IPhone 15 - [Rasprava]

poruka: 715
|
čitano: 230.634
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Kako funkcioniraju prednarudžbe? Nisam nikad u životu ništa prednaručio; pretpostavljam da sve popuniš sa svojim podatcima, platiš, i onda samo čekaš shipping tih 7 dana dok im ne stignu uređaji?

 

I postoji li neko mjesto gdje možemo pratiti cijene raznih webshopova što se tiče prednarudžbi ili će se pisati u ovoj temi tko je najpovoljniji?

 

Čekao sam da izađe 15 Pro kako bi zamijenio napokon 12 Pro, pa bi ga odmah u prednarudžbi uzeo na R1 preko firme.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Tomek.Klc kaže...

 

I postoji li neko mjesto gdje možemo pratiti cijene raznih webshopova što se tiče prednarudžbi ili će se pisati u ovoj temi tko je najpovoljniji?

 

Čekao sam da izađe 15 Pro kako bi zamijenio napokon 12 Pro, pa bi ga odmah u prednarudžbi uzeo na R1 preko firme.

Ako ti je i broj isto na firmu onda to vjerovatno najbolje kod operatera.Kao poslovni korisnik ako potpises na 24 mjeseca mozes jako fini popust dobiti.

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
15 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]

Meni osobno najveci nedostatak obicnog u odnosu na Pro je nedostatak ProMotion screena.

Mozda ne kuzis dok ne usporedis oba, a onda vidis kako je na Pro modelu sve fluidnije upravo zbog Promotion ekrana.

Da i obicni modeli imaju ProMotion ekran meni osobno Pro nebi trebao 

 

Koliko ja slikam i koliko mi je bitna kamera mogli bi ugraditi i kameru iz iPhone 4, meni nebi smetalo 

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Mauro kaže...
Tomek.Klc kaže...

 

I postoji li neko mjesto gdje možemo pratiti cijene raznih webshopova što se tiče prednarudžbi ili će se pisati u ovoj temi tko je najpovoljniji?

 

Čekao sam da izađe 15 Pro kako bi zamijenio napokon 12 Pro, pa bi ga odmah u prednarudžbi uzeo na R1 preko firme.

Ako ti je i broj isto na firmu onda to vjerovatno najbolje kod operatera.Kao poslovni korisnik ako potpises na 24 mjeseca mozes jako fini popust dobiti.

 

Hm, broj imam privatno, firma je relativno friško otvorena pa nisam o tome razmišljao da prebacujem. Ali ovo mi prolazi pod poticaje, stavio sam bio 14 Pro u poslovni plan i prihvaćen je. Tako da bih ga definitivno "iskeširao".

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Yovitssa kaže...
Gale92 kaže...

I ajmo ekipa šta se uzima?

Ja mislim uzet ili Pro ili Pro Max... ovisno koliko mi razlike bude u tarifi...

 

UPDATE: iOS 17 dolazi 18.9

Također! Ove su mi godine i boje potrefili... 

 

BTW, ovdje su izbacili cijene za DE, mislim da su gadno fulali ili...?

Ja taman idem na službeni put u DE slijedeći tjedan, kaj mislite, hoće li ih biti tad već u slobodnoj prodaji?

 Mislim da ce biti skuplji nego na linku, jer je na apple.de skuplje, tipa 1449 je Pro Max 256GB

EDIT: cini se da je samo greska za Pro Max model, ostale cijene su tocne

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 16:37 (Gregor).
7 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Tomek.Klc kaže...

Kako funkcioniraju prednarudžbe? Nisam nikad u životu ništa prednaručio; pretpostavljam da sve popuniš sa svojim podatcima, platiš, i onda samo čekaš shipping tih 7 dana dok im ne stignu uređaji?

 

I postoji li neko mjesto gdje možemo pratiti cijene raznih webshopova što se tiče prednarudžbi ili će se pisati u ovoj temi tko je najpovoljniji?

 

Čekao sam da izađe 15 Pro kako bi zamijenio napokon 12 Pro, pa bi ga odmah u prednarudžbi uzeo na R1 preko firme.

Nisam siguran da je tako. U petak popuniš obrazac za prednarudžbu. Oni valjda sastave listu kako se tko prijavio. Kad dobiju uređaje (vjerojatno male količine) tipa 50 komada. Prvih 50 sa liste se kontaktira i obavlja se plaćanje. 

Teoretski možeš obaviti prednarudžbe recimo u istyle, store.hr i hgspot-u pa gdje "prođeš"

Ispravite me ako griješim.

13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Gregor kaže...
Yovitssa kaže...
Gale92 kaže...

I ajmo ekipa šta se uzima?

Ja mislim uzet ili Pro ili Pro Max... ovisno koliko mi razlike bude u tarifi...

 

UPDATE: iOS 17 dolazi 18.9

Također! Ove su mi godine i boje potrefili... 

 

BTW, ovdje su izbacili cijene za DE, mislim da su gadno fulali ili...?

Ja taman idem na službeni put u DE slijedeći tjedan, kaj mislite, hoće li ih biti tad već u slobodnoj prodaji?

 Mislim da ce biti skuplji nego na linku, jer je na apple.de skuplje, tipa 1449 je Pro Max 256GB

EDIT: cini se da je samo greska za Pro Max model, ostale cijene su tocne

Na tu sam cijenu i mislio. Ostale su mi nekako "na mjestu"... Ima li negdje ciijene kod nas? 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
3 godine
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Gale92 kaže...

I ajmo ekipa šta se uzima?

Ja mislim uzet ili Pro ili Pro Max... ovisno koliko mi razlike bude u tarifi...

 

UPDATE: iOS 17 dolazi 18.9

Mislim da se kupuje iPhone 15 Pro 256GB, po meni savrsen mobitel, volio bih imati periskopsku kameru, ali realno ju ne bih skoro nikada koristio, a storage taman, ni previse ni premalo.

 

Pravo pitanje je koja se boja uzima

 

https://images.macrumors.com/t/nKAboR6twFqkI47TTKXAESHoZ18=/1600x0/article-new/2023/08/iPhone-15-Pro-Colors-Mock-Feature.jpg

13 godina
suspendiran
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
amagi kaže...
Gale92 kaže...

I ajmo ekipa šta se uzima?

Ja mislim uzet ili Pro ili Pro Max... ovisno koliko mi razlike bude u tarifi...

 

UPDATE: iOS 17 dolazi 18.9

Mislim da se kupuje iPhone 15 Pro 256GB, po meni savrsen mobitel, volio bih imati periskopsku kameru, ali realno ju ne bih skoro nikada koristio, a storage taman, ni previse ni premalo.

 

Pravo pitanje je koja se boja uzima

 

https://images.macrumors.com/t/nKAboR6twFqkI47TTKXAESHoZ18=/1600x0/article-new/2023/08/iPhone-15-Pro-Colors-Mock-Feature.jpg

Koliko sam upoznat sa periskopskom kamerom, ovo nije ona o kojoj se je nekih dva tjedna pričalo. 
Moguće griješim, obzirom koliko sam bio razočaran eventom (pokojni Steve Jobs se je vrtio u grobu kao kakav ventilator od srama), nisam skorom ništa pridavao pažnje dok sam skužio da su oko Watcha Ultra govorili točno pet minuta i dvije sekunde, karikiram. 

Utvaram si, to je zadnji meni rok da uzmem novi iPhone, da nagodinu izlazi iPhone Ultra koji će tek imati onu stvarno pravu periskopsku kameru 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]

 Ja idem sa plavom ali necu odbit ni titanium natural (siva)....zavisi sto ce imat u prvoj turi

12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
irimac kaže...
Tomek.Klc kaže...

Kako funkcioniraju prednarudžbe? Nisam nikad u životu ništa prednaručio; pretpostavljam da sve popuniš sa svojim podatcima, platiš, i onda samo čekaš shipping tih 7 dana dok im ne stignu uređaji?

 

I postoji li neko mjesto gdje možemo pratiti cijene raznih webshopova što se tiče prednarudžbi ili će se pisati u ovoj temi tko je najpovoljniji?

 

Čekao sam da izađe 15 Pro kako bi zamijenio napokon 12 Pro, pa bi ga odmah u prednarudžbi uzeo na R1 preko firme.

Nisam siguran da je tako. U petak popuniš obrazac za prednarudžbu. Oni valjda sastave listu kako se tko prijavio. Kad dobiju uređaje (vjerojatno male količine) tipa 50 komada. Prvih 50 sa liste se kontaktira i obavlja se plaćanje. 

Teoretski možeš obaviti prednarudžbe recimo u istyle, store.hr i hgspot-u pa gdje "prođeš"

Ispravite me ako griješim.

Ipak je bilo kako sam ja mislio, odmah plaćanje. :)

 

Naručen u Sancta Domenici, Links nema moju kombinaciju boje/storagea. A1 nudi samo uz tarifu. iStyle stranica još uvijek srušena.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Tomek.Klc kaže...
irimac kaže...
Tomek.Klc kaže...

Kako funkcioniraju prednarudžbe? Nisam nikad u životu ništa prednaručio; pretpostavljam da sve popuniš sa svojim podatcima, platiš, i onda samo čekaš shipping tih 7 dana dok im ne stignu uređaji?

 

I postoji li neko mjesto gdje možemo pratiti cijene raznih webshopova što se tiče prednarudžbi ili će se pisati u ovoj temi tko je najpovoljniji?

 

Čekao sam da izađe 15 Pro kako bi zamijenio napokon 12 Pro, pa bi ga odmah u prednarudžbi uzeo na R1 preko firme.

Nisam siguran da je tako. U petak popuniš obrazac za prednarudžbu. Oni valjda sastave listu kako se tko prijavio. Kad dobiju uređaje (vjerojatno male količine) tipa 50 komada. Prvih 50 sa liste se kontaktira i obavlja se plaćanje. 

Teoretski možeš obaviti prednarudžbe recimo u istyle, store.hr i hgspot-u pa gdje "prođeš"

Ispravite me ako griješim.

Ipak je bilo kako sam ja mislio, odmah plaćanje. :)

 

Naručen u Sancta Domenici, Links nema moju kombinaciju boje/storagea. A1 nudi samo uz tarifu. iStyle stranica još uvijek srušena.

 U SD nemam nikoakvog linka za prednarudžbu... Moguće da su ispucali kvotu prednarudžbi?

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Yovitssa kaže...

 U SD nemam nikoakvog linka za prednarudžbu... Moguće da su ispucali kvotu prednarudžbi?

Sancta

15 i 15 Pro

15 Pro i Pro Max

13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

T-Mobile PAO !!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Šta ste uzeli šta niste,,, ili još čekate jer više nema na zalihi

 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Uvijek sam sačekao mjesec dana najmanje za narudžbi iPhonea, nikada ga nisam piknuo u prednarudžbi! 
Moj prijedlog je svim kolegama i naravno kolegicama da ga naručuju u prvoj polovici listopada i budu sigurni da će ga dobiti do prve polovice prosinca kako je bilo u moja oba dva slučaja. 
Čak, i bolje prolaze oni koji naručuju mobitele sa većim kapacitetima interne memorije, i to sam osobno se provjerio i uvjerio 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Jel' itko uspio ulovit Pro Max 256GB u Natural boji? Bio sam na vecini stranica od 13:55 i niti jedna nije imala raspolozive. Takodjer, u HT-u sam prednarucio 512GB i pisalo je da ce mi javiti na mail kad se pojavi na webu? Ovo mi ne zvuci kao rezervacija/prednarudzba, nego samo javljanje kad ce biti na stanju pa da ce opet biti "tko prvi njegovo".

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Gregor kaže...

Jel' itko uspio ulovit Pro Max 256GB u Natural boji? Bio sam na vecini stranica od 13:55 i niti jedna nije imala raspolozive. Takodjer, u HT-u sam prednarucio 512GB i pisalo je da ce mi javiti na mail kad se pojavi na webu? Ovo mi ne zvuci kao rezervacija/prednarudzba, nego samo javljanje kad ce biti na stanju pa da ce opet biti "tko prvi njegovo".

 Sad gledo na tcomu stoji da ce Pro Max biti naknadno odnosno da cemo bit obavjesteni....

15 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Prednarucio sam 15 pro 128 black.
Imao sam 13 pro dobio sam dobre pare za njega tako da idemo dalje
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Bez žurbe ekipa, za par tjedana će ih biti ko govana i to u svim bojama. Strpite se malo, ne nasjedajte na hajp.

Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Prednarucen 15 Pro Blue Titanium 256GB iz iStyle-a.

 

Taman za poslati trenutni Xs u zasluzenu mirovinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Horned Reaer kaže...
Prednarucio sam 15 pro 128 black.
Imao sam 13 pro dobio sam dobre pare za njega tako da idemo dalje

 I ja, imam 13 Mini i vrijeme je da idemo na nešto veće :P

7 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Prelazim sa Iphone 12 128GB
Na kraju uzeo Iphone 15 Pro 512GB Natural Titanium kod T-coma (pretplata na 2g tj. otplata uređaja, nemaju više tarife obvezaujće ugovorom)

Platio ko suho zlato ali mislim da će se isplatiti jer ću ga imati sljedeće 3 god 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

E sad idu one "slatke brige" gdje uzeti maskicu i kabelić :P slušam neke sugestije :)

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

casetify ima odlicne dizajne za maskice.

 

imaju Evangelion kolekciju, jako se premisljam da uzmem

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
amagi kaže...

casetify ima odlicne dizajne za maskice.

 

imaju Evangelion kolekciju, jako se premisljam da uzmem

 linkić ako može?
Gledam u istyle jer moram uzet "sve" ..staklo i punjač..

3 godine
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

https://www.casetify.com/

 

evo ga

 

ja sam isto htio uzeti odmah maskicu u istyleu, no bilo je nedostupno kada sam narucivao mobitel

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
amagi kaže...

https://www.casetify.com/

 

evo ga

 

ja sam isto htio uzeti odmah maskicu u istyleu, no bilo je nedostupno kada sam narucivao mobitel

 Hvala.
Vidim još za istyle
:) ugl sad se mogu veselit Ponedeljku i iOS 17 i naravno očekivati ajfonić uskoro ;)
nadam se dobrim postovima tu u temi

6 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

narucen 15 pro max natural titnium 256GB. 

 

sad cekamo bas me zanima hoce li do petka doci :) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2023 17:53 (_itsmoriarty).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice