Msn prroblem

poruka: 5
|
čitano: 2.284
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Msn prroblem

Imam problem s msnom nece mi nesto inslacija pokuso sam bilo koji instalirat i nemoze

 

Pise sljedece: C:/Documents and Settings/Adim/wlsetup-web.exe is not a valid Win32 applicaton.


Molim pomoc :)

 

Vedran Miletic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Msn prroblem

Nasao sam rjesenje ja imam windows xp sp2 i sad nemoze ovaj najnoviji uzeo sam onaj od 2009 godine i sad radi ;)

Vedran Miletic
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Msn prroblem

e ekipa može pomoć molim vas već par dana me zeza msn,radi se o tome se da me odjavljuje svaki par sekundi točnije 10 sec. logiram se i nakon 10 sec.odjavi me i tako stalno sve sam probao deinstalirao sam i ponovno instalirao to nije pomoglo,pokušao sam sa vraćanjem sustava na dan kad je sve bilo ok-e ni to nije pomoglo šta mi je činiti molim vas pomagajte jer mi baš treba msn

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Msn prroblem
CANABIS kaže...

e ekipa može pomoć molim vas već par dana me zeza msn,radi se o tome se da me odjavljuje svaki par sekundi točnije 10 sec. logiram se i nakon 10 sec.odjavi me i tako stalno sve sam probao deinstalirao sam i ponovno instalirao to nije pomoglo,pokušao sam sa vraćanjem sustava na dan kad je sve bilo ok-e ni to nije pomoglo šta mi je činiti molim vas pomagajte jer mi baš treba msn

Ima li tko kakvu ideju šta napraviti 

13 godina
offline
Re: Msn prroblem

a da se probaš ponovno registrirati na msn?

Lp

ALen

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice