Manor Lords

poruka: 5
|
čitano: 900
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Manor Lords

Bok,

 

vidim da nema teme, a igra je prilično eksplodirala i prije nego što je izašla u Early Access.

Najiščekivaniji naslov s obzirom na titulu Most wishlisted game na Steamu, što i opravdava činjenica da je u par dana prodano milijun primjeraka.

A na Steamu je u TOP3 najprodavanijih naslova, i stalno u TOP20 najigranijih naslova.

 

Riječ je o srednjovjekovnom, realnom, prilično slobodnom i otvorenom city builderu razvijenom u UE4.

Napravio ju je solo Poljak inspiriran drugom poljskom uspješnicom, normalno Witcher.

Zarazna, detaljna, prilično teška (jer je povijesno precizna), ali kad se uhvati mehanika - nećete prestati graditi svoj grad.


Jasno, očekujte bugove i probleme (zato služi Early Access), ali u svojih 40ak saty playthrougha nisam imao niti jedan crash, neki ozbiljan glitch da već nije adresiran (broken func).

Apsolutno preporučujem svima koje ovakav tip igra zanima.

Predivno izgleda, toliko pametnih rješenja ima što su inovativna u ovakvom tipu igri. Vrti se predivno jer je optimizirana perfektno.

 

EDIT: zaboravio dodati screenshot sa Steama

Što bi dali mnogi naslovi za ovaj release. 25 tisuća ljudi ti ostavi komentar i od toga skoro 90% pozitivnih.

Udarac AAA naslovima i studijima.

 

 

Intervju s Gregom za UE blog - ovdje

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2024 16:29 (sudy_freak).
Moj PC  
8 0 hvala 2
13 godina
offline
Manor Lords

Jel moguće da se nije stvorio hype na Balkanu oko ovog?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Manor Lords

Paaa gledaj, pratio i htio sam kupiti day 1, ali par frendova što jesu, vele da brzo "ponestane" stvari i bit će još neko vrijeme early access. Tako da bar za mene, čekam full release i onda ću.
Na dosta igara sam se potrošio još dok su bile early access pa kad je to konačno bilo puno sadržaja i popeglano, više mi se nije dalo. Čujemo se jednog dana

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Manor Lords

Igrao sam ju možda sat vremena i kao strastveni projekt jednog developera je uistinu impresivno. Ovo je možda najbolji medieval simulator na tržištu. 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Manor Lords

Nakon Fabledoma i Kingdom and Castles probao danas Manor Lord i mogu reć izrazito zarazna igra sa valjda najboljim vizualima u city builder igrama.

 

v7.960.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 14:37 (OnTime).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice