Activisionovi planovi:

poruka: 23
|
čitano: 2.060
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Activisionovi planovi:

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=85260

 

Jedva čekam cod5


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

ufff, čim sam vidio da najvaljuju cod5, skoro sam se onesvijestio--the fucking jaw wont go up....

 

šalim se, ali sudeći po četvorci, ovo bi trebala bit još veća bomba.


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:

Malo je prerano za radovanje - postoji dosta prica, a vjerujem da su istinite, da CoD5 radi ekipa koja je radila CoD3 za konzole (jedini CoD koji je sranje) te da se vraca opet u Drugi svjetski rat. CoD6 bi trebao opet raditi Infinity Ward.

Kad se Activision spojio s Blizzardom/Vivendijem, jedan od predsjednika (da sad ne trazim ime, ne da mi se) je rekao kako ce iskoristavat sve licence na godisnjoj bazi, a to znaci hiperprodukciju koja nikako ne moze biti dobra.

Vidjeli su kako je EA dobro poslovao s izdavanjem tone nastavaka i sada oni rade apsolutno istu stvar. S druge strane EA sada ogrece plocu i kaje se, njihov novi "glavni", kako su napravili veliku gresku sto su upropastili velike timove koje su kupili (Bullfrog, Westwood i Origin - za ove zadnje mi je najvise zao, no da je Westwood nastavio raditi Lands of Lore i njih bi mi bilo zao, ovako, nabijem ih). Isto vrte pricu kako su nastavci losi, da to nisu prave igre...

 

Ukratko, Activision ce postati novi EA, ali nece godisnje na trziste bacati sportske naslove, nego sve zivo i mrtvo sto ima. Kako rekoh, radost je preuranjena.

16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

Pa kad je omraženi EA mogo zaradio milijarde na glupin, minimalno poboljšanim nastavcima, nek sad malo drugi skupe perja.


potpisujem se
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:
h51ph kaže...

Pa kad je omraženi EA mogo zaradio milijarde na glupin, minimalno poboljšanim nastavcima, nek sad malo drugi skupe perja.


 I to na glupanima koji znaju da je to manje više jedna te iste igra te je opet kupuju (evo primjer FIFE). Stvarno ne znam kome ona može biti dobra i igriva - a opet ljudi je kupuju.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:
Invictus kaže...
h51ph kaže...

Pa kad je omraženi EA mogo zaradio milijarde na glupin, minimalno poboljšanim nastavcima, nek sad malo drugi skupe perja.


 I to na glupanima koji znaju da je to manje više jedna te iste igra te je opet kupuju (evo primjer FIFE). Stvarno ne znam kome ona može biti dobra i igriva - a opet ljudi je kupuju.
 potpis za fifu

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:
h51ph kaže...

Pa kad je omraženi EA mogo zaradio milijarde na glupin, minimalno poboljšanim nastavcima, nek sad malo drugi skupe perja.


 Ne bih bas rekao da je takvo razmisljanje zdravo - recimo, EA prodaje milijardu Fifa i slicnih naslova koje uopce ne igram jer su smece. No ljudi ih kupuju kao sumanuti; sve dok se ta kupnja nastavi ja nikad necu dobiti postenu igru jer ovi vide da ljudima ne smetaju nastavci koji su zapravo kopije proslogodisnjih igara i zasto se onda muciti s bilo cim novim?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:
scorpion667 kaže...
Invictus kaže...
h51ph kaže...

Pa kad je omraženi EA mogo zaradio milijarde na glupin, minimalno poboljšanim nastavcima, nek sad malo drugi skupe perja.


 I to na glupanima koji znaju da je to manje više jedna te iste igra te je opet kupuju (evo primjer FIFE). Stvarno ne znam kome ona može biti dobra i igriva - a opet ljudi je kupuju.
 potpis za fifu

 Nažalost ima ih i još.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:
Goran Racic kaže...
 Ne bih bas rekao da je takvo razmisljanje zdravo - recimo, EA prodaje milijardu Fifa i slicnih naslova koje uopce ne igram jer su smece. No ljudi ih kupuju kao sumanuti; sve dok se ta kupnja nastavi ja nikad necu dobiti postenu igru jer ovi vide da ljudima ne smetaju nastavci koji su zapravo kopije proslogodisnjih igara i zasto se onda muciti s bilo cim novim?
znam, al takvo je tržište. Šta  znaš, možda sad ostali skupe love po primjeru EA-a, pa kad im svima bude dosta počne velika tržišna bitka praćena  dobrim igrama.
Nadajmo se

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:
h51ph kaže...
Goran Racic kaže...
 Ne bih bas rekao da je takvo razmisljanje zdravo - recimo, EA prodaje milijardu Fifa i slicnih naslova koje uopce ne igram jer su smece. No ljudi ih kupuju kao sumanuti; sve dok se ta kupnja nastavi ja nikad necu dobiti postenu igru jer ovi vide da ljudima ne smetaju nastavci koji su zapravo kopije proslogodisnjih igara i zasto se onda muciti s bilo cim novim?
znam, al takvo je tržište. Šta  znaš, možda sad ostali skupe love po primjeru EA-a, pa kad im svima bude dosta počne velika tržišna bitka praćena  dobrim igrama.
Nadajmo se

 Usta ti se pozlatila, ali mislim da tako velik korak unaprijed necemo vidjeti :(
16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

Zna li netko kakve planove ima Carmack i id Software?!? Po meni najvaznija osoba u svijetu igara - John Carmack!!!


Yes, No.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Activisionovi planovi:

Ovo ce vjerojatno biti diranje u osinje gnijezdo, no svejedno sto je ID napravio vrijednoga (njihove stare reputacije) u zadnje vrijeme? Engine koji renderira mrak i tech demo za isti engine koji su prodavali kao Doom 3. Quake 4 slicno tome, nista posebno, no barem malo manje mraka ima. Quake Wars bolje ni ne spominjati, totalno razocaranje (hoce netko kupiti original, collectors edition :P).

 

ID je slavu zaradio s Doom-om i prva dva quake-a, nakon toga su IMO zivjeli na staroj slavi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:

Sto se id Softwarea tice, nista, oni rade sa svojim prijateljskim tvrtkama na igrama - novi Wolfenstein se sprema, a oni sami rade na Rageu.

 

Sto se pak tice sto su napravili u zadnje vrijeme posteno - nista! Carmack je nevjerojatan programer i vjerujem da radi stvari koje nitko ne moze, ali taj covjek vodi tvrtku kao da su jos uvijek devedesete. Odavno je rekao da ga prica u igrama nikad ne zanima (kao sto su pokazale sve njihove igre :) ), a danas bez toga vise ne ide. Zadnji engine im se nije prodao bas najbolje, ali to su sami krivi jer su ga napravili u krivo vrijeme s usranom podrskom za konzole - Unreal Engine 3 ih je tu naguzio. No ovaj novi koji ce pogoniti Rage je napravljen da na svim platformama radi prakticki isto i sa skoro istim dijelovima - prakticki napravis jednu igru koja se automatski porta na sve konzole sto je jako zanimljiva stvar.

16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

Potpisujem, ovaj Rage bi mogao biti prava stvar...vidjet cemo. A ovo za CoD5 mi sumnjivo zvuci, cim nije Infinity Ward u igri ne mirisi dobro.

 

...:::Anime Phreak:::...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 13:55 (Aral).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

CoD5 ce biti dobar jedino ako ce ponovno biti WW2 tematika  a i nadam se da hoce :) Manje više ne volim ove futurističke i suvremene FPS-e :/ jednostavno mi se ne sviđaju FFS rijetko koji mogu odigrati i reci da je dobar.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

Dobro je da, ali tesko da ce isfuravat opet foru koja je XXX puta reciklirana. Iako nikad neznas, samo da ispadne dobro. A ako ce ga radit ekipa koja je radila cod3, a to je za konzole, onda si mozemo mislit kakva ce bit na pc-u. U 90% slucajeva je bila katastrofa.


...:::Anime Phreak:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Activisionovi planovi:

Iskreno, meni je ovaj Modern Warfare dobrodosla promjena nakon toliko isfuravanja WW2 teme. Volio bih da CoD5 bude opet Modern Warfare, ili za promjenu nek naprave WW1 temu, ne sjecam se takvog FPS-a :). 

 

I u CoD4 se primjeti dosta konzolaskog utjecaja. Npr. server browser je prilicno primitivan. Npr. u vanilla verziji imas dva glavna moda, normalno i hardcore, a server browser ni to ne pokazuje. Ako ne pise u imenu servera da li je hardcore ili ne vidis tek kad se spawnas na mapi. Cijeli sistem perkova mi je nekako konzolaski. UAV, helikopter i air strike moze proci, ali i to mi je nekako li-la. IMO, kao bonus bi bio dovoljan UAV, ako je vec nesto trebalo biti. Air Strike i Helic koji te reseta kroz zidove i krovove je potpuni visak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activisionovi planovi:
Solo761 kaže...

 ili za promjenu nek naprave WW1 temu, ne sjecam se takvog FPS-a :). 

 

 

 Slažem se. Od slinih ww2 igara mi se čini da sam i sam bio u rovovima.Smijeh
16 godina
protjeran
offline
RE: Activisionovi planovi:
Aral kaže...

Dobro je da, ali tesko da ce isfuravat opet foru koja je XXX puta reciklirana. Iako nikad neznas, samo da ispadne dobro. A ako ce ga radit ekipa koja je radila cod3, a to je za konzole, onda si mozemo mislit kakva ce bit na pc-u. U 90% slucajeva je bila katastrofa.


 ili nešto o domovinskom ratu,napokon...

phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
offline
RE: Activisionovi planovi:

Ma, meni dobro zvući novi Wolfenstein Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

Cod % ce biti sranje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

CoD2 bio i ostao nenadmašan...

 

Što se tiče Activisiona i EA --> nažalost, sve je to ista banda koja želi samo hrpu novaca... :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Activisionovi planovi:

Yep...ali mislim da EA tu malo prednjaci :D Zbog toga i neki Crysisu i prigovaraju Viče


...:::Anime Phreak:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice