Hardsoft trgovina Cijena??

poruka: 4
|
čitano: 3.828
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Hardsoft trgovina Cijena??
Pozdrav. Zanima me koja je razlika u ova dva procesora u istoj trgovini i zasto im je cijena razlicita?
https://www.hardsoft.hr/Search/?term=11400f
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hardsoft trgovina Cijena??

Vjv. različiti dobavljači pa je različita cijena. Procesori su isti, oba su box verzija (s coolerom).

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Hardsoft trgovina Cijena??

Moguce, ali i dalje mi nije jasna ta politika firme, mislim za isti proizvod dvije razlicite cijene u isto vrijeme, pa koja ce budala tad kupit skuplji??

 

Nemam iskustva s ovom trgovinom ali su dosta jeftiniji od svih domacih, narucit cu ovaj jeftiniji pa vidim sta ce doci:)

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 23:43 (shecky).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hardsoft trgovina Cijena??
shecky kaže...

Moguce, ali i dalje mi nije jasna ta politika firme, mislim za isti proizvod dvije razlicite cijene u isto vrijeme, pa koja ce budala tad kupit skuplji??

 

Nemam iskustva s ovom trgovinom ali su dosta jeftiniji od svih domacih, narucit cu ovaj jeftiniji pa vidim sta ce doci:)

 To su ti sve firme bez lagera, imaju webshop i to je to. Otvore nekakav j.d.o.o., povežu se na MSAN katalog i prodaju. Često imaju više dobavljača, a artikli se automatski preuzimaju pa onda imaš ovakve situacije gdje je isti proizvod naveden 2-3 puta sa različitim cijenama, nije to samo tako kod njih.

 

Kupovao sam kod njih, sve je uredno stiglo i na to nemam zamjerke.

Isto tako sam imao situacije gdje naručim, platim karticom i onda mi jave da naručenog artikla nema, tako da nije loše uvijek prije uplate provjeriti ili platiti virmanom.

 

EDIT: vidim sad da je post star skoro dva mjeseca, ali svejedno moje iskustvo će možda nekome biti korisno

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 15:58 (mzopg).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice