Minimalna kvadratura sobe za PC gaming

poruka: 4
|
čitano: 1.058
|
moderatori: pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Minimalna kvadratura sobe za PC gaming

Radit ću si kat na kući i odlučio sam da svakako želim imati komplet odvojeno gdje će mi biti računalo. A ne da mi je u spavaćoj sobi pa da me žena stalno podjebava kad ću prestati tipkati i klikati.

 

Napisao sam gaming, u biti mislim na rekreativno korištenje računala (ne posao), ali nije ni bitno, dakle u sobi bi bili samo stol i stolica i računalo. Inače sam uvijek koristio jedan monitor, al ajmo reći da bi si ostavio mogućnost za dva ako me nekad pukne. Napisao sam minimalno, ali ajmo reći minimalno za ugodno korištenje, ne želim se okrenuti stolicom i udariti laktom u zid, niti želim da mi kučište bude direktno naslonjeno na zid.

 

Uvjeren sam da će ekipa ovdje imati najbolju ideju o tome, unaprijed zahvaljujem na prijedlozima.

6 godina
suspendiran
offline
Minimalna kvadratura sobe za PC gaming

Ako misliš, napravi barem kako treba prostorijicu kako bi imao mogućnost prenamjene danas-sutra, npr u dječju sobu ili ako ništa spremište. Kakvih 12 kvadrata, osobno, minimum. Ako ti treba prostora i ovo je striktno isključivo gaming, sve ispod 6 kvadrata je kriminal.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
9 godina
online
Re: Minimalna kvadratura sobe za PC gaming
cvaja997 kaže...

Ako misliš, napravi barem kako treba prostorijicu kako bi imao mogućnost prenamjene danas-sutra, npr u dječju sobu ili ako ništa spremište. Kakvih 12 kvadrata, osobno, minimum. Ako ti treba prostora i ovo je striktno isključivo gaming, sve ispod 6 kvadrata je kriminal.

 

dobio sam prije dva tjedna treće dijete i plan je da na tom broju i ostane, ali slažem se da treba imati i rezervni plan i još jendu pravu sobu, međutim možda ne bude mjesta, moram imati svakako 3 dječje sobe, kupaonicu i žena mora imati radni prostor. AKo uspijem u to ubaciti za sebe 12 kvadrata i ići ću na to, ali ako ne bude htio sam čuti iskustva ljudi ako netko zna, ali očito baš i nema nekih puno ideja. Napravit ću si pa makar 2x2 m, i to je dovoljno za stol i stolicu, ali prvi plan je 10-12 m2

13 godina
offline
Re: Minimalna kvadratura sobe za PC gaming
Cansee kaže...
cvaja997 kaže...

Ako misliš, napravi barem kako treba prostorijicu kako bi imao mogućnost prenamjene danas-sutra, npr u dječju sobu ili ako ništa spremište. Kakvih 12 kvadrata, osobno, minimum. Ako ti treba prostora i ovo je striktno isključivo gaming, sve ispod 6 kvadrata je kriminal.

 

dobio sam prije dva tjedna treće dijete i plan je da na tom broju i ostane, ali slažem se da treba imati i rezervni plan i još jendu pravu sobu, međutim možda ne bude mjesta, moram imati svakako 3 dječje sobe, kupaonicu i žena mora imati radni prostor. AKo uspijem u to ubaciti za sebe 12 kvadrata i ići ću na to, ali ako ne bude htio sam čuti iskustva ljudi ako netko zna, ali očito baš i nema nekih puno ideja. Napravit ću si pa makar 2x2 m, i to je dovoljno za stol i stolicu, ali prvi plan je 10-12 m2

a minimum minimuma ti je da ti stane stol (oko metar x 140-160-180; ovisno koliko velik ti treba) + oko metar da ti stane stolica i da mozes sjesti.. znaci, metar i pol s metar i pol.. ovisi i kakva vrata ces imati na sobi (klizna ili se otvaraju prema unutra/van), pa racunaj i na to

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice