Ruše mi se igre u multiplayeru

poruka: 11
|
čitano: 3.203
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

Kratko i jasno:pc se freeza samo u Multiplayer igrama i proizvodi onaj čudan iritantan zvuk.

 

U SP igrama NE pa problem pa problem nije u hardweru.

(testirano na više igara,freeza se svako 20min otprilike,temperature normalne,nikad ništa clockano)

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

itko? ( sry sta gnjavim ali bitno mi je sad) :(

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 20:25 (razorst3).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

Koju konfu imaš?

Napiši i brzinu interneta?

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

i5 i hd 5870, a internet oni max adsl 4mbit ja mislim

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 20:29 (razorst3).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

Ako u singlu nemaš taj problem onda je nešto s vezom.

Probaj igrat na serverima s niskim pingom.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

a igra sam, meni je ping inače na starom pc-u bio više nego odličan,ispod 30 uvijek,i sad je nego nakon 20 min samo se slika zaustavi i oni iritantan zvuk pocne zujat... :(

 

 

Baš i mene čudi to što si napisa jer nevirujem da se od nekog problema s vezom moze crashat pc -.-

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 20:38 (razorst3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PC Crash MP games

Može se crashati zbog veze tj. vjerovato driveri za mrežnu ili mrežna kartica. Ja sam na svojoj staroj matičnoj imao problem kad sam update drivera za lan stavio dobivao bi BSOD. Tako da probaj rollback drivera ili reinstall.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

Evo na kraju sam i  sam shvatia da se to događa samo u cod serijalima 2,4,6.Ništa od navedenog nažalost nije pomoglo,mislia sam da je to problem punkbustera jer jedino on koristi sve 3 igre , ali nije. Ako još ko ima ideju pls neka javi.

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

Evo ,malo sam proučavao ovi windows crash report i izgleda da se igre ruše od atiumdva.dll fila.

Taj atiumdva.dll file se nalazi u C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository i nemoguće ga je izbrisat jer je zaštičen od windowsa nekim Trusted Instalatorom(bez obzira otvarao ga kao admin ili kao...).

Programi tipa driver sweeper i cc cleaner očigledno nemogu izbrisat taj ati-ev file(zapravo ih je više ali ovi uzrokuje crash).

 

Zna li tko kako bi mogao popravit taj .dll file ili potpuno izbrisat tako da se opet stvori novom instalacijom drivera.

Taj dio podataka izgleda da driveri na instalaciji uopće ne "overwrite-aju"

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 22:04 (razorst3).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC Crash MP games

bump

 

Look, if you had one shot, or one opportunity To seize everything you ever wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC Crash MP games

da problem je vjerovatno u ping jer konfa ti je solidna...

 

a i koje igre igraš? a i ako igraš možda igre preko steama kao što su cod mw2 il black ops moze biti da je problem u steamu

Ako sam ikako pomogao stisni hvala.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2011 11:39 (JozaxD).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice