Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 96.255
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
el.šef kaže...

Koji je trenutno najbolji patch za pes 17?

PES 2017 PTE Patch 2017 2.0 AIO

9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Bolje od Galaxya?

 

Galaxy mi nakon 1.11 nekaj zafrkava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Sta je bolje taj PTE ili Galaxy?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

jel ima koji za ps4???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ahhhh !

 

Več sam tisuću puta rekao, tako da se neću ponavljati.Sve inačice poslije 2013 su govno.Eto.To je bio zadnji zabavni PES.Ovo što je došlo nakon 2013 je žestoko sranje.Ako očekujete zabavu i guštanje od igre, a ne nekakvu kvazi realnost i brdo frustracija.Tko voli ovo posljednje PES 2014-2017 je točno u sridu.

 

 

Igra jest najatraktivnija do sada, ne grafički, ali animacije su stvarno dobre.Ali i grafika se da dosta srediti sa Galaxy patchem i FMOD + SweetFX modovima.Gameplay je nešto izmjenjen, moglo bi se reći poboljšan, igra je fluidnija i golovi se lakše zabijaju na kombinaciju.Ofsajda kojeg je bilo pregršt u 2016 sada gotovo i nema, vratio se LB + trokut (iako nema baš spammanja sa tim ).Taktike su još i dodatno proširili, tj zakomplicirali, tako da je sada PES kvazi raketna znanost za postaviti.Ako ste casual gamer, sorkač ali PES nije za vas.

 

Najgore stvari iz prošlih izdanja su i dalje prisutne.

 

1.Suci su debili koji ne daju crveni kad trebaju.Tako da možete braniti minimalnu prednost sa uklizavanjem sa leđa, dakle od nekih 14 takvih rušenja sa leđa popiti ćete nekih  pet žutih, dva crvena i sedam praznih faulova.I to je kraj tekme.Kretenijada nad kretenijadama.Ako su već išli na realnost onda je svako uklizavanje sa obje noge, sa leđa, crveni karton.A ne ovako.To ubije igru.Fakat spammaju to uklizavanje u igrama, uklizavanja su relativno rijetka, zašto, pa zato jer riskiraš crveni karton, a ako te tip zavalja ostavio si ogromnu rupu na svojoj poziciji jer se nemaš više vremena dignuti i stići loptu.Zato.A i nije ugodno po suhom terenu " kliziti " ležečki, a po mokrom se sav zasereš i smoćiš.Dakle uklizavaš kada je situacija očajna, a ne svako malo kao u igrama.

 

2.Igrači su i dalje tromi, okreću se i ubrzavaju sa mjesta kao da su ružili do jutra i još su mamurni.Promjena smjera u trku je katastrofalno spora.Potpunu nerealno.Na nekih 40 metara pretrčim Pikea sa Ronaldom u trku, ostavim ga u tom momentu za barem tri do četri metra.Frajer me stigne na 20 metara, izgura i uzme loptu.Mislim nemoj me j... Kad te Kiki tak pretrči k...c ćeš ga stići i izgurat.Možeš ga eventualno prasnut sa leđa po nozi pa zaraditi crveni, a to da ćeš ga stići u punom trku pa još i izgurati, i to spora panjina ko Pike.Samo u PESU.

 

3.Šut - pokvarili ga.Ima neki kretenski zvuk kao da si prije no što pogodiš loptu, nogom zakačio po podu ( travi ).Debilana.Specijalku ( RT + šut ) je sada puno nepreciznija, ono što je 2016 išlo sigurno, sada i nije čudo ako promašiš.

 

No, unatoč svemu gore navedenom, ako želite igrati nogometnu igru na ekranu, nema bolje od PESa, barem što se tiće gameplaya i animacija igrača na terenu.No da je igra zabavna, uglavnom nije, ima svoje momente.

 

PS

 

Što se tiće crvenih kartona i " taktičkih prekida igre ", to neće doći do izražaja kada igrate protiv kompa ili normalnih ljudi, već samo kada igrate protiv isfrustriranih i umišljenih znalaca koji ne mogu pretrpiti zasluženi poraz jer misle da su uber igračine.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ako imate galaxy patch koji sweetfx koristite za grafiku? Ja sam probao nextgen ultra, ali mi je nekako presvijetao, koji je po vama najbolji ili barem vrijedan spomena da sad ne ulazim i izlazim iz igre deset puta?

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Zna li netko kako maknuti crne crte na dnu i vrhu ekrana? Rezolucija mi je 1440x900.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Meni ti sweetfx sve poremete, tj. ne radi mi više gamepad niti tipkovnica, settignse više ne želi otvoriti (van igre)... Užas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Winchester01 kaže...

Zna li netko kako maknuti crne crte na dnu i vrhu ekrana? Rezolucija mi je 1440x900.

 Uskladi rezoluciju sa nativnom rezolucijom monitora ili nekom proporcionalnom. 

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

kaj ima neka fora kak se gradi u ovom nogometu? kaj je bilo prije na jednom da sa desnom gljivom usmjeris u igraca,cim me igrac stigne odiza il sastrane prelako mi uđe i uzme loptu ,a stigne te brzo :) moras dodat il promjenit smjer da ti nebi uzo loptu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
David87 kaže...
el.šef kaže...

Koji je trenutno najbolji patch za pes 17?

PES 2017 PTE Patch 2017 2.0 AIO

 Ne radi, probao vise puta. CPY verzija...

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

smoke patch samo za transfere, dresove, stadione i lopte - nema grafičke modove.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hornet_93 kaže...

smoke patch samo za transfere, dresove, stadione i lopte - nema grafičke modove.

 Moze link? Bas to trazim.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2016 22:08 (el.šef).
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

http://pes-smoke-patch.blogspot.hr/

 

pri dnu imaš linkove - najbrže skida sa mega.

 

nakon instalacije patcha samo pokreni switcher, dobit ces ikonicu na desktopu - tamo stavi offline ako imas piratsku verziju, u suprotnom online. i to je to.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2016 22:17 (Hornet_93).
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hornet_93 kaže...

http://pes-smoke-patch.blogspot.hr/

 

pri dnu imaš linkove - najbrže skida sa mega.

 

nakon instalacije patcha samo pokreni switcher, dobit ces ikonicu na desktopu - tamo stavi offline ako imas piratsku verziju, u suprotnom online. i to je to.

 Dal i taj poremeti Bundesligu, kad pališ/gasiš live update? Npr. galaxy mi prebaci BVB i Fizekusen u "Other teams", a u Budesligu napuca Gharnetovu i Neapolitisk (ili tak nešto).

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Jel zna netko kak se gasi live update? Fala.   :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
kule kaže...

Jel zna netko kak se gasi live update? Fala.   :)

 Klik na desnu "gljivu" , R3 ili ak si na tipkovnici, si u settingsu moraš složiti neku tipku na R3.

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Karlek_19 kaže...

 Dal i taj poremeti Bundesligu, kad pališ/gasiš live update? Npr. galaxy mi prebaci BVB i Fizekusen u "Other teams", a u Budesligu napuca Gharnetovu i Neapolitisk (ili tak nešto).

 ne bi znao, live update mi je od početka isključen

What could possibly go wrong?
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Pa kako se "trajno" isključi? Ja nisam uspio pronaći načina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

ugasio sam ga jednom, mislim da sam gljivom i tako je ostalo. tamo u onom meniju sa prijateljske tekme

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hornet_93 kaže...

http://pes-smoke-patch.blogspot.hr/

 

pri dnu imaš linkove - najbrže skida sa mega.

 

nakon instalacije patcha samo pokreni switcher, dobit ces ikonicu na desktopu - tamo stavi offline ako imas piratsku verziju, u suprotnom online. i to je to.

 Nakon instalacije patcha imam i dalje klubove sa krivim grbovim i nazivima. Imam original Pes na Steam-u i pri instalaciji patcha sam mu dao tu putanju u Steam folder. Gdje griješim? :/

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Odigrao sam par tekmi na full manual i samo sta imam za rec da je to ludilo :D nesto prezabavno, bas se uzivis u taj pes kad sve sam moras odradivat...

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2016 22:38 (Shivi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

to ja odavno govorim

zato trebaju uvest filter da si naredis da online igras samo protiv ljudi koji igraju full manual..

 

na manual je igra 10x bolja i realnija

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2016 1:13 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ima li jos neko problema sa input delayom kada igra s nekim u dvoje na jednom pc-u? Od ostalog, najvise me je odusevio napredak na golmanima koji sada brane kao ljudi, za razliku od ukamenjenih botara iz 2016 ciju se shemu obrane dalo provalit nakon 2-3 sata gameplaya. Zakon je opet osjetit onu neizvjesnost tokom suta sve dok lopta ne prijeđe crtu. Sto se tice grafike, hladan tus nakon igranja zesce moddanog predhodnika..nadam se da ce se pojaviti modovi za grafiku prije nego li se, nedaj boze, priviknem o.o jer se ovako stvarno malo cini da je ispala iz pretprosle generacije..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Nakon 6 godina izbivanja ove godine sam ponovno dao šansu PES-u i moram priznat da je gameplay izuzeat čak i na pc-u. Ono što sam odavno izgubio igrajuči fifu, vratilo se u ovom pes-u, a to je osjećaj radosti kada lopta nekako uđe u gol.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
kule kaže...

 Nakon instalacije patcha imam i dalje klubove sa krivim grbovim i nazivima. Imam original Pes na Steam-u i pri instalaciji patcha sam mu dao tu putanju u Steam folder. Gdje griješim? :/

 

stvarno ne znam, ja imam isto org na steamu, instalirao u onaj steamapps folder i radi sve normalno.

 

btw, jel i vi ostali teško zabijate golove? u pes16 golovi su padali svako malo... sada po tekmi bude redovito 1 gol, možda 2... nije mi bed doć do gola, nego realizacija je za kuki 

What could possibly go wrong?
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Jel tko od vas skuzio kako funkcionira skok igra? Ima li neka caka? Igram euro sa nasima i onda sa Mandzom nemrem nadskocit nikoga dok u sredini Modric dobiva skokove protiv igraca od kojih je manji za glavu... Dal se treba naguravat ili drzat koju tipku?

 

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hornet_93 kaže...

http://pes-smoke-patch.blogspot.hr/

 

pri dnu imaš linkove - najbrže skida sa mega.

 

nakon instalacije patcha samo pokreni switcher, dobit ces ikonicu na desktopu - tamo stavi offline ako imas piratsku verziju, u suprotnom online. i to je to.

 Trebaju li prijasnje verzije ovog Smoke patcha da bi radio ovaj 9.1?

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

samo 9.1

What could possibly go wrong?
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hornet_93 kaže...

samo 9.1

 Ima tko rijesenje za ovo?

Barcelona - Mes que un club
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice