Iskustva sa mobitelima LG

poruka: 24
|
čitano: 12.630
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG
pitanje

Recite mi jeli istina da se LG mobiteli najviše kvare da su trenutno najlošiji.

Prijatelji mi savjetuju samo Erikson, dosad sam imao Nokie a sad su mi LG zapali za oko. Neznam nikoga tko ima LG pa da mi kaže kakvi su mobiteli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

Bilo je dosta modela koji su se kvarili, frend mi je radio u servisu, ali u zadnje vrijeme su se popravili.

 

Ne znam čemu toliko zapinjati za SE, pa Nokiju još nitko nije skinuo s trona. Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

koristim SE i zadovoljan sam njime-principom kak je se složeno

slažem se da je nokia kvalitetnija ali SE-om mi je nekak ljepše radit jer je napravljen više sam za multiemediju al nit nokia nije loša

moj frend ima LG i meni se čini dobe,jeftino ga je kupil a i dobar je

ja ak bi mogel birat zel bi nokiu,poslije SE

nije ti stvar u marki nek u kvaliteti modela,npr.neki SE stari ti more biti totalni šrot naprema novom LG i obrnuto


H-MAN RULES!!!11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iskistva sa mobitelima LG
Mohokos kaže...

Recite mi jeli istina da se LG mobiteli najviše kvare da su trenutno najlošiji.

Prijatelji mi savjetuju samo Erikson, dosad sam imao Nokie a sad su mi LG zapali za oko. Neznam nikoga tko ima LG pa da mi kaže kakvi su mobiteli.

...pa čuj to još nisam čuo za LG da su kvarljivi, više sam čuo za Motorolu i Samsung telefone. Teta ima LG, ona je zadovoljna jest da nema neke zahtijeve i što je najvažnije ima ga oko godinu i pol i još je služi bez ikakvih servisa. To ti je model Čokolada uzela ga je u samom početku kada je izašao.
Ja bih ti preporučio SE ili Nokija modele telefona. Mada su Nokijini modeli također često po servisima.

hcsc
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

Ja sam inače SE fan, obožavam njihovu lokigu izbornika...

Probao sam par modela LG-a, super mobiteli, ok funkcije i sve, ali nekakva logika izbornika i koncepcija mi ne odgovara...

Dosta je subjektivno, al eto...

najbolje je naći nekoga poznatog tko ima, isprobati na par dana pa vidjeti...


--
Ne ulazi u raspravu sa budalama - prvo će te spustiti na svoj nivo, a onda te dotući iskustvom...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG
prihvaćeno rješenje

Imam LG s5200. U principu sam zadovoljan,imas 64 mb memorije (nije prosirivo). Display je ok, kamera takodjer. Tipkovnica vrlo ugodna. Jedna od mana je baterija. Moram reci da je losa (slaba) doduse ja sam svoju bas koristio maksimalno pa mi je brzo riknula. S druge strane dobio sam i rezevnu bateriju u paketu pa sad to mozes tumaciti na vise nacina Smijeh

Druga i posljednja mana se tice funkcionalnosti samog software-a. Recimo kad telefoniram nemogu citati pristigle poruke dok ne prekinem poziv, mogu ih samo pisati. Nemogu ti reci generalno jer ovo mi je prvi njihov mob. Ovisi koje funkcije trebas kod mobitela (ja nisam pretjerano zahtjevan). Definitivno da kada budem mijenjao mob to nece biti opet LG. Nadam se da sam bar malo pomogao pri odluci.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

Imam LG Shine i mobitel je OK, istna da su izbornici malo cudno poslozeni, ne mogu se mjeriti sa SE ili starijim Nokiama.Ove nove Nokie S40 imaju isto tako lose rijesen menu ( moj osoban stav).Jedina mana je da je moj model black edition i malo se pocela guliti tipkovnica.

 

Istra ti Materina
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.3.2008 7:47 (RAUL).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

kvari se, itekako se kvari, s LG mobitelima imam stvarno loša iskustva


http://bux.to/?r=damirzg
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

LG-evi imaju katastrofalan software.


()v()
(-.-)
('')('')
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

Moja preporuka je SonyEricsson.Namigiva


()v()
(-.-)
('')('')
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskistva sa mobitelima LG

Imam LG KU990 Viewty, jedno 2 mjeseca, u svakom pogledu presavrsen mobitel, ima softwera kaj ga polovica danasnji mobitela nece imat jos duuugo. Da ne spominjem divx player,5mpx kameru, touch screen naravno. Neznam, ja zasad nisam imao problema i vrlo vrlo sam zadovoljan.


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskistva sa mobitelima LG
Aral kaže...

Imam LG KU990 Viewty, jedno 2 mjeseca, u svakom pogledu presavrsen mobitel, ima softwera kaj ga polovica danasnji mobitela nece imat jos duuugo. Da ne spominjem divx player,5mpx kameru, touch screen naravno. Neznam, ja zasad nisam imao problema i vrlo vrlo sam zadovoljan.


 A šta će ti sve to =? 

()v()
(-.-)
('')('')
16 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa mobitelima LG

Pa nije sta ce mi, dolazi sa time :) Nisam ja kriv kaj to sve ima :)


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 640MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa mobitelima LG
autorov komentar

Ej, mene ne zanima kaj sve mobitel ima ili može, mene zanima pouzdanost i kvaliteta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva sa mobitelima LG

U tom slučaju izbjegavaj LG u širokom luku

16 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa mobitelima LG

osobno nema iskustva hvala bogu ali molim vas ako niste bogati ne kupujte to znate ono nisam dovoljno bogat da kupujem gluposti (moja verzija Osmijeh )

 

pogotovo ona čokolada i touch tipke ma bezveze...

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2008 21:14 (Lord Angel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa mobitelima LG

LG je jedan od novijih proizvođača mobilnih uređaja(barem na našim krajevima) i moja iskustva su prosječna. Koristio sam LG čokoladu i tipkovnica mi je odjednom prestala raditi, i bila je dugo na servisu. nadam se sam sam ja piknu telefon koji e se pokvariti i da će ostali komentari biti OK.


www.red-gsm.net - Sve o mobitelima!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva sa mobitelima LG
Mohokos kaže...

Ej, mene ne zanima kaj sve mobitel ima ili može, mene zanima pouzdanost i kvaliteta.

 Ako tražiš takav mobitel najbolji izbor bi bio neki SE (bez joysticka, jer se brzo kvare) ili Nokia (mislim da Nokije imaju bolje joysticke). 


()v()
(-.-)
('')('')
16 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa mobitelima LG

ako se traži kvaliteta nokia definitivno eventualno samsung!!!! a s kvalitetom dobiješ pouzdanost...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2008 14:10 (Lord Angel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva sa mobitelima LG

Ja ti iz svog osobnog iskustva mogu slobodno reći da su to pouzdani mobiteli.

Iako, lako je moguće da sam naišao na kvalitetan model (iako ne vjerujem pošto je svaki LG koji je kupljen, kupljen u Itaiji).

Imao sam U8330 i U880 (2x). U8330 je bio pomalo velik ali i kvalitetan mobitel u svoje doba, jedino što mu je brzo krepavalo je bila šugava kamera koja se (po mojim nekakvim predrasudama) najviše "izmrcvarila" zbog toga što je mobitel morao ići na dekodiranje koje tada nije bilo najjednostavnije izvedeno. I jedino još jedna zamjerka, na poprilično neobičan software, ali s vremenom se da naviknuti na njega, dakako.

U880, jedan sam imao pa je nakon mjesec dana završio u moru. Izvadio sam ga odmah vani i skužio da mu nema pomoći. Oksidirao je i slobodno je mogao poslužiti kao igračka malome jednogodišnjem nećaku. :) Nakon što sam ga opet kupio, mobitel je imao samo malih (povremenih) poteškoća pri preuzimanju SMS poruka (i ne, nemam pojma kako se to uspjelo izdešavati jer sam se raspitivao jako dugo i nitko nije imao odgovor na moje pitanje). Software malo poboljšan u odnosu na U8330 ali opet je LGov tako da ima malo nelogistike, ali kao što sam već naveo, da se naviknuti kroz određeno vrijeme. Preživio je svakakve padove i ogrebotine, i jednog dana kad mu je bilo suđeno pao mi je bez veze kod doktorice i pukao na dva dijela. Gornji (gdje mu je ekran) i donji (gdje je tipkovnica) tako da je i on također mogao poslužiti kao izvrsna igračka. :D

 

Na tebi je da sam procjeniš s obzirom na moja iskustva koliko ti je LG (ne)pouzdan proizvođač. ;)

16 godina
offline
Iskustva sa mobitelima LG

Kako nisam neki fun LG, sad sam se sijetio da mi sestra ima LG mobitel, model C1200 star dobre 4 god. ako ne i 5 god. 

 

E sad žensko je, pazi na stvari pa je mobitel i dan danas služi, mada mi se malo požalila kako u zadnje vrijeme (čitaj godina dana) zna desiti da noj se izobličuje glas sugovornika, pomalo rikava zvučmnik.

Ali ono šti bih ja izdvojio je kvalitetan, ali stvarno kvaltetan prekopli mehanizam, nije joj se nimalo olabavio.


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskustva sa mobitelima LG

^^ a čuj svaka marka ima neku svoju kvalitetu a i neku manu...

 

LG očito ima to što si naveo ali da su kvalieteni pa i nisu baš...

 

Sony-ericsson ima dobru cijenu ali joystick i zvučnik nisu nešto...

 

LG ima lijepe mobitele sa lijepim dizajnom i za ženski spol su idealni (prada, shine)...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskistva sa mobitelima LG

Evo moje iskustvo  sa LG Ku990 iz tele 2 paketa uopće nije tako sjajno svi pričaju sve naj naj naj...a idem po redu kupio sam ga u 11 mj i ni dva tjedna riknula mi je bljeskalica,

uz sve to punim bateriju i praznim 5 Pet puta do kraja...i kaj se desi malo super sra... se isprazni u par navrata u toku dana bez nekog velikog telefoniranja..

 pa onda kako sam mislio ga koristit normalno za posao i unosit termine sastanaka i slično skužim da nakon 100 unosa nemože više to malo "super...s" no ok onda zovem tele 2 i oni nemaju pojma ni kaj ih pitam pa dok dođeš do nekog od njihovih koji kuže što pitam onda te upute u servis di znaju niš osim kaj im oni iz centrale lg daju...a na netu katastrofa od programa za skinut osim igrica i bezvezarija????

 

I kaj sad pod garancijom je 2 god ok ici u servis al to odgađam već mjesec dana jer su ga stavili u P.M. u Škorpikovu i kak čujem fenomenalnim stručnjacima treba bar tjedan dva da to poprave...

Sve stoji tehničke karakteristike ovo i ono super kamera...a usput nemreš joj ni isključit zvuk kod slikanja jer nema opcije za isključit zvuk okidača,odem na tele 2 stranice preko wap-a i kaj??? nemožeš ništa skinut jer naravno velika firma koja ti uvali ugovor na 2 god nije  instalirala dobru verziju jave...naravno treba im dobrih pol sata dok dođeš do osobe koja zna uopće o čem je rječ???? a kao neka služba za korisnike.

 

Mislim da nema ovih "sitnica" a da mobitel je super al sad kaj je tu je...već si mislim da ga uvalim negdje preko oglasnika i uzmem nes drugo nakon kaj ga servisiram

14 godina
offline
Iskustva sa mobitelima LG

ja imam   mobitel LG  i nisam baš zadovoljna s njime.

baterija je katastrofalna,  a  vidim  po  iskustvima drugih da su servisi dosta spori što se tiče popravaka. 

Dali oni odmah   zamjene  bateriju ili   moraš   ostaviti mob na servisu?  Ako tko zna,  hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice