HP 6735 -problem driveri

poruka: 10
|
čitano: 5.634
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
HP 6735 -problem driveri

Sve koji posjeduju notebook HP 6735b molim za malu pomoć.

Navedeni model laptopa sam kupio i sve stoji kako je  već opisanoi za dotični. Malo veća buka dok se ventilator ne isključi a ostalo je OK.

Moj problem je sljedeći:

Kako i kod ostalih tako je i moj kupljen u Vemilu bez OS. Dobio sam neke drivere koje sam naknadno provjerio na HP stranici proizvođača. Instalirao sam OS XP. Nakon instalacije OS stavio sam sve dobivene drivere po redu i tu nastaje problem, naime kod podizanja OS javlja mi da je pronašao hardver i traži instalaciju drivera za isto a neznam što traži. Provjerio sam u device manageru gdje stoje 2 žuta upitnika za unkown device koji neznam što su. Pored tipke za power (paljenje prijenosnik) stalno mi svijetle 2 zelene lampice, jedna je kao slovo (i ) a druga kao neki mali (ekran). Pošto nema uputstva za isto neznam o čemu se radi. Napominjem da mu zvuk uredno radi, Bluetooth radi, usb portovi rade, mislim da radi i mrežna potšo svjetli kad ukopčam mrežni kabel ali mi neda spajanje na mrežu tj. na ADsl. Tko mi može reći čemu služe te dvije lampice, odnosno kako se uključuju i isključuju i dali fale driveri za to pa ih zato nemogu gasit i palit? Da li je to vezano za ona 2 žuta upitnika za unknown device? Pomozite molim Vas, Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HP 6735 -problem driveri

Ovako, evo ti link za XP pro drivere. Za "upitnike" neznam, očito da ti fale drajveri za nešto, ali za što točno češ morati saznati sam (provjeri sve drivere opet koje imaš i koji su navedeni na webu), u najgorem slučaju skini sve drajvere na cd, reinstaliraj OS i instaliraj sve po redu. Što se tiće lampica, one po defoltu pokreču nekakvu HP prezentraciju proizvoda, ali se mogu programirati da služe kao šotrkat za brzo pokretanje aplikacija (podesiš koju želiš....)...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2008 17:25 (exxe).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735 -problem driveri

Sa te stranice sam i skinuo nekih 15 drivera i sve instalirao ali neznam što mi još nedostaje za 2 uređaja koja ne prepoznaje, Nisam jedino skidao ove softwer aplikacije jer mislim da nisu potrebne za ispravan rad laptopa. I mislio sam da lampice služe za nekakvo pokretanja ali sam mislio da netko posjeduje uputstvo na kojem je to detaljno opisano sa slikom ili nekakav shortcat. Hvala svejedno na odgovoru

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735 -problem driveri

Baš i trebaš iz područja SOFTWARE - MULTIMEDIA...........WebCam

 

16 godina
protjeran
offline
HP 6735 -problem driveri

Taj unknow device je vjerojatno bluetooth. Provjeri da li HP ima drivere za to na svojoj str.

AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-58 - 1.9 GHz ATI Mobility Radeon HD 2600 2GB RAM 160GB HDD + 320GB My Book
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HP 6735 -problem driveri

Jednostavno riješenje tvoga problema je ovdje Namigiva

 

http://h20239.www2.hp.com/techcenter/HP_SystemCheck/hp_syscheck.htm

 

 

11 godina
neaktivan
offline
HP 6735 -problem driveri

Poštovanje, imam laptop hp6735s star 3 godine. Dosada nije imao nikakvih problema, prije nekoliko dana sam instalirao win7 ultimate 64bit. Svi driveri funkcioniraju osim Lan i Wi-fi, bluetooth radi također, pokušao sam ponovno s instalacijom win7 i opet isti problem, dalje neznam što da učinim

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP 6735 -problem driveri
Lego90 kaže...

 prije nekoliko dana sam instalirao win7 ultimate 64bit. Svi driveri funkcioniraju osim Lan i Wi-fi, bluetooth radi također,

Instaliraj ručno drivere. Link odaberi koje trebaš i skini.

De gustibus non est disputandum.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HP 6735 -problem driveri

pa to sam svaki put napravio... nikad prije nisam imao problema sa instaliranjem

12 godina
neaktivan
offline
Re: HP 6735 -problem driveri
Lego90 kaže...

pa to sam svaki put napravio... nikad prije nisam imao problema sa instaliranjem

 Za sve postoji prvi puta! I ja kažem odaberi OS i skini drivere koje trebaš, nemoj skinuti za krivu verziju OS-a (32 ili 64 bitni). Gore u postu je link na drivere za XP. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 23:56 (Hardwhelper!!!).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice