Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

poruka: 312
|
čitano: 89.571
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

imam 2mj star S24 ultra - jedini problem koji imam sa mobitelom jest da se ekran zaprlja toliko lagano, kao nijedan mobitel koji sam imao u zadnjih 15g - kao da uopce nema oleophobic premaz

 

mobitel brisem samo od odjecu ili sa obicnim vlaznim maramicama (nikakve alkoholne maramice)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Isti "problem" i kod mene , jedini negativni efekat antirefleksije na ovom ekranu, bukvalno se vidi svaki trun prašine.Prlja se isto kao i ostali samo što se više primjećuje.

Sve mu je oprošteno jer ugašen ekran je kao da gledaš u crni papir a na suncu je prvi perfektno vidljiv od svih koje sam imao ikad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

neka preporuka maskice za Galaxy S24 Ultra?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Ja sam uzeo Pitaku i ne razmišljam više o maskicama.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Pitaka... Znam da su mobiteli bezobrazno skupi, ali bogami ima i maski čija cijena me još više iznenađuju. NHF

 

Spigen maska do 20 eura i mislim da je to max što nekome treba.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Premium maske za premium mobitele. Spigen je ok za tu cijenu, ali u odnosu na mous, pitaku, uag ipak je to buđetna gumirana maska. Razlika u dodiru i kvaliteti izrade je osjetna, ali je i cijena isto dupla.
Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Skoro svaki put kad uzmem flagship promijenim par maskica iz razloga da uštedim... I na kraju me tih par maskica izađe više nego da odmah uzmem premium masku za koju znam da mi je uvijek odgovarala. Ovaj put sam pametnije napravio i izbjegao isprobavanje raznih Spigena, Ringke i sličnih... A i pomoglo je što sam dobio kod za značajan popust.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Kod mene Ringke Fusion, Fusion X a sad, na S24 Ringke Onyx. Za te novxe sam jako zadovoljan a spasike su mi mobitele u mnogo slučajeva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Apachy kaže...
Premium maske za premium mobitele. Spigen je ok za tu cijenu, ali u odnosu na mous, pitaku, uag ipak je to buđetna gumirana maska. Razlika u dodiru i kvaliteti izrade je osjetna, ali je i cijena isto dupla.

 Za neke namjene je jeftin materijal najbolji materijal.

Case za mobitel uzmeš da štiti od pada, ogrebotina i daje grip. Guma je zapravo idealna za to.

Za svaki novi mob uzmem Spigen Liquid Air i to je praktički to.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Ja pak uvijek Spigen Tough Armor. Na s24u je glomazna maska, ali je učinkovita. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Kolegica je skoro uzela telefon ali na svakoj slici joj pravi bokeh efekat tj sve okolo bude zamuceno.

Kako da to popravi da slika bude normalna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Mora da je po difoltu uključen PortraitMode. Resetovati podešenja kamere ili jednostavno izbrati Photo mode .

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice