Sony predstavio tanju verziju PlayStationa 5

poruka: 3
|
čitano: 2.472
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony predstavio tanju verziju PlayStationa 5".
10 godina
offline
Sony predstavio tanju verziju PlayStationa 5

Odvojivi DVD čitač. Pozdravljam.

 

Da, paprena je cijena dodatka, no super je ako kupiš digitalnu verziju pa se kasnije predomisliš.

 

I ono što mi izgleda kao najbolja opcija, je ako kupiš PS5 digital polovno, a ipak želiš igrati svoje stare PS4 igre. Samo naknadno kupiš DVD čitač.

 

A ne bi ih ubilo da su pokazali side-by-side stari i slim PS5.

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony predstavio tanju verziju PlayStationa 5
1000kn za čitač lol
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony predstavio tanju verziju PlayStationa 5
It'sMe932 kaže...
1000kn za čitač lol

 To me čak i ne šokira budući da je cijena verzije bez toga 100€ manja (ok kradu te u startu za 20€, klasični Sony điberluk). Ono što mene smeta je naplaćivanje stalka 30€  Druga stvar, slim verzije su uvijek jeftinije ali iz nekog razloga ostaje identična cijena (ona povećana u odnosu na launch) kao i na normalnoj verziji konzole. Dodaj na to i povećanje pretplate, naplaćivanje običnih upgradeova igara na PS5 i nemogućnost automatskog dizanja performansi starih igara i, odigrat će se još spiderman 2 pa vrijeme je da ih ponovo zamijenim s xboxom koji u svojoj pretplati ima first party igre besplatne na dan islaska. Još sada kada se COD vraća dolje, novog uncharteda nema (ako i bude bit će neki woke bullshit vjerojatno) pa šta ću bzvz davati novce ovim japanskim klošarima...

He who is brave is free.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice