. I sta dobijem s time ako ju umrezim s PC-em?

btw sto je remote play? Sta s tim dobijem?

 

Hvala kolega {#}

Remote play/Second Screen je mogućnost spajanja Vite sa PS4 tako da možeš igrat PS4 igre na Viti (dok si na wc-u i kenjaš) :)

Također neke igre podržavaju Second Screen pa možeš Vitu koristiti kao dodatan ekran na kojem se mogu prikazati stvari kao mape, radari i sl tome.

Također sam Vitu koristio u PS4 igri Rayman Legends kao dodatan gamepad, da bacim paku sa ženom :)

Spajanje sa PC-em nisam nikad proba pa ti i nemam ništa pametna napisat :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
11 godina
offline
Re: PlayStation Vita
Virty kaže...

Remote play/Second Screen je mogućnost spajanja Vite sa PS4 tako da možeš igrat PS4 igre na Viti 

Ja jedino tak i igram PS4. DS4 sam valjda primio triput u ruke.

Zanimljivo je to da Vita ima (samo) 960*540 rezoluciju, ali to na 5" OLED ekranu izgleda puno bolje nego kad igram PS4 na FullHD velikom ekranu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 22:09 (DeniZg).
13 godina
offline
PlayStation Vita
Jel ima kakva lista igara za Vitu? Ili skoro sve igre koje idu na PS3 se mogu igrat i na Viti? btw jel ima GTA SA i GTA IV za Vitu il je i to fake kao i ona finta s GTA V? Hvala :)
1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice