Iphone i backup 25%

poruka: 4
|
čitano: 2.354
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Iphone i backup 25%

Pozz...

 

Imam problem sa Iphone otisao mi je ulaz za punjenje. Mobitel sluzi za posao te imam dosta stvari koje bi trebao spasiti tipa , PDF formate. Slike , imenik , viber etc.

 

Dali je moguce kako se povezati sa Itunes sa wifi-om ili pokrenuti sami backup na mobitelu pa da se share na drugi Apple uredaj ili na smartphone ili sami PC da se mogu koristiti i dalje ti podaci. ? 

 

25% baterije ... 

 

Ako sam fulao temu, molim administratora da prebaci u odgovarajucu, Hvala unaprijed ! 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2022 5:18 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone i backup 25%
razermario kaže...

Pozz...

 

Imam problem sa Iphone otisao mi je ulaz za punjenje. Mobitel sluzi za posao te imam dosta stvari koje bi trebao spasiti tipa , PDF formate. Slike , imenik , viber etc.

 

Dali je moguce kako se povezati sa Itunes sa wifi-om ili pokrenuti sami backup na mobitelu pa da se share na drugi Apple uredaj ili na smartphone ili sami PC da se mogu koristiti i dalje ti podaci. ? 

 

25% baterije ... 

 

Ako sam fulao temu, molim administratora da prebaci u odgovarajucu, Hvala unaprijed ! 

Kupi si Apple icloud 200gb za 25kn preko apple accounta i napravi backup...

 

Na sljedećem Iphoneu povuci backup s iclouda i imaš sve.

5 godina
offline
Iphone i backup 25%

Zasto bi iko drzao bitne stvari na telefonu bez backupa. Mozda je do mene ali ja to nikad necu razumjeti. Isto je i za USB stick i sl....

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone i backup 25%
Posmatrač kaže...

Zasto bi iko drzao bitne stvari na telefonu bez backupa. Mozda je do mene ali ja to nikad necu razumjeti. Isto je i za USB stick i sl....

Nastavno na sve to...

 

Kumu ukrali Iphone 12 Pro - ništa nije imao uključeno - ni backup, ni nađi moj Iphone, ni ostalo... A tamo imao sve bitno - poslovni i privatno.

 

Kupio novi 13 Pro i uspio je samo povući brojeve s gmail-a. I misliš da se opametio? Da je kupio Icloud ili slično. Je k...

 

Tako da mi takvih ljudi nije žao...

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice