Razer BlackShark

poruka: 11
|
čitano: 2.438
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer BlackShark".
13 godina
neaktivan
offline
Razer BlackShark

Razer je loš dizajn zamijenio lošim plagijatima.

http://www.saitek.com/uk/prod/headset.html

 
2 7 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Razer BlackShark

1.3 m kabel? Ja bih objesio onoga koji je to odlučio...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer BlackShark
Friday kaže...

1.3 m kabel? Ja bih objesio onoga koji je to odlučio...

Mislim da se dobi još 1m produžnog kabela.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer BlackShark

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer BlackShark
77ari kaže...

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

kojeg brenda?onaj tko zna sto mu treba i sto je kvaliteta (zvuka i sl ) sig nece ni pogledati te wanna be proizvode.. (osobito za te smijesne cijene)

xfact
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer BlackShark
=xfact= kaže...
77ari kaže...

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

kojeg brenda?onaj tko zna sto mu treba i sto je kvaliteta (zvuka i sl ) sig nece ni pogledati te wanna be proizvode.. (osobito za te smijesne cijene)

a sta je po tebi kvaliteta zvuka?

 

FaRk
14 godina
offline
Razer BlackShark

Izgledaju preružno

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razer BlackShark

Dizajn mi je super bez obzira kopirali oni nekog il ne.
No to ne umanjuje cinjenicu da su to i dalje slusalice upitne kvalitete te pre nabrijane cijene.

Kvaliteta zvuka sigurno nije bolja od jednih Platronicsovih Gamecom, a i ako nekim cudom je..sigurno nije toliko bolja da opravdava razliku od 700+kn, a da dizajn i ime kostaju toliko si mogu okacit macku o rep.

Jednom sam otplivao u skuplje vode kaj se tice slusalica i nikada vise no svaka roba ima svog kupca. Kvaliteta zvuka za gaming cisto dovoljna pa ko voli nek izvoli.
Osobno: za 700kn okrenem janje {#} 

Battlelog ~ UrbanFsk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Razer BlackShark

Meni dizajn uopće nije loš, no čisto sumnjam da cijena opravdava kvalitetu zvuka. Za tu lovu se uzme, ako već mora biti headset, recimo sennheiser pc350. Moje HD515 + clip-on mic dođu 400kn manje od ovih, a prilično sam siguran da ih pregaze u kvaliteti zvuka. 

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer BlackShark
=xfact= kaže...
77ari kaže...

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

kojeg brenda?onaj tko zna sto mu treba i sto je kvaliteta (zvuka i sl ) sig nece ni pogledati te wanna be proizvode.. (osobito za te smijesne cijene)

Što je poznatij atvrtka ima veće cijene to je sigurno! Usporedi ound s nekim slušalicama od 400kn i razerovim od 900kn pa reci kolika je razlika u zvuku. 

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Razer BlackShark

Pozdrav trebale bi m islusalice za slusanje mmuzike bez mic  . moze preporuka 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-sennheiser-hd-202-ii&option=artikl&id_kategorija=10050636&id_artikl=100.506.386

Slušalice SENNHEISER HD 202 II

 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-steelseries-4h&option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.257

Slušalice STEELSERIES 4H

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-creative-labs-hq-1600-crne&option=artikl&id_kategorija=10050610&id_artikl=100.506.375

Slušalice CREATIVE LABS HQ-1600, crne 

 

 

 

 

trebale bi imati malo vise basa tehnija .. 

 

hvala

LP. ;) 

;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice