Kako promjenit pocetnu stranicu na lan-u?

poruka: 5
|
čitano: 3.483
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako promjenit pocetnu stranicu na lan-u?

Planiram otvoriti hotspot u kaficu pa me zanima kako da namjestim kada se korisnik spoji na mrži i otvori browser da mu ucita web stranicu od kafica, viđao sam to na par mjesa. Pa me zanima kako bi se to moglo izvest.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Kako promjenit pocetnu stranicu na lan-u?
Space Invader kaže...

 viđao sam to na par mjesa.

 

 

Lažeš melita!

11 godina
neaktivan
offline
Kako promjenit pocetnu stranicu na lan-u?

Recimo, možeš u podešenjima browsera to uraditi. 
npr. u Chrome: 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako promjenit pocetnu stranicu na lan-u?

Ne zanimaju me podešenja u browseru nego na mreži, kada se on npr i mobitelom spoji da se stranica učita.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako promjenit pocetnu stranicu na lan-u?

1.Mikrotik
2.Redirect
3.Googlaj navedeno skupa i citaj.

S obzirom da mozda neces htjet kupiti ruter s mikrotikom(RB750 je jeftin, moze i RB751U-2HnD pa na njemu postelas hotspot) ili routeros za x86 mozes probat s linuxom; probaj nekakve kombinacije sa proxyem(squid), poigraj se s firewallom.
Tu je i pfsense, pa probaj s njime.
Osobno bi uzeo jedan od navedenih RBova i s njimo rjesio sve za par minuta.
Mikrotik uredjaje mos danas kupiti skoro svugdje, pogledaj si izbor na http://www.mikrotik-hrvatska.com/ posto oni dilaju samo mikrotik, pa si usporedi s cjenama u protisu, h2 i slicnima. A uz to trose bezobrazno malo struje, prakticno je tak da se ni ne isplati zezat s ostalim opcijama.
Jos jedino nesto probat s opendns-om, ak se ne varam, oni nude nekakve mogucnosti preusmjeravanja, blokiranja, filtriranja webstranica, pa mozda imaju nekakvu uslugu za to sto tebi treba, iako cist sumnjam.
Dal se to moze s standardnim adsl ruterom? Nemam pojma, ak stavis openwrt na njega onda vrlo vjerojatno da. Sad kad sam spomenuo i openwrt onda imas jos milijun dodatnih rjesenja.
rant
rant
rant

 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice