I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

poruka: 78
|
čitano: 18.998
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st".
15 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

Danke Deuthscland!  Hvala i Vladi RH koja im je ovo omogućila!

 

Kakvi besramnici i pohlepnici! Dobit im je narasla za cak 33% , a oni poskupljuju usluge zbog inflacije!

Moj PC  
48 1 hvala 3
13 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

a prije mjesec dva bilo: "neeeeemaaaaa šanse da mi dižemo, mi smo obzirniji od A1" , kad ono.......

Moj PC  
13 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
Ne razumijem, šipci dignu cijene sladoleda po cijeloj obali 50-100% bez povećanih troškova i nitko ne divlja zbog toga,a ovdje telekomi dižu 5-8% cijene i to je drama.....promijeniš operatera,kafić, banku ili štogod drugo i doviđenja. Ako sljadoljed i banana kup se može prodavati po višoj cijeni uz isti trošak zadnjih 30 godina, zašto moramo suditi operatere? I kod mene u firmi smo digli cijenu naših usluga cca 20% jer su i plaće prošle godine dignute skoro 10% pa su to klijenti prihvatili jer plaćaju uslugu s kojom su zadovoljni. Kad će se više iskorijeniti taj socijalizam iz naših viđenja svijeta
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
3 30 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
genije_čudo_prirode kaže...
Ne razumijem, šipci dignu cijene sladoleda po cijeloj obali 50-100% bez povećanih troškova i nitko ne divlja zbog toga,a ovdje telekomi dižu 5-8% cijene i to je drama.....promijeniš operatera,kafić, banku ili štogod drugo i doviđenja. Ako sljadoljed i banana kup se može prodavati po višoj cijeni uz isti trošak zadnjih 30 godina, zašto moramo suditi operatere? I kod mene u firmi smo digli cijenu naših usluga cca 20% jer su i plaće prošle godine dignute skoro 10% pa su to klijenti prihvatili jer plaćaju uslugu s kojom su zadovoljni. Kad će se više iskorijeniti taj socijalizam iz naših viđenja svijeta

 Kakav isti trošak? Samo vanilija (što ti je baza sladoleda) je od korone skuplja 2 ili 3 puta.

 

Doma "akrobatski" radim malo bolje sladolede za vlastiti gušt i prije korone je trošak bio u razini školskog projekta. Sad mi je i King dovoljno dobar za moju guzicu.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
genije_čudo_prirode kaže...
Ne razumijem, šipci dignu cijene sladoleda po cijeloj obali 50-100% bez povećanih troškova i nitko ne divlja zbog toga,a ovdje telekomi dižu 5-8% cijene i to je drama.....promijeniš operatera,kafić, banku ili štogod drugo i doviđenja. Ako sljadoljed i banana kup se može prodavati po višoj cijeni uz isti trošak zadnjih 30 godina, zašto moramo suditi operatere? I kod mene u firmi smo digli cijenu naših usluga cca 20% jer su i plaće prošle godine dignute skoro 10% pa su to klijenti prihvatili jer plaćaju uslugu s kojom su zadovoljni. Kad će se više iskorijeniti taj socijalizam iz naših viđenja svijeta

Par stvari baš mi nije onako točno u tvojim navodima.

Prvo, opcija promjene operatera u ovom slučaju je beskorisna jer su se svi dogovorili (kao i obično) i svi su podigli cijene, što su i najavljivali promjenom Općih uvijeta (sve je bilo jasno).

Drugo, cijene od strane operatera su zapravo kanstantno u porastu, te svakako nisu iste kao i prije 30 godina (znam da su tu godine onako stavljene) - inače hrpa država u EU ima manje cijene telekomunikacijskih usluga ili slične, ali sa boljim opcijama i paketima - a da ne govorimo koliko im je bolji standard (čitaj - veća plaća).

Treće, nemam pojma kakve veze ima socijalizam sa protivljenjem javnosti na ova povećanja cijena?????

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 13:02 (MasterOfDisaster).
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
genije_čudo_prirode kaže...
Ne razumijem, šipci dignu cijene sladoleda po cijeloj obali 50-100% bez povećanih troškova i nitko ne divlja zbog toga,a ovdje telekomi dižu 5-8% cijene i to je drama.....promijeniš operatera,kafić, banku ili štogod drugo i doviđenja. Ako sljadoljed i banana kup se može prodavati po višoj cijeni uz isti trošak zadnjih 30 godina, zašto moramo suditi operatere? I kod mene u firmi smo digli cijenu naših usluga cca 20% jer su i plaće prošle godine dignute skoro 10% pa su to klijenti prihvatili jer plaćaju uslugu s kojom su zadovoljni. Kad će se više iskorijeniti taj socijalizam iz naših viđenja svijeta

 Je, samo što ti ne moraš kupiti sljadoljed, dok je internet danas neophodan.

Može on dignuti cijenu kuglice na 8 eura, pa nek' si svojoj materi liže. To je ionako napravljeno da oderu strance i budale.

 

Masa njih ne mora dizati cijene, već to rade jer rade svi drugi.

 

13 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

Ekipa, mi smo ti koji operaterima trebaju pokazati da od nas ne mogu raditi budale, a to možemo skupa i to na tri načina;

  1. uzeti najmanju tarifu koja ti odgovara—ogromnom broju vas neograničen internet zaista nije potreban; većina korisnika mjesečno potroši do 10 GB, te bi si u skladu s vlastitom potrošnjom trebali odabrati tarifu od koje možete iskoristiti većinu prometa ili maksimum; sve što ostane na kraju mjeseca je uzalud bačen novac koji nećete dobiti nazad
  2. odbiti potpisivanje ugovora i uzeti uslugu bez ugovorne obveze—popusti koji se nude su minimalni, a uzimajući u obzir da vam operater može poskupiti uslugu, a da vi nemate pravo na raskid ugovora je još jedan razlog zašto se više ne isplati uzimati ugovornu obvezu
  3. u slučaju poskupljenja, prijeći kod drugog operatera koju usluge nude po jeftinijoj cijeni—zato što se bez ugovorne obveze, više niste pupčanom vrpcom vezani za operatera, pa kada jedan poskupi, odite drugome ili se prebacite na bonove i na taj ih način prcajte

 

Telekom usluge su danas svima nužne i bitne, te se bez njih ne može. Budući da više sami korisnici nemaju nikakvu zaštitu i operateri ih uredno prave budalama, da ne kažem vrijeđaju popustima koje uvjetuju ugovorom, mislim da je vrijeme da im kažemo dosta. Istu situaciju, odnosno, još goru situaciju ima Kanada gdje su tarife abnormalno skupe jer tri operatera nemaju apsolutno nikakvu konkurenciju.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 13:17 (Marko :D).
 
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
genije_čudo_prirode kaže...
.promijeniš operatera

 Da, ali svi su digli cijene, za isti postotak, u istom periodu........ postoji naziv za to, na vrhu mi je jezika......

13 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa

Nisu, A1 je poskupio za 8.7%, Telemach za 8.3%, a HT za 5%. HT je digao za 5% zato što su njihove usluge u startu puno skuplje od A1 i Telemach. I uvijek će bit jeftinije alternative, nemaju svi identične cijene.

13 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
Marko :D kaže...

Nisu, A1 je poskupio za 8.7%, Telemach za 8.3%, a HT za 5%. HT je digao za 5% zato što su njihove usluge u startu puno skuplje

 

14 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

Neznam samo koji su to njima ulazni troškovi poskupili?

Jedino ako im internet radi na krumpire i suncokretovo ulje. 

 

I onako prodaju maglu. 

 
7 1 hvala 1
15 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

 

 

Sve je receno odavno.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
sina-k kaže...

Neznam samo koji su to njima ulazni troškovi poskupili?

Jedino ako im internet radi na krumpire i suncokretovo ulje. 

 

I onako prodaju maglu. 

Još im struju subvencionira država. Ok, sad kad su svi poskupili i prekršili dogovor s državom, sada im vlada može ukinut subvenciju na struju. 

2 godine
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

Dobro je, samo da nas ne tuku.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
17 0 hvala 0
16 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

Ukratko rečeno to je ovo:

Poskupljuje se u svim zemljama gdje je DT vlasnik, jer tako Nijemac živi lagodno. Cucla se iz svih drugih država da matična uživa u beneficijama koje dobiva od "kolonizacije" DT-a po svim drugim državama.

To je sistematski promišljen način vladanja tržištima.

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
makopos kaže...

Ukratko rečeno to je ovo:

Poskupljuje se u svim zemljama gdje je DT vlasnik, jer tako Nijemac živi lagodno. Cucla se iz svih drugih država da matična uživa u beneficijama koje dobiva od "kolonizacije" DT-a po svim drugim državama.

To je sistematski promišljen način vladanja tržištima.

Poskupljenje je u svim zemljama, imali oni DT ili ne.

Kao što DT nema veze sa Sparom, Konzumom ili lokalnom trgovinom.

Isto tako, firme se ne kupuju da bi bio socijalno osviješten već da bi zaradio.

3 godine
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
Marko :D kaže...
sina-k kaže...

Neznam samo koji su to njima ulazni troškovi poskupili?

Jedino ako im internet radi na krumpire i suncokretovo ulje. 

 

I onako prodaju maglu. 

Još im struju subvencionira država. Ok, sad kad su svi poskupili i prekršili dogovor s državom, sada im vlada može ukinut subvenciju na struju. 

 I dati im razloga da još više poskupe usluge. Začarani je to krug...

15 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
sina-k kaže...

Neznam samo koji su to njima ulazni troškovi poskupili?

Jedino ako im internet radi na krumpire i suncokretovo ulje. 

 

I onako prodaju maglu. 

 ovo može odgovoriti samo onaj koji je prespavao zadnjih 2 godine...pa gledam po svojoj firmi - trošak struje nam je porastao 4x, što na našem trošku u firmi od par tisuća EUR je značilo da nas je vlasnik stisnuo da smislimo kako to popraviti i djelomično smo to i uspjeli. No, to je riječ o maloj firmi, a sad si zamisli kad ti trošak struje poraste, a ona je bitna da ti svaki tvoj bit i bajt dođu do tvog routera ili mobitela. Pa to su najveći potrošači struje u svijetu, a tako je sigurno i kod nas, a koliko vidim na poslovnoj Hrvatskoj i trošak ljudi im je fino narastao odnosno daju najveću prosječnu plaću među operaterima, a imaju zaposlenih kao svi ostali operateri zajedno. I sad, kad si me potaknuo da pogledam i A1 i Telemach, A1 je i dalje nižom plaćom u prosjeku za ljude, a Telemach smanjuje plaće za zaposlene već 3 godine za redom i sad su uvjerljivo najniže plaće kod njih od 3 operatera. I sad ti meni reci, svi imaju više manje iste hardvere koje kupuju od Cisca/HP-a/Dell-a....a jedino očito HT bar za ljude troši znatno više i to je ono što ostaje u Hrvatskoj,a trošak svih ovih hardvera za bazne repetitore i sve ostalo je ionako nešto što ide van.

 

I mene živcira što mi netko diže cijene, no kažem da još i operateri imaju najveće opravdanje za takvo što. Sljadoljed se na isti način proizvodi i prodaje zadnjih 30 godina i kvaliteta je strašno loša, a to što je cijena ulaznog materijala porasla nešto i nije bitno, jer utječe sa vrlo malim postotkom na ukupnu cijenu finalnog proizvoda. Pokušaj npr u Italiji, eto u Firenci pojesti sladoled koji ćeš platiti 2,5-3 EUR i dobiti cca istu količinu kao kod nas 2 kuglice koje bi platio 4-6 eur i to sve uz činjenicu da su kod njih plaće 50% veće, a trošak najma prostora je i do 3-4x veći. i naravno, taj sladoled neće biti voden već ga možeš satima jesti i uživati u njemu.

 

Naveo sam sladoled kao jedan drastičan primjer o kojem sad svi pišu svugdje po novinama no slično je i s ostalim branšama, dižemo cijene za istu ili lošiju uslugu/proizvode nego prije i tu ne vidim nikakvo opravdanje dizanjima cijena.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
3 godine
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
genije_čudo_prirode kaže...
sina-k kaže...

Neznam samo koji su to njima ulazni troškovi poskupili?

Jedino ako im internet radi na krumpire i suncokretovo ulje. 

 

I onako prodaju maglu. 

 ovo može odgovoriti samo onaj koji je prespavao zadnjih 2 godine...pa gledam po svojoj firmi - trošak struje nam je porastao 4x, što na našem trošku u firmi od par tisuća EUR je značilo da nas je vlasnik stisnuo da smislimo kako to popraviti i djelomično smo to i uspjeli. No, to je riječ o maloj firmi, a sad si zamisli kad ti trošak struje poraste, a ona je bitna da ti svaki tvoj bit i bajt dođu do tvog routera ili mobitela. Pa to su najveći potrošači struje u svijetu, a tako je sigurno i kod nas, a koliko vidim na poslovnoj Hrvatskoj i trošak ljudi im je fino narastao odnosno daju najveću prosječnu plaću među operaterima, a imaju zaposlenih kao svi ostali operateri zajedno. I sad, kad si me potaknuo da pogledam i A1 i Telemach, A1 je i dalje nižom plaćom u prosjeku za ljude, a Telemach smanjuje plaće za zaposlene već 3 godine za redom i sad su uvjerljivo najniže plaće kod njih od 3 operatera. I sad ti meni reci, svi imaju više manje iste hardvere koje kupuju od Cisca/HP-a/Dell-a....a jedino očito HT bar za ljude troši znatno više i to je ono što ostaje u Hrvatskoj,a trošak svih ovih hardvera za bazne repetitore i sve ostalo je ionako nešto što ide van.

 

I mene živcira što mi netko diže cijene, no kažem da još i operateri imaju najveće opravdanje za takvo što. Sljadoljed se na isti način proizvodi i prodaje zadnjih 30 godina i kvaliteta je strašno loša, a to što je cijena ulaznog materijala porasla nešto i nije bitno, jer utječe sa vrlo malim postotkom na ukupnu cijenu finalnog proizvoda. Pokušaj npr u Italiji, eto u Firenci pojesti sladoled koji ćeš platiti 2,5-3 EUR i dobiti cca istu količinu kao kod nas 2 kuglice koje bi platio 4-6 eur i to sve uz činjenicu da su kod njih plaće 50% veće, a trošak najma prostora je i do 3-4x veći. i naravno, taj sladoled neće biti voden već ga možeš satima jesti i uživati u njemu.

 

Naveo sam sladoled kao jedan drastičan primjer o kojem sad svi pišu svugdje po novinama no slično je i s ostalim branšama, dižemo cijene za istu ili lošiju uslugu/proizvode nego prije i tu ne vidim nikakvo opravdanje dizanjima cijena.

 

Je, bio je sladoled u Firenzi 2,5€... pred jedno 7 godina...

16 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa

Odes kod drugog operatera. Odes u drugu mrezu i dobijes isto kaj si imal ili bolje (ostanes gdi jesi).

Oni dizu cijene usluga postojecim korisnicima i trenutno imaju neke ponude koje su iste ili bolje od onoga kaj sad placate.

 

Primjera radi. Imal sam internet ugovor koji je kroz indeksiranje porasel sa recimo 40 na 60€, brzine 150/20. Isti operater trenutno ima ponudu za 250/100 za 39,90 i ne placas pretplatu 10 mjeseci. Finta G16 je da ti kao postojeci ne mozes dobiti taj ugovor. Ako otkazes ugovor onda imas "cooldown" od dva mjeseca prije nego ti mogu ponuditi novi ugovor. Raskinul sam ugovor jer mi je ugovorna obaveza istekla prije godinu dana pa nisam vezan. Mogu prebacit sa zene na sebe i ja slazem novi ugovor. Long story short, drugi dan su me zvali da mi daju sve samo nek ostanem.

 

Cijena te igrarije je bilo otici na 10 minuta kod njih i napravit raskid ugovora. Placam manje i imam vise, a Index je za one kojima je tesko otici do operatera po bolje i jeftinije.

Oni igraju na ljudsku lijenost. Npr. sve extra opcije mozes online svaki tren povecat, ali ako oces smanjit moras kod njih po broj i stati se u red. Ono...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 8:56 (NEW_MAN).
7 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

HT i HAKOM sa senjorom Obuljenom na čelu prije par tjedana: Deregulacijom HT-a će porasti kvaliteta usluga a cijene će biti manje

 

HT prije 7 dana: U prvoj polovici godine rast prihoda za 6,2%  

 

HT danas: od 1. listopada dižemo cijene svih usluga za 5% zbog inflacije

 

 

 
19 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
CrniPero kaže...

HT i HAKOM sa senjorom Obuljenom na čelu prije par tjedana: Deregulacijom HT-a će porasti kvaliteta usluga a cijene će biti manje

 

HT prije 7 dana: U prvoj polovici godine rast prihoda za 6,2%  

 

HT danas: od 1. listopada dižemo cijene svih usluga za 5% zbog inflacije

 

 

 "Hrvatski Telekom ostvario je u prvih šest ovogodišnjih mjeseci neto dobit od 53.3 milijuna eura, što je za 33.3 posto više nego godinu ranije."

 

https://www.t.ht.hr/odnosi-s-investitorima/vijesti-za-investitore/6927/Rezultati-za-sest-mjeseci-do-30-lipnja-2023.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 14:12 (nkdz).
15 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
Gallu kaže...
genije_čudo_prirode kaže...
sina-k kaže......

 

Je, bio je sladoled u Firenzi 2,5€... pred jedno 7 godina...

znam o čemu pričam...bio tamo prije 3 tjedna i jeo za 2,5 EUR, u San Gimignanu  i Modeni za 3 EUR i to je sladoled koji ti sa špahtlicom prvo grabe pa ga ko neki kipar polako grade ukrug tako da ta predstava izrade sladoleda traje minutu dok ga ne završi

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
protjeran
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
Hrana, frizerske usluge, automobili, a da ne pričam o majstorima za kućne popravke ili ne daj bože radove po stanu su otišli u nebo. Ali ok, znam da je najlakše pronaći omiljenu zajedničku metu. Da ne pričam da je problem u državi koja ubija nametima i glupim regulacijama. Kad odem u trgovinu još uvijek sam šokiran cijenama. Nije mi uopće jasno tko kupuje pola te robe. Slabo se očito bojkotira trgovce ali i prozvođače. Lako je izvikivati parole
 
7 0 hvala 1
13 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

Nama je svima jasno da je inflacija, da su cijene svega porasle, ali činjenica je da operateri preskupo naplaćuju svoje usluge i nesprestano dižu cijene, a i nije da su im troškovi jako puno narasli, pogledajte njihove financijske izvještaje pa ćete vidjeti o čemu govorim. Nadalje, struju, onaj osnovni energent operaterima subvencionira država i dogovor između vlade i operatera je bio "mi vama subvencioniramo struju, a vi nećete dizati cijene" i taj su isti dogovor operateri prekršili i nastavili dizat cijene. Sada bi bilo skroz u redu da ih država makne sa svoje sise i da im prestane subvencionirati struju.

 

Recite što hoćete, ali nije u redu da im svi skupa plaćamo struju i još da pritom skuplje plaćamo usluge. Zajebite!

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 14:55 (Marko :D).
 
15 0 hvala 0
2 godine
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

E, zato ćemo i dalje putem njih skidati piratske filmove.

Tu uštedimo.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
24 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa
Stvar je vrlo jednostavna konkurencije nema, sve je u domeni dogovora i raspodjele profita.

I cim se pocme nesto, odmah krene kontra o smanjenju radne snage, tisucama nezaposlenih, i opet sve po starom.

A jedini koji ih mogu uhvatiti za muda su oni koji to nece - korisnici. Doduse djelomicno opravdano, tesko bi bilo funkcionirati bez interneta no kad bi profit umjesto u plusu bio u minusu, da vidis snizavanja cijena.

Kao i cuveni sladoled, dok ima ljudi koji ga lizu bez obzira na cijenu, stalno ce se nalaziti izgovori da se ista povecava. Kad narod prestane lizati, odose i cijene dole.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

 

Ovo je neminovno. Sve cijene rastu. Jedini način je da uštedite da pređete kod drugoga teleoperatera, gdje prvih pola godine plaćate cijenu od 1 kune.

Bilo je i promocija gdjesu nudili prvih 9 mjeseci za jedu ćunu.

dzg
Moj PC  
0 9 hvala 0
8 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

Namještanje cijena. Što je protuzakonito AFAIK. Sječam se kada sam u Lidlu radio i ovi iz Kauflanda dolazili i sve u dogovoru usklađivali cijene. Što je...protuzakonito. Ali Hrvatistan je ovo i možeš ti nas strpat u kakvu god uniju hoćeš, opet je tu balkanski mentalitet. A telekomi kod nas su zadnja ološ. Evo i na T-com stranici ja kliknem na "Zanima me 5G internet" ili tako nešto. Rekoh, idem im poslati upit o nečemu što me zanima pošto im je live chat mrtav koliko vidim. I ostavim potrebne podatke koje su tražili. A oni to tretiraju kao da si ti naručio uslugu. Dakle ne piše "kupi" ili "naruči" kod te usluge. Nego "zanima me." Što je obmanjujuće, i oni to savršeno znaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 16:00 (DuxCro).
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
I Hrvatski Telekom diže cijene, iznosi računa u st

i sta cete poduzeti po tome pitanju?

 

sve poskupljuje, svima smeta sto sve posljupljuje, svi kukaju po forumima da sve poskupljuje, svi ne poduzimaju nista i nastavljaju i dalje kukati po forumima

 

i tako vec od 2008 godine, kmecanje u nedogled, mjenjanje sebe i svojih navika, poduzimanje vecih inacijativa nula bodova

 

 

vidimo se u nekoj drugoj temi, gdje ce te kukati na neko drugo poskupljenje 

 

 

Moj PC  
16 1 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice