G2A i kinguin prodaja steam giftova

poruka: 9
|
čitano: 3.159
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
G2A i kinguin prodaja steam giftova

Pozz svima

zanima me jel mogu dobiti od steama trejd ban

ako prodajem giftove na tim stranicama

htio bi kupovat igre kad su na popustu i prodavat ih tamo ali ne pod cjenu da dobiejm trejd ban

i onda mi sve propadne sta sam kupija

ako neko ima iskustva sa tim bio bi zahvalan na odgovoru

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: G2A i kinguin prodaja steam giftova

Nećeš dobit ban. 

11 godina
offline
G2A i kinguin prodaja steam giftova

Nečeš dobit ban samo imaj na umu da kad postavis igru uzmu ti 0.15 eura, zatim kad se igra proda uzmu 0.35 eura + 8% od ukupne cijene i svaki put kad mijenjas cijenu uzmu 0.15 eura i onda kad recimo zelis prebacit lovu na paypal uzmu par eura ,kad sve to zbrojis ne znam koliko se isplati, moras  nabavit igre po super cijenama da bi nesto zaradio, na steamu bas i nisu neke cijene, uglavnom kad ih usporedis sa g2a ispada da su skuplje ili par centi manje i onda zbog provizije se bas i ne isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
G2A i kinguin prodaja steam giftova

ma stvar je u tome sta ja trgujem sa CSGO itemima, i da pretvorim lovu od steamwaleta u prave pare trebam kupit csgo kljuceve po 2,20 eura i prodat ih nekome za 1,75 tako nesto tu izgubim 20%

zato me zanima trgovina sa igrama mogu ih kupiti na steamu kad su na popustu i prodat ih na drugim sajtovima nemoram cak i imati neki profit preveliki samo da negubim 20%

samo me je bilo strah jer neznam jel to legalo od strane steama, ako ti lupe trejd ban sve sta imam ma njemu mi propadne 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
G2A i kinguin prodaja steam giftova

Neces dobiti ban :), prodavao sam tamo od kako su dodali tu opciju za prodaju i nikada nisam imao problema... Samo nekada se desi da dodje neka budala pa kaze da igra ne radi i takve gluposti :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: G2A i kinguin prodaja steam giftova

Cekaj neki sale i kupi popularne igre na kojima ne gubis novce (nikad nemoj kupovat nove igre koje su tek izasle). Najbolji primjer je CS:GO. Na CS:GO ti je return 100% i ne gubis nista,a moguca je i zarada. (ovisi kolko si spreman cekat 2-3 mj )
CS obicno kosta oko 5.75 mozda i manje. Na 100 € CS:GO giftova moguce je zaradit 15-35 €. Dok pogledas nije neka lova ali dok vadis vece svote nakupi se. 

 

Za prodaju igrica napravi poseban gmail.

info@gmail.com

i.nfo@gmail.com

in.fo@gmail.com

Steam ne dozvoljava slanje vise od 2 igrice na  isti mail pa se toga rijesis tockama. 

Do sad sam prodal preko 1k € igrica i nije bilo problema. (nadam se da ni nece hehe :D)

fak
14 godina
neaktivan
offline
G2A i kinguin prodaja steam giftova

hvala svima na informacijama puno ste mi pomogli :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
G2A i kinguin prodaja steam giftova

Imam problem sa isplatom na g2a, cekao sam da prođe 2 tjedna nakon sta sam prodao neke igre da mogu pokupit novce, mislim da je proslo vec barem mjesec dana i i dalje nista. Kad odem na payout, dobijem onaj kod za potvrdu na mobitel, ukucam ga i dobijem error "Something went wrong". Javio sam se supportu pred nekih 5 dana, lik na live chatu nije imao pojma, otvorio sam ticket pa su me i tamo prebacili na Business Support Department, uglavnom sve šta sam postigao sa tim je to da mi se sad umjesto "Something went wrong" na istom mjestu pokazuje "User banned".

Svi prodani keyevi su regularni, nema negativnih reviewova i nigdje drugdje mi ne prikazuje taj ban osim kad pokusam isplatit, a oni ne odgovaraju.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2016 0:47 (KiCo77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: G2A i kinguin prodaja steam giftova

Koja payout metoda je u pitanju.

 

Meni se user banned pojavio samo kad sam radio isplatu na Webmoney

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice