Delta Force: Hawk Ops

poruka: 4
|
čitano: 969
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Delta Force: Hawk Ops

Najavljen je besplatni multiplayer shooter Delta Force: Hawk Ops!
https://www.playdeltaforce.com/en/home.html
Dolazi na gotovo sve aktualne platforme! Izgleda brutalno dobro i podsjeca na Battlefield na steroidima
Imat će PvP multiplayer s vozilima, letjelicama i sl. Multiplayer dio bi trebao biti free-to-play no postojat će odvojena single-player kampanja
Evo komentar od jackafraga




Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 12:50 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Delta Force: Hawk Ops

Aimbot developeri već trljaju ruke, bit će čitera ko u priči pogotovo jer je besplatna. Dobe ban, op novi account i drmaj sa aimbot'om. Zato ja ne igram ta sranja već dugo vremena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 13:07 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Delta Force: Hawk Ops
Cryogenic kaže...

Aimbot developeri već trljaju ruke, bit će čitera ko u priči pogotovo jer je besplatna. Dobe ban, op novi account i drmaj sa aimbot'om. Zato ja ne igram ta sranja već dugo vremena.

 Igram Pubg za koji isto kazu milijarde čitera i u 1400 sati mozda sam ih "primjetio" 30 a 5-6 su dobili ban jer su bili ociti pa sam ih prijavio, inace ih prakticki neprimjecujem tak da me zaboli jer je ovo statisticka pogreska koja mi definitivno nemoze pokvariti ok igru!

15 godina
offline
Re: Delta Force: Hawk Ops
Boris grozni kaže...
Cryogenic kaže...

Aimbot developeri već trljaju ruke, bit će čitera ko u priči pogotovo jer je besplatna. Dobe ban, op novi account i drmaj sa aimbot'om. Zato ja ne igram ta sranja već dugo vremena.

 Igram Pubg za koji isto kazu milijarde čitera i u 1400 sati mozda sam ih "primjetio" 30 a 5-6 su dobili ban jer su bili ociti pa sam ih prijavio, inace ih prakticki neprimjecujem tak da me zaboli jer je ovo statisticka pogreska koja mi definitivno nemoze pokvariti ok igru!

 u pubgu svaki 3 game ima cheater...sad je manje od kad vise nema prodaje skinova ali i dalje ih ima...tek na rankedu nema cheatera

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice