Non-smart TV od oko 65"

poruka: 11
|
čitano: 2.574
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Non-smart TV od oko 65"

Pozdrav, 

 

Tražim TV za veliku prostoriju, pa mi treba veličina 65" ili veća.

Nigdje ne mogu pronaći obični TV, bez Androida, Tizena WebOS-a itd. 

 

Postoji li još na tržištu veliki TV bez modernih featura. Neki koji radi ono što TV treba radit - prikazuje sliku i ništa više?

 

Stvarno ne želim da mi TV ima OS, za takve funkcije koristim Android box. 

Znam da mogu ignorirati smart funkcije TV-a i koristiti svoj TV box, ali svejedno.

 

Hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"
mateo kaže...

Pozdrav, 

 

Tražim TV za veliku prostoriju, pa mi treba veličina 65" ili veća.

Nigdje ne mogu pronaći obični TV, bez Androida, Tizena WebOS-a itd. 

 

Postoji li još na tržištu veliki TV bez modernih featura. Neki koji radi ono što TV treba radit - prikazuje sliku i ništa više?

 

Stvarno ne želim da mi TV ima OS, za takve funkcije koristim Android box. 

Znam da mogu ignorirati smart funkcije TV-a i koristiti svoj TV box, ali svejedno.

 

Hvala

 

 

 Stavi se u poziciju proizvođača i sve će ti biti jasno. 

13 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"

Koje su ovo brije, ako ne želiš koristiti ikakav smart feature na TV si spojiš DVBT prijamnik i to je to.

16 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"
mateo kaže...

 

Postoji li još na tržištu veliki TV bez modernih featura. Neki koji radi ono što TV treba radit - prikazuje sliku i ništa više?

 

 

 Ne.

10 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"
TibzzX kaže...

Koje su ovo brije, ako ne želiš koristiti ikakav smart feature na TV si spojiš DVBT prijamnik i to je to.

 

ni to ne treba kad ga svi imaju ugrađen već neko vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 14:51 (60nine).
13 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"

"Glupi" televizori se više ne proizvode. Jedino što možeš je pronaći neki stari TV na Njuškalu i na njega spojiti prijemnik. Ili kupiti Smart TV, nikad ga spojit na internet i imaš "glup" TV.

5 godina
offline
Non-smart TV od oko 65"

Ima ali nečeš ih naći pod TV rubrikom nego ekrani.

 

To su ekrani/monitori (kao ekrani kod PC-a). imaju svoju cijenu i koriste se u poslovnim primjenama.

 

I oni imaju OS ili nekakav firmware.

 

Ako želiš čisti LCD display, to je ustvari naj jeftinije, kupiš ga u tvornici, od koje kupuju i drugi proizvođaći, pa uradi sam.

 Možda ćeš ih morati kupiti na veliko i kao tvrtka, Šala.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 17:09 (gpd).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"
Marko :D kaže...

"Glupi" televizori se više ne proizvode. Jedino što možeš je pronaći neki stari TV na Njuškalu i na njega spojiti prijemnik. Ili kupiti Smart TV, nikad ga spojit na internet i imaš "glup" TV.

  Zapravo, ne proizvode se u većim dijagonalama i niko više od renomiranih brandova ih ne izbacuje na tržište...

 

 Kolega Mateo, nemaš nikakvog izbora osim baciti 1000+€ na neki profi 4K monitor ak oćeš nešto novo, npr. LG UM3, jedino ne znam kakva se gara dobija uz njih, ak dobiješ 5 god. onda si miran šta se tiče popravki...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
13 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"

Problem kod monitora je što su to monitori, ne televizori. Dakle, nema zvučnike, nema utor za antenu ia ima i veći trošak jer to sve mora kupiti. Btw taj LG ako se ne varam, isto ima LG softver gore, pa se tehnički radi o pametnom monitoru iliti reklamnom ekranu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 21:39 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Non-smart TV od oko 65"
60nine kaže...
TibzzX kaže...

Koje su ovo brije, ako ne želiš koristiti ikakav smart feature na TV si spojiš DVBT prijamnik i to je to.

 

ni to ne treba kad ga svi imaju ugrađen već neko vrijeme

 Znam da imaju, ali ako koristi vanjski onda dobiva iskustvo tipičnog "glupog" televizora. Uopće ne mora imat interakciju s glavnim OS-om.

16 godina
offline
Non-smart TV od oko 65"

Prevelike dimenzije tražiš da bi bio bez tih opcija danas. Jedina mogućnost je, kao što su neki ovdje rekli, da nekako dođeš do reklamnog panela kakve ugrađuju po stanicama i shopping centrima. 
No koliko ja vidim, za to junaci traže veći novac od generičkog TV kineza. https://led-display.hr/sportski-led-ekrani/ https://gpu.com.hr/kategorija-proizvoda/potrosacka-elektronika/televizori-i-oprema/televizori/
Možda da pogledaš za tv projektore?

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice