Snimanje poziva

poruka: 12
|
čitano: 5.304
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje poziva na androidu

Ima li netko preporuku za mobitel s kojim je moguće snimiti pozive. Ili neki proizvođač kojeg je moguće lako rootat pa da se omogući opcija. Zahvaljujem.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Snimanje poziva na androidu
awacs kaže...

Ima li netko preporuku za mobitel s kojim je moguće snimiti pozive. Ili neki proizvođač kojeg je moguće lako rootat pa da se omogući opcija. Zahvaljujem.

 Aplikacije za snimanje razgovora?

XBOX: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Snimanje poziva

(1)Tko neovlašteno zvučno snimi nejavno izgovorene riječi drugoga ili tko posebnim napravama neovlašteno prisluškuje nejavno izgovorene riječi drugoga koje mu nisu namijenjene,

kaznit će se kaznom zatvora do tri godine.

 

izvadak iz kaznenog zakona, ako slučajno ne znate

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimanje poziva

to šaomi standardno ima na zaslonskom prikazu nazivanja (uz prekid zvuka i slične stvari) - ikona magnetofona. a to nemaju svi?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
online
Re: Snimanje poziva

Ima zato kaj imaš stari model.

Novi nemaju više jer je zakonom zabranjeno u većini država.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
16 godina
neaktivan
offline
Re: Snimanje poziva

Da, podsjetnik na razloge zašto sam skoro desetljeće neaktivan na ovom forumu. Ne treba mi pametovanje (@picajzla0707). Serviser sam i velike narudžbe ne pamtim lako. Ni adrese, imena, temine... Imao sam Samsung S5 do prije 2 mjeseca. Sad nemam. Od androida 8 nadalje snimanje je onemogućeno ali ako netko zna rješenje cijenio bi. Aplikacije također ne rade. Isprobano na Samsungu S22.

 

I lijepo je za one bez skrivenih namjera imati razgovore sa svojim djetetom kako odrasta, članova obitelji kojih više nema itd...

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 11:14 (awacs).
10 godina
offline
Re: Snimanje poziva
awacs kaže...

Da, podsjetnik na razloge zašto sam skoro desetljeće neaktivan na ovom forumu. Ne treba mi pametovanje (@picajzla0707). Serviser sam i velike narudžbe ne pamtim lako. Ni adrese, imena, temine... Imao sam Samsung S5 do prije 2 mjeseca. Sad nemam. Od androida 8 nadalje snimanje je onemogućeno ali ako netko zna rješenje cijenio bi. Aplikacije također ne rade. Isprobano na Samsungu S22.

 

I lijepo je za one bez skrivenih namjera imati razgovore sa svojim djetetom kako odrasta, članova obitelji kojih više nema itd...

 Malo i ti sad prdis u prazno, al ajd. Pametovanja na forumima je uvik bilo i bit ce.

Evo ti rjesenja:

- huawei svaki

- xiaomi svaki sa eu romom ili xiaomi mi 9t kao zadnji model po defaultu.

- samsung promnit na ukrajinu ili tajvan

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 9:19 (thebatman).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Snimanje poziva
thebatman kaže...
Malo i ti sad prdis u prazno, al ajd. Pametovanja na forumima je uvik bilo i bit ce.

Evo ti rjesenja:

- huawei svaki

- xiaomi svaki sa eu romom ili xiaomi mi 9t kao zadnji model po defaultu.

- samsung preko samfw prominit csc na SEK i onda po defaultu imas i na samsungu. 

 

 Hvala lijepa. Sada znam što da tražim. Ne smeta mi naravno pametovanje ako je dio odgovora. Ili možda samo starim pa mi se skraćuje fitilj.

11 godina
offline
Re: Snimanje poziva
awacs kaže...

Da, podsjetnik na razloge zašto sam skoro desetljeće neaktivan na ovom forumu. Ne treba mi pametovanje (@picajzla0707). 

 nije pametovanje nego upozorenje, jer dosta ljudi ne zna tu informaciju 

zato sam i napomenuo - ako slučajno ne znate

 

mensčini da je tvoje desetljetna neaktivnost do tebe, ako i inače ovako reagiraš 

skuliraj se malo, nisu svi zločesti oko tebe 

2 godine
online
Re: Snimanje poziva
awacs kaže...

Da, podsjetnik na razloge zašto sam skoro desetljeće neaktivan na ovom forumu. Ne treba mi pametovanje (@picajzla0707). Serviser sam i velike narudžbe ne pamtim lako. Ni adrese, imena, temine... Imao sam Samsung S5 do prije 2 mjeseca. Sad nemam. Od androida 8 nadalje snimanje je onemogućeno ali ako netko zna rješenje cijenio bi. Aplikacije također ne rade. Isprobano na Samsungu S22.

 

I lijepo je za one bez skrivenih namjera imati razgovore sa svojim djetetom kako odrasta, članova obitelji kojih više nema itd...

Imam Galaxy S23+ i bez problema snimam plaćenom apk Call Recorder - Cube ACR (cijena sitnica za godinu dana) ..Ima još dodatnu helper apk. jer android svakom novom nadogranjom, mislim na sadašnji Android 13 uvijek im nešto ukaki, no developeri se lijepo snađu, pa zaobiđu blokade...

Besprijekorno je radila i na Xiaomi 12.

 

Sugovornika snimam odlično.

 

Inaće, što se tiče snimanja telefonskog razgovora zakonski je dozvoljeno, ako se prije snimanja osobu koju se snima obavijesti o tome, a ona pristane.

 

Postoje situacije kad se ne mora drugu osobu obavijestiti da ju se snima, a to je u nastaku;

 

*Neovlašteno zvučno snimanje sugovornika kazneno je djelo, osim u slučaju da je ta snimka u javnom interesu ili, kako navodi Kazneni zakon, drugom interesu koji je pretežniji od interesa zaštite privatnosti snimane ili prisluškivane osobe. Je li neovlaštena snimka u interesu javnosti i tako ne predstavlja kazneno djelo, odluka je koju donosi sud.

„Sudovi to procjenjuju od slučaja do slučaja. Dakle, koja je namjera bila onog koji snima, ima li sadržaj onog što je snimio veći značaj nego sama činjenica da je prekršio zakon i nekog tajno snimio“, objašnjava odvjetnik Anto Nobilo, dodajući da ako se nekog tajno snimi kako bi se, primjerice, otkrila neka intima to ne predstavlja društveni interes. Druga je situacija ako netko tajno snima da bi javnost vidjela kako političari ispod stola rade političku trgovinu.

 

--Snimanje koristim kada telefonski dogovaram posao, novi ugovor s T-com npr. i za zajebanciju.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
12 godina
suspendiran
offline
Re: Snimanje poziva
picajzla0707 kaže...

(1)Tko neovlašteno zvučno snimi nejavno izgovorene riječi drugoga ili tko posebnim napravama neovlašteno prisluškuje nejavno izgovorene riječi drugoga koje mu nisu namijenjene,

kaznit će se kaznom zatvora do tri godine.

 

izvadak iz kaznenog zakona, ako slučajno ne znate

 

14 godina
offline
Re: Snimanje poziva
Cryogenic kaže...
picajzla0707 kaže...

(1)Tko neovlašteno zvučno snimi nejavno izgovorene riječi drugoga ili tko posebnim napravama neovlašteno prisluškuje nejavno izgovorene riječi drugoga koje mu nisu namijenjene,

kaznit će se kaznom zatvora do tri godine.

 

izvadak iz kaznenog zakona, ako slučajno ne znate

 

 Definiraj nejavno? Pa javno snimanje nekog tko priča kraj tebe na ulicibi po meni isto trebalo biti kažnjivo jer je to prisluškivanje i snimanje onog što nije bilo namjenjeno da ti čuješ, kamoli snimiš i negdje objaviš.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice