EA Sports FC24

poruka: 788
|
čitano: 275.581
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: EA Sports FC
Jesi pročitao članak?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: EA Sports FC
SimeKZ kaže...
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Rocinante2112 kaže...
Indestructible kaže...
Cofinho kaže...

Ne očekujem puno, ali vjerojatno ću igrat pošto boljeg nogometa na tržištu nažalost nema. Morat će jebački poradit na marketingu sada kada nemaju više ime FIFA.

 

nece oni nista morati poraditi jer je to jedina kvalitetna nogometna video igra.

naravno da ce biti i nekog marketinga, ali da ce se morati potruditi nesto sumnjam, cak i da ne uloze neku paru opet ce se prodavati, jer opet, sta ce ljudi drugo kupovati?

 pes 2022 sa smokepatchom begs to differ. Uzivam 5x više igrajuc PES neg fifu pod zadnje. što vise vremena provedes u fifi vidis koliko je skriptirana i nemos se otet dojmu da si na tracnicama. PES to radi puno blaze.

 

druze, prosao sam ja to s modovima davnih dana. to sto se ti bavis s modovima, cinis 1% ukupne populacije koja se bavi time, svi ostali hoce da pokrenu igru i imaju sve spremno. zato je fifa gdje jeste a pes propao.

 jebiga ipak igram na PC-u, modovi uljepšavaju sve igre koje igram cijeli zivot. Da sam htio kkonzolaški experience imo bi konzolu i bio tehnicki nepismen al jebg

Strasno si naporan sa ovakvim izjavama. 

 

Onda je vecina foruma pismenija od tebe ako koristi PC i konzolu? Iskustvo igranja sportskih igara na konzoli je daleko bolje i kvalitetnije nego na PCu. Pogotovo FIFA. 

 nebi znao,ne igram konzole a ni sportske igre vec dugo jer nema nis dobro za igrat. NHL skršen,nije što je bio, NBA katastrofa, FIFA da ne spominjem,PES propo. Doslovce nema dobre sportske igre,tak da tak svejedno jel na konzoli bolji experience i veci playerbase,kad je igra meh.

10 godina
neaktivan
offline
EA Sports FC

I dalje cemo ju zvati fifa 24, necemo valjda reci ea sports 1 ili 24? E buraz idemo malo baciti ea sports, kuiš e, ono buraz, e...lose zvuci.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC
Dr.Feel kaže...

I dalje cemo ju zvati fifa 24, necemo valjda reci ea sports 1 ili 24? E buraz idemo malo baciti ea sports, kuiš e, ono buraz, e...lose zvuci.

 ja mislim da je rijesenje da se igra sam zove fifa. i tak je releasaju,svake godine FIFA i 70 evrica. Svima dobro (znači sve po starom)

16 godina
offline
Re: EA Sports FC
Hexfire kaže...
Jesi pročitao članak?

Zato sam napisao navodno. Lik na osnovu do sada poznatih detalja ima pretpostavku a ne službenu objavu. No čudno je da PSG jedini od ovih nazovi velikih klubova do sada nije sudjelovao u promociji niti je kao ostali klubovi objavio izlazak nove igre na svojim društvenim mrežama. Gdje ima dima...

 

Uglavnom već je počeo sprdeks na najavu da će i djevojke biti prisutne u futu sa svojim karticama i da ćemo moći igrati s mješovitim momčadima.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC
Rocinante2112 kaže...
Dr.Feel kaže...

I dalje cemo ju zvati fifa 24, necemo valjda reci ea sports 1 ili 24? E buraz idemo malo baciti ea sports, kuiš e, ono buraz, e...lose zvuci.

 ja mislim da je rijesenje da se igra sam zove fifa. i tak je releasaju,svake godine FIFA i 70 evrica. Svima dobro (znači sve po starom)

Kako se može zvati fifa ako ne polažeš prava na ime fifa niti si s krovnom organizacijom potpisao ugovor o korištenju imena. Da te podsjetim, po starom ugovoru EA je plaćao fifi 130 milijuna dolara godišnje za korištenje imena fifa, a po isteku ugovora fifa je za potpis novog tražila oko 300 milijuna dolara i kontrolu esports natjecanja. EA nije pristao i okrenio se svojim rješenjima oko naziva igre. Zato se igra više službeno neće zvati fifa a ti je možeš zvati kako hoćeš. No imat ćeš problem sljedeće godine kada izađe službena igra krovne nogometne ortanizacije koja će se zvati fifa. Kad nekome kažeš da ideš igrati fifu, pitat će te koju? Pravu ili krivu?

 

Brijem da nitko neće reći da ide igrati ea sports ali većina će reći da ide igrati FC. Kraće je i jednostavnije.

 

 

https://ffa.hr/vijesti/u-ea-sports-fc-u-igraci-ce-imati-jedinstvene-animacije-i-gameplay-poteze-sto-povlaci-velike-promjene-i-u-fut/88000/

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2023 22:51 (movie).
16 godina
offline
EA Sports FC

U sljedećem izdanju igre miće se kartica pozicija. Od sada igrač koji može igrati na više pozicija neće trebati za promjenu pozicije karticu već ćemo ga samo staviti na željenu poziciju koju ima na kartici. Primjera radi, Mbappea ćemo bez kartice moći premještati s pozicije ST na LW ili RW.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC

"EA Sports FC navodno je spreman na velike promjene kakve FIFA serijal nije dopuštao"

 

 

“Dvije su stvari jako važne i nama i našim igračima. Prva stvar je autentičnost. U EA Sports FC mamo 19 tisuća nogometaša, 700 klubova i 30 liga. Ta je autentičnost ključna za EA Sports iskustvo i tako će biti i ubuduće. Druga stvar koja nam je jako bitna jesu inovacije i mogućnost da stvorimo nova iskustva koja fanovi očekuju od nas.”– izjavio je Jackson."

 

 

https://www.hcl.hr/vijest/ea-sports-fc-navodno-spreman-velike-promjene-kakve-fifa-serijal-nije-dopustao-202659/

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2023 16:13 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC
Hahahaha. Moš mislit.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: EA Sports FC
"Velike promjene". Dva tjedna nakon izlaska igre neki tamo šumar iz treće belgijske lige će dobiti karticu u igri sa ratingom 98 ko i svake godine.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC
antimadridista kaže...
"Velike promjene". Dva tjedna nakon izlaska igre neki tamo šumar iz treće belgijske lige će dobiti karticu u igri sa ratingom 98 ko i svake godine.

 Pretjeruješ. Najbolje ocjenjeni igrači u ovogodišnjoj fifi su messi i pele s karticom ratinga 98. Jedini. Karticu ratinga 97 imaju KDB, Benzema, Modrić, Lewa, Haaland, Bellingham, Musiala. Zidane i Ronaldo. Takve kartice u pravilu dobijaju TOTY i TOTS igrači.  TOTS izlazi pri kraju igre tako da je jedina kartica 98 bio TOTS messi krajem prvog mjeseca ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2023 20:49 (movie).
12 godina
offline
EA Sports FC

zamislit vjerovat EA xD

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC

jedina NOGOMETNA igra koju igram je Football Life 23...ova FIFA kao i uvijek sa fizikom i nogometom nikada nece imati nikakvih slicnosti

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC
Mortiis kaže...

jedina NOGOMETNA igra koju igram je Football Life 23...ova FIFA kao i uvijek sa fizikom i nogometom nikada nece imati nikakvih slicnosti

Ova fifa je tehnički najnapredniji nogomet ikad napravljen. O gameplayu neću jer sve ono dobro što naprave na kraju uvijek shebu kroz glitch i bug u gameplayu. No počeo sam vjerovati da to rade namjerno jer vjeruju da je to ok.

Znači golmani imaju u nekim situacijama tako realne reakcije da se naježim a već u sljedećoj situaciji eksplodirao bih od muke. Kako je to moguće osim ako nije namjerno? I takva je situacija na svim dijelovima terena.

 

3 godine
neaktivan
offline
EA Sports FC

pes je bio simulacija a fifa arkada sad nema pesa i fifa ce biti jos gora isto se desava kao i nba2k i live

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC

Sljedeću srijedu očekuje nas predstavljanje igre a već sad smo upoznati da uskoro kreće beta testiranje igre. Isto tako govori se da će biti dostupne dvije verzije igre, standard i ultimate. Rani pristup za izdanja Ultimate traje 7 dana a počinje 22.09. (umjesto 3 dana za FIFA 23). Igra navodno izlazi 29.09.

 

 

 

edit:    https://www.hcl.hr/vijest/nesluzbeno-ea-sports-fc-24-bivsa-fifa-izlazi-devetom-mjesecu-starim-konzolama-204549/

 

          https://www.hcl.hr/vijest/ea-sports-fc-24-imat-ce-novu-zvijezdu-na-naslovnici-204581/

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2023 22:42 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EA Sports FC

Neće biti jeftino. Poskupljenje igre je očito.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA Sports FC
Poskupljenje opravdavaju time što više ne moraju plaćati FIFA licencu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC
Hexfire kaže...
Poskupljenje opravdavaju time što više ne moraju plaćati FIFA licencu.

 Meni je najbolja razlika u cijeni USD vs EUR. Tipa za new gen je 70$ i 80EUR, a prema trenutacnom tecaju 70$ je 64EUR, dakle u EUR je cijena skuplja gotovo 25%. Al dobro, tecaj na stranu, ovaj potez ima smisla za njih jer je igra ultra popularna, velikom broju igraca koji igraju FIFA-u je to prakticki jedina ili jedna od top igara koje igraju i njima to poskupljenje vjerojatno nece puno utjecati na odluku. Ako ce prodaja biti losija od ocekivane, lagano bace popust nazad na standardnu cijenu i opet ce se kupovati.

16 godina
offline
EA Sports FC

Prvi trailer, nastavak slijedi 13.07.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC

Ovo je najgore kaj se FIFAi - EA Sports moglo dogodit. Totalno se odmaknulo od nogometa. Tko ovo kupi po puno cijeni je totalno lud u glavu. Kakvo mijesanje zenskog i muskog nogometa? Nema tu sovinizma, jednostavno ovo kad vidim da ce neka tamo imat ocjene kao nekada Messi, dode mi slabo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2023 19:50 (SimeKZ).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC
SimeKZ kaže...

Ovo je najgore kaj se FIFAi - EA Sports moglo dogodit. Totalno se odmaknulo od nogometa. Tko ovo kupi po puno cijeni je totalno lud u glavu. Kakvo mijesanje zenskog i muskog nogometa? Nema tu sovinizma, jednostavno ovo kad vidim da ce neka tamo imat ocjene kao nekada Messi, dode mi slabo. 

Iskreno, nadam se da ce propasti. Krepajte. Igra je smece kao i svake godine. Nemogu se sjetiti tko, ali najbolje je sumirao FIFU ikada. "Mjesec dana nakon izlaska igre, tamo neki belgijski sumar ima bolju karticu od Messija". Dosta je sekiranja za mene. Sve najgore im zelim.

He who is brave is free.
16 godina
offline
Re: EA Sports FC
Dwyane Wade kaže...

Iskreno, nadam se da ce propasti. Krepajte. Igra je smece kao i svake godine. Nemogu se sjetiti tko, ali najbolje je sumirao FIFU ikada. "Mjesec dana nakon izlaska igre, tamo neki belgijski sumar ima bolju karticu od Messija". Dosta je sekiranja za mene. Sve najgore im zelim.

Neće propasti ali mogu se kladiti da će oboriti novi rekord prodaje. Gameplay nije ono što prodaje fifu, to je valjda svima jasno. Dok je futa i 100 nijansi različitih boja kartica za fifu nema zime. No moram se složiti da miješanje igrača i igračica nema nikakvog smisla. Koji idioti dolaze na takve ideje?

11 godina
offline
EA Sports FC

jedva čekam napravit momčad od 10 crnčuga i jedne plavuše na golu

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC
Akinfenwa ima kartice 99 rated u skoro svakoj FIFA-i, Petr Cech igra u napadu zadnjih par tjedana, Livaja kartice ocjene 95. Ali žene? Neeee to vam nije realistično. Koji vi to mod igrate da kukate o realizmu? Pa u FUTu samo što dinosaure ne ubace kao neki power up, dam im još godinu-dvije i to će se dogoditi.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC
antimadridista kaže...
Akinfenwa ima kartice 99 rated u skoro svakoj FIFA-i, Petr Cech igra u napadu zadnjih par tjedana, Livaja kartice ocjene 95. Ali žene? Neeee to vam nije realistično. Koji vi to mod igrate da kukate o realizmu? Pa u FUTu samo što dinosaure ne ubace kao neki power up, dam im još godinu-dvije i to će se dogoditi.

 Zato jer ce zenski modeli igrat u sustavu sa muskim modelima. Gdje cemo imat zenski model igracice koja ce rasturat obranu sa konjima od 90kg i 2m. Kuzis? Da li imam problem sa Akinfenwom? Ne... lik je kultna kartica u FUTu. Cech u napadu je pizdarija kao i igra. Livajina 95 kartica je dio tih superboostanih zabavnih kartica na kraju ciklusa igre. S razlogom je muski nogomet odvojen od zenskog. Jer veteranska ekipa Wrexama rastepe zensku USA repku sa 12-0 do poluvremena.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: EA Sports FC
Pa kazeš da nemaš problem sa Akinfenwom jer je kultna kartica. Glup izgovor. Ako prigovaraš da je nerealistično to što će žene driblati pokraj muškaraca, pa onda je red da navedemo i sve druge nerealistične pizdarije koje FUT servira Pa to je najarkadniji mod u povijesti sportskih videoigara valjda. Nije baš da igraš simulaciju pravog sporta svih ovih godina.

Drugi dio posta, opet nema nikakve veze kolko loš ili dobar je ženski nogomet u stvarnosti. Ovo je FUT, tu igrači iz 3. lige dobivaju 90+ kartice. O čemu pričamo?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2023 23:14 (antimadridista).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC
antimadridista kaže...
Akinfenwa ima kartice 99 rated u skoro svakoj FIFA-i, Petr Cech igra u napadu zadnjih par tjedana, Livaja kartice ocjene 95. Ali žene? Neeee to vam nije realistično. Koji vi to mod igrate da kukate o realizmu? Pa u FUTu samo što dinosaure ne ubace kao neki power up, dam im još godinu-dvije i to će se dogoditi.

Akinfenwa FIFA 23 nula bodova, nema karticu.

 

Akinfenwa FIFA 22 rating 90 end of an era. Na kraju karijere dobio je najbolju karticu kao oproštaj od njega.

 

Akinfenwa  FIFA 21 rating 74

 

Akinfenwa  FIFA 20 rating 75

 

Akinfenwa FIFA 19  rating 66

 

Akinfenwa FIFA 18 rating  79

 

Akinfenwa FIFA 17 rating  64

 

Sad ti meni reci kako Akinfenwa svake godine ima karticu rating 99? Što se Cecha tiče, zadnjih par godina na kraju životnog vijeka fife, u 7 mjesecu izlazi promo u kojem imaš odabrano dvadesetak igrača kojima su izmješane pozicije. Ljudi to vole, meni osobno je bezveze.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC
antimadridista kaže...
Pa kazeš da nemaš problem sa Akinfenwom jer je kultna kartica. Glup izgovor. Ako prigovaraš da je nerealistično to što će žene driblati pokraj muškaraca, pa onda je red da navedemo i sve druge nerealistične pizdarije koje FUT servira Pa to je najarkadniji mod u povijesti sportskih videoigara valjda. Nije baš da igraš simulaciju pravog sporta svih ovih godina.

Drugi dio posta, opet nema nikakve veze kolko loš ili dobar je ženski nogomet u stvarnosti. Ovo je FUT, tu igrači iz 3. lige dobivaju 90+ kartice. O čemu pričamo?

Pričamo o tome da pišeš gluposti. Ne branim igru jer je smeće ali komentar ti nema smisla. Svake godine se bira momčad sezone iz svih liga koje su i igri. Momčad sezone se bira obično na kraju životnog ciklusa igre. To bude tri do četiri mjeseca prije izlaska nove igre. Tada se izabranim igračima koji su imali sjajnu sezonu daju TOTS kartice koje imaju napumpane statistike. To je FUT. Pokazalo se da igrači to vole. Nakon toga slijedi zabavni dio pa dolazi promo Shapeshifters u kojem se igračima zamjenjuju pozicije. Rekao sam, meni bezveze ali opet većina to voli. Evo, sada je izašao novi promo LevelUp koji je opet dobro prihvaćen i vratio je interes za igrom. Bez obzira na sve nitko im ne može reći da se ne trude igru održati živom do izlaska nove igre. Tko nije shvatio koncept FUTA teško mu je objasniti. Igrači nikad nisu kupovali fifu zbog gameplaya već zbog sadržaja kojeg igra nudi. Tu su nenadmašni.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2023 23:34 (movie).
14 godina
offline
Re: EA Sports FC
Pa upravo o yome ti pričam, "pokazalo se da igrači to vole". Igrači FUTa vole arkadno smeće od gameplaya koja nema veze sa stvarnošću. Dokazano već tisuću puta. Što nerealnije to bolje prolazi. Zašto onda dodavanje ženskog nogometa u cijeli taj cirkus čudi?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice