IPhone 7, rasprava! izdvojena tema

poruka: 3.507
|
čitano: 487.512
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Evo još jednog WOOOOW noviteta, a barem za mene je !! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/apples_ios_10_to_support_raw_shooting-blog-18817.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Daju developerima odrješene ruke jer sami nemaju vizije nikakve.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
EZY-E kaže...

Daju developerima odrješene ruke jer sami nemaju vizije nikakve.

 Slažem se...očito je da nemaju više ideja/inovacija...

 

Svaki novi IOS je prebacivanje iz šupljeg u prazno., a ni Android nije daleko od toga.

13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
IPhone 7, rasprava!

Nije valjda to prednjica novog iPhone-a, takve debele rubove su ostali prerasli vec davno.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
1 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Uvelike sam uvjeren, da će ovakav način biti sutra stvarnost komuniciranja, a modernizacija i implementacija je na sve višem nivou! 

 

LINK; http://www.cnet.com/how-to/11-new-ways-you-will-be-able-to-use-siri-this-fall/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
ATJLučko kaže...

 fake

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Viš vrageca, izgleda da dolaze tri nova iPhone gadgeta?!?! 

Prvi, sa 4.7 dijagonalom, kao ulazni bazni model! 

Drugi, sa 5.5 dijagonalom, kao onaj Plus model! 

Treći, sa 5.5 dijagonalom, ali sa stereo kamerom, kao Pro model! 

 

Još kada budu sa 32GB, 128GB i 256GB interne memorije, biti će zabave na mobilnom tržištu idućih godina!!!!! 

 

LINK; http://mob.hr/iphone-7-iphone-7-plus-i-iphone-7-pro-procurile-najbolje-fotografije-do-sada/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Ma sve to stoji ali dizajne je više naporan...nikako da to meso smanje...

 

Koristio sam Iphone 6 oko mjesec dana baš malo zbog te promjene i vratio sam se na androdi....jednostavno IOS mi ima previše nedostataka...ali svakom njegovo.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Osobno o ovom nemam neki komentar, ali da je zanimljivo, pa čak i intrigantno, je! 

 

LINK; https://techcrunch.com/2016/07/21/snowden-on-the-case/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

hebote case nesto najgore sto se moze staviti na telefon. kupis premium telefon i onda ga stavis u masku i kaljeno staklo.  

 
2 1 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Makar je bilo osporavanja, te hoće, te neće, izgleda da su    nova igrača na putu!!!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/new_leaked_photos_suggest_a_total_of_three_iphones_are_on_the_way-news-19615.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Od novog iPhone 7 ili kako se god bude zvao očekujem da izbaci 16GB model i da minimum bude 32 ili 64GB, nadam se da će ostaviti fizičku home tipku. Sve ostalo što poboljšaju će biti samo plus, nadam se će ovo napraviti.

13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Ima nešto u tom trendu kopiranja, od najboljih pogotovu !!!!! 

 

LINK; http://www.cnet.com/news/now-everyone-wants-to-kill-the-audio-jack-the-359-ep-97/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Evo nešto za one kojima je očekivanje iPhone 8 zanimljivije !!!! 

 

LINK; http://www.macrumors.com/2016/08/17/iphone-8-oled-display-specialized/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Razmisljam da se prebacim s Androida na iOS jer mi je android nekako postao monoton.Sve je uvijek isto,lg g2,s7 edge,g5 nebitno,sve je nekako smor.Želio bi probati iPhone zbog neceg novog.Tj. koristio sam 4s dva tri tjedna,ovako sam probao dosta ios mobitela i mogu reci da mi se cak svidjaju,samo me nervira sto Apple prodaje i dalje dc u 2016.za mene bi quad core i1080p trebao biti must have u 2016/17

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
drakula789 kaže...

Razmisljam da se prebacim s Androida na iOS jer mi je android nekako postao monoton.Sve je uvijek isto,lg g2,s7 edge,g5 nebitno,sve je nekako smor.Želio bi probati iPhone zbog neceg novog.Tj. koristio sam 4s dva tri tjedna,ovako sam probao dosta ios mobitela i mogu reci da mi se cak svidjaju,samo me nervira sto Apple prodaje i dalje dc u 2016.za mene bi quad core i1080p trebao biti must have u 2016/17

Kažeš da si imao "i S7 Edge", koji je gabaritima blizu, ako ne i jednak iPhone Plus modelu, a on ima 1080p rezoluciju. 

To što "nema" qc u odnosu na dc, možda bi ti to nešto morala/trebala/mogla biti garancija postojanosti sustava?!?! 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Koristio sam dva tri tjedna,dok sestri nisu ukrali u Grckoj 

 

 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!

Znači uskoro možemo očekivati da iPhone radi skorom i četri dana, barem kod mene! 

 

LINK; http://www.index.hr/black/clanak/stizu-nove-baterije-zbog-kojih-cete-manje-morati-puniti-mobitel/914164.aspx

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Ha ha drakula
Šta kažeš android ti dosadan
Pa koji je tek smor iOs i glupi itunes, gdje je npr. najobičnija glupost da slike ili pjesme ne možeš jednostavno copy/cut kao kod svake obične usb memorije, ili običnu jebenu mp3 pjesmu ne možeš jednostavno postavit za zvono, nego je nesto moras skraćivat, pretvarat u drugi format, drkat neke budalaštinje da bi običnu pjesmu postavio za zvono !!!

Pa nemaju obične jebene widgete
Dakle, apsolutno suprotno od tebe, ja se na dosadni i glupi ios i iphone ne bi nikad više vratio
 
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

ja ne mogu vjerovati da ti svršavaš po ajfonu.
ajfon ko ajfon svaki isti i monoton

volim sto vole mladi
13 godina
suspendiran
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
tpg kaže...

ja ne mogu vjerovati da ti svršavaš po ajfonu.
ajfon ko ajfon svaki isti i monoton

Navedi jedan razlog koji opravdava tvoj komentar, obzirom je explicite u trol hejterskom stilu pisan?!?! 

A kao drugo, ja istina obožavam Apple gadgete, ali je isto tako da priznajem i neke android gadgete, recimo LG V10, o kojem ti evidentno pojma nemaš kolega! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
ATJLučko kaže...

Znači uskoro možemo očekivati da iPhone radi skorom i četri dana, barem kod mene! 

 

LINK; http://www.index.hr/black/clanak/stizu-nove-baterije-zbog-kojih-cete-manje-morati-puniti-mobitel/914164.aspx

 Da, Apple je poznat po tome da prvi uvodi nove tehnologije... Isto kako imaju OLED ekrane, tap/lift to wake, wireless charging, 700 mogućnosti zaključavanja kao Android uz Smart Lock, prvi su isto uveli notifikacije i da ne nabrajamo dalje...

ATJLučko kaže...

Navedi jedan razlog koji opravdava tvoj komentar, obzirom je explicite u trol hejterskom stilu pisan?!?! 

A kao drugo, ja istina obožavam Apple gadgete, ali je isto tako da priznajem i neke android gadgete, recimo LG V10, o kojem ti evidentno pojma nemaš kolega! 

 Kolega ATJLučko, možeš li ti možda odgovoriti na pitanja koja sam postavio tvom kolegi iPhoneašu u ovoj temi vezano za prednosti iPhonea? Hvala!

Do kraja godine stižu smartphonei i tableti pod No (Komentari IT vijesti) @ Bug Online Forum

16 godina
odjavljen
offline
IPhone 7, rasprava!

U iPhone 7 ce maknut 3.5 mm headphone jack, na iPhone 8 ce maknut wifi modul jer se podrazumijeva da svi imaju data pakete i razmatraju da uklone zvucnike jer ionako svi uglavnom nose slusalice u gradu, iPhone 9 nece imat display jer im treba mjesta za vecu bateriju, potrebno ce biti spojit iPhone na iPad da se upravlja suceljem.

 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Nisam fan boy ni jedni ni drugi, samo gdje logika tolikog svsavanja na apple .

Ja nemam pojma ? naveci mi sta je to apple donio revolucionarno kod ajfona u zadnji par godina osim veceg ekrana ?

volim sto vole mladi
12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
tpg kaže...

Nisam fan boy ni jedni ni drugi, samo gdje logika tolikog svsavanja na apple .

Ja nemam pojma ? naveci mi sta je to apple donio revolucionarno kod ajfona u zadnji par godina osim veceg ekrana ?

Touch id. Koji se nitko nije usudio staviti u mobitel, dok ga apple nije napravio kako spada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 17:46 (cedevita od limuna).
13 godina
suspendiran
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...

Znači uskoro možemo očekivati da iPhone radi skorom i četri dana, barem kod mene! 

 

LINK; http://www.index.hr/black/clanak/stizu-nove-baterije-zbog-kojih-cete-manje-morati-puniti-mobitel/914164.aspx

 Da, Apple je poznat po tome da prvi uvodi nove tehnologije... Isto kako imaju OLED ekrane, tap/lift to wake, wireless charging, 700 mogućnosti zaključavanja kao Android uz Smart Lock, prvi su isto uveli notifikacije i da ne nabrajamo dalje...

ATJLučko kaže...

Navedi jedan razlog koji opravdava tvoj komentar, obzirom je explicite u trol hejterskom stilu pisan?!?! 

A kao drugo, ja istina obožavam Apple gadgete, ali je isto tako da priznajem i neke android gadgete, recimo LG V10, o kojem ti evidentno pojma nemaš kolega! 

 Kolega ATJLučko, možeš li ti možda odgovoriti na pitanja koja sam postavio tvom kolegi iPhoneašu u ovoj temi vezano za prednosti iPhonea? Hvala!

Do kraja godine stižu smartphonei i tableti pod No (Komentari IT vijesti) @ Bug Online Forum

Ad1 komentar! 

Tko je PRVI ma sa kakvim ostalim popratnim detaljima uveo prvi touchscreen gadget u uporabu, i omasovio njegovu uporabu?! 

Slažem se da Apple nema nekih detalja koji bi od njega učinili još bolji gadget, ali ne možeš kazati da nema dobrih genijalnih detalja! 

BTW; meni je tap to wake glupost, onako bolja, obzirom ne želim uopće razmišljati o mogućnosti da mi netko prokljuvi u gadget, bez mojeg znanja, a to je definitivno presavršeno rješeno sa fingerprint senzorom, meni ipak bitnije! 

OLED ekran, može a i ne mora, meni je trenutno ovaj koji imam na iPgone 6 Plus savršeno dobar, čak i sa "samo" FullHD rezolucijom! 

 

Ad2 komentar! 

Kolegi u nekoliko komentara predbacujete XYZ detalja, iz čega je razvidno da ste kolega android fan, pa vas neću shvaćati too much serious! 

Zdrava konkurencija kažete u prvom komentiranju, gdje se možemo i ne moramo slagati, ali bolje je uvijek biti predvodnik u inovacijama, barem je to moj stav, a recimo u android svijetu politika podrške je kao i zdravstva u trećem svijetu, ako me razumijete! 

Spominjete aplikaciju Viber, da se je srušila, kao da je "explicite" iPhone kriv i samo on za to rušenje, a da ne spominjete koja je iteracija iPhone-a, možda tu verziju Vibera ne podržava taj iPhone, možda je ta verzija Vibera nešto zakašljucala, možda je bila losa WiFi ili 4G/3G veza, možda ...., nabrajanje završite sami po osobnom nahođenju! 

Moguće, istina da je zakašljucao i iPhone, pa meni je 3GS zakašljucao na Safari pregledniku, ništa što jedan običan reset nije u stanju ispraviti! 

Spominjete dalje razliku od 400$, koju vidite u Ameriki! Baš me živo zanima, koliko mali ćajniz dobiva kada sastavlja ćajniz mobitel, jedno zrno riže, ili možda 100% povišica od dva zrna?! Ima li netko tko bi to mogao elaborirati, kolika je nadnica ovih dana malom žutom za asembled jedan ćajna gadget?! 

Malo kasnije opravdavate Viber, on je ipak savršeniji od iOS-a, pa je za rušenje evidentno kriv operativni sustav, lol kolega! 

Spominjete da ste imali nekakv THL, nikada čuo niti vidio, a niste naveli specifikacije neparečenog gadgeta, paaaaaa niti koliko ste aplikacija imali instaliranih na svojem belowed THC, upsssssss, ispravka THL gadgetu, dok ja na svojem iPhone 6 Plus samo na prvoj stranici imam 95 aplikacija, što pojedinačne, što po folderima, i vidi junačine funkcionira mali kao Švicarska cura?! 

Osobno sam stava, uzimam samo ono što je najbolje za moj novac, i to je samo moja odluka po mojem ukusu, a o ukusima se ne raspravlja! Osobno mi se od Mercedes S Class S65 AMG više sviđa jedan BMW ALPINA B7 BITURBO, no ako bi govorili o nešto manje novaca, onda je moj izbor AUDI RS4, ali u nekom normalnom svijetu moj je prvi izbor AUDI A6 Allroad! 

To što ja biram je moj izbor kao i život, a vaš život kolega je samo vaš izbor, pa i vrijednosti koje i kakve birate za sebe, i u tome vas nitko ne može i ne smije kritizirati, kao nit vi drugoga! 

Za kraj ono najsexy, što je toliko posebno na iPhone-u, pitate vi kolegu?! 

Za mene, elegancija jednog crnog/space gray 6 Plus modela, tu eleganciju do sada je samo imala NOKIA sa svojim SIRROCO modelima iz titana i poliranim čelika! Da uvijek postoji moglo je bolje, moglo je, ali kada uzmeš u ruku jedan takav hladni iPhone, rapsodija i simfonija u jednom! Da ne bude sve u tako nadnaravnom tonu, dodati ću da mi se dopadaju i LG V10, vjerojatno i V20, kao i najnovije Motorole, dizajnom su neprikosnoveni android gadgeti, po mojem skromnom subjektivnom ukusu! 

Lijep vam pozdrav kolega! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
ATJLučko kaže...

Ad1 komentar! 

Tko je PRVI ma sa kakvim ostalim popratnim detaljima uveo prvi touchscreen gadget u uporabu, i omasovio njegovu uporabu?! 

Slažem se da Apple nema nekih detalja koji bi od njega učinili još bolji gadget, ali ne možeš kazati da nema dobrih genijalnih detalja! 

BTW; meni je tap to wake glupost, onako bolja, obzirom ne želim uopće razmišljati o mogućnosti da mi netko prokljuvi u gadget, bez mojeg znanja, a to je definitivno presavršeno rješeno sa fingerprint senzorom, meni ipak bitnije! 

OLED ekran, može a i ne mora, meni je trenutno ovaj koji imam na iPgone 6 Plus savršeno dobar, čak i sa "samo" FullHD rezolucijom! 

 

Ad2 komentar! 

Kolegi u nekoliko komentara predbacujete XYZ detalja, iz čega je razvidno da ste kolega android fan, pa vas neću shvaćati too much serious! 

Zdrava konkurencija kažete u prvom komentiranju, gdje se možemo i ne moramo slagati, ali bolje je uvijek biti predvodnik u inovacijama, barem je to moj stav, a recimo u android svijetu politika podrške je kao i zdravstva u trećem svijetu, ako me razumijete! 

Spominjete aplikaciju Viber, da se je srušila, kao da je "explicite" iPhone kriv i samo on za to rušenje, a da ne spominjete koja je iteracija iPhone-a, možda tu verziju Vibera ne podržava taj iPhone, možda je ta verzija Vibera nešto zakašljucala, možda je bila losa WiFi ili 4G/3G veza, možda ...., nabrajanje završite sami po osobnom nahođenju! 

Moguće, istina da je zakašljucao i iPhone, pa meni je 3GS zakašljucao na Safari pregledniku, ništa što jedan običan reset nije u stanju ispraviti! 

Spominjete dalje razliku od 400$, koju vidite u Ameriki! Baš me živo zanima, koliko mali ćajniz dobiva kada sastavlja ćajniz mobitel, jedno zrno riže, ili možda 100% povišica od dva zrna?! Ima li netko tko bi to mogao elaborirati, kolika je nadnica ovih dana malom žutom za asembled jedan ćajna gadget?! 

Malo kasnije opravdavate Viber, on je ipak savršeniji od iOS-a, pa je za rušenje evidentno kriv operativni sustav, lol kolega! 

Spominjete da ste imali nekakv THL, nikada čuo niti vidio, a niste naveli specifikacije neparečenog gadgeta, paaaaaa niti koliko ste aplikacija imali instaliranih na svojem belowed THC, upsssssss, ispravka THL gadgetu, dok ja na svojem iPhone 6 Plus samo na prvoj stranici imam 95 aplikacija, što pojedinačne, što po folderima, i vidi junačine funkcionira mali kao Švicarska cura?! 

Osobno sam stava, uzimam samo ono što je najbolje za moj novac, i to je samo moja odluka po mojem ukusu, a o ukusima se ne raspravlja! Osobno mi se od Mercedes S Class S65 AMG više sviđa jedan BMW ALPINA B7 BITURBO, no ako bi govorili o nešto manje novaca, onda je moj izbor AUDI RS4, ali u nekom normalnom svijetu moj je prvi izbor AUDI A6 Allroad! 

To što ja biram je moj izbor kao i život, a vaš život kolega je samo vaš izbor, pa i vrijednosti koje i kakve birate za sebe, i u tome vas nitko ne može i ne smije kritizirati, kao nit vi drugoga! 

Za kraj ono najsexy, što je toliko posebno na iPhone-u, pitate vi kolegu?! 

Za mene, elegancija jednog crnog/space gray 6 Plus modela, tu eleganciju do sada je samo imala NOKIA sa svojim SIRROCO modelima iz titana i poliranim čelika! Da uvijek postoji moglo je bolje, moglo je, ali kada uzmeš u ruku jedan takav hladni iPhone, rapsodija i simfonija u jednom! Da ne bude sve u tako nadnaravnom tonu, dodati ću da mi se dopadaju i LG V10, vjerojatno i V20, kao i najnovije Motorole, dizajnom su neprikosnoveni android gadgeti, po mojem skromnom subjektivnom ukusu! 

Lijep vam pozdrav kolega! 

 Prvi touchscreen mobitel je bio 1992. godine, koliko je koji popularan ili ne je druga tema u koju nema smisla ulaziti. Kojih genijalnih detalja ima na iPhoneu koji nisu ukrali/prekopirali nakon što ih je konkurencija imala odavno? Multitouch se pojavio na Microsoftovom Surface tabletu prije nego na iPhoneu i imao je iste pinch to zoom fore. Znači, ni to nisu prvi uveli. Popularizirali na mobitelu jesu.

Kakve veze, kolega, ima tap to wake sa ulazom u gadget? To je samo wake, da se ne mora stiskati tipka, naravno da je mobitel i dalje zaključan ako ima uključeno zaključavanje. O zaključavanju i mogućnostima na Androidu naspram onih na iPhoneu neću previše jer ćete ostati posramljeni. Proučiti ovdje: Smart Lock

Lift to wake također nije najbitnija stvar na svijetu, ali osim što je cool imati aktivan mobitel čim ga čovjek digne sa stola, skrati onih par sekundi traženja tipki na mobitelu. :)

O sigurnosti zaključavanja otiskom natipkasmo par nas ponešto ovdje: http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/raste-prisutnost-senzora-otisaka-prstiju-mobiln/242420.aspx

 

Naravno da kažete za sve što iPhone nema da može i ne mora, kako za OLED, tako i za više rezolucije. Kad je iPhone imao samo 162 dpi niti jednom iPhoneašu nije smetalo, nakon što su povećali je svima postalo najbitnije. Nažalost, čini mi se da je tako i kod Vas.

 

Nisam Android fan, već više puta sam to objašnjavao.

Nije stvar rušenja jedne, dvije ni deset aplikacija, stvar je pristupa tome. Na iPhoneu se sve to nešto skriva, dok na Androidu sustav lijepo da poruku da se aplikacija srušila. Isto tako većina iPhoneaša stalno priča o toj stabilnosti, a ja daleko češće vidim rušenja aplikacija i raznih drugih nestabilnosti na iPhoneu (koji je za poslovne svrhe od tvrtke tako da na njemu nema gluposti, ne može se jailbreakati itd. Inače iPhone 6 star nešto više od pola godine) nego na Androidima na koje stavljam sve i svašta. Resetirati uređaj da bi nastavio raditi kako treba nije normalno i to se ima smatrati problemom. Broj restarta njenog iPhonea i mog THC-a :D se razlikuje za dva reda veličine.

 

Koliko kineski proizvođači mogu dobiti od Apple možete vidjeti ovdje: Apple traži od tajvanskih dobavljača da smanje svoj udio u profitu :: Vijesti @ Bug Online. Ako znamo da Apple ima daleko najveće profite unatoč relativno malom udjelu u broju prodanih uređaja, nešto tu jako ne štima u Vašoj pretpostavci da Apple "pošteno" plaća svoje dobavljače.

 

Ako je jedino posebno na iPhoneu elegancija, time ste zapravo rekli da on nije ni po čemu osobit smartphone, gadget kako Vi volite reći. Znači da poglavito ima svrhu nakita u Vašem slučaju i to je razumljivo. Iz Vašeg izlaganja možemo zaključiti da smatrate da je iPhone prosječan mobitel koji je vrlo lijep pa ga zato volite vidjeti ili primiti u ruku. Hvala na odgovoru. :)

13 godina
suspendiran
offline
IPhone 7, rasprava!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice