Star Wars Jedi:Survivor

poruka: 103
|
čitano: 38.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Nastavak fantasticnog Fallen Ordera koji ovaj put izlazi samo za this gen platforme tojest Playstation 5,Xbox series te Pc.

Igru razvija Respawn Entertainment a izdaje EA,datum izlaska je 17. ožujka 2023.

Apsolutno se veselim igri i ocekujem barem jednaku kvalitetu kao u jedinici.

 

 

 

 

 

https://www.ea.com/games/starwars/jedi/jedi-survivor

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Bit ce ovo jos jedan izvrstan Star Wars naslov 🥂

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Preload je počeo.

Sutra su recenzije, a ovo vrijeme izlaska igre po zonama.

 Ako netko neće platiti punu cijenu, (ja sam uzeo na CD keys za 45 eura) igra se može igrati na EA Play Pro uz pretplatu od 15 eura mjesečno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

preloadao igru, cekamo sad ... 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

11 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

Svijestan sam toga ali svejedno otvaram teme da makar postoje 🥂

16 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

Svijestan sam toga ali svejedno otvaram teme da makar postoje 🥂

 Nisam fan ali ako to graficki dobro izgleda i gameplay je odlican odigram..

 

Kako ces ti igrati ? PC, X ili ps5 ?

 

ako me sjecanje dobro sluzi tebi je sve povezano na oled ?

 

Meni je samo X  i Switch povezan na Oled dok na PC-u rokam na 1440p@165

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Early recenzije odlične ali zamjerka je na performansama, koliko vidim. Nadam se da će najavljeni day1 patch to ispleglati.

 

Taman se strpim tjedan, dva. I na njuški se pojavi po jeftinijoj cijeni od ovih koji rushaju

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
19 mjeseci
protjeran
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas su nas zatrpali vrhunskim igrama,bolesna je ova 2023

 

 Vidim nema baš vamo na bugu fanova SW niti ove igre, 5 postova od toga 3 tvoja za vjerovatno jednu od najboljih SW igara ikada i jednu od kandidata za GOTY ove godine. Vamo su svi napaljeni na Battlefield i SoulsBorn igre, i kad GTA VI bude u najavi to će biti lavina komentara sve ovo ostalo žali Bože raditi temu... 

Svijestan sam toga ali svejedno otvaram teme da makar postoje 🥂

 Nisam fan ali ako to graficki dobro izgleda i gameplay je odlican odigram..

 

Kako ces ti igrati ? PC, X ili ps5 ?

 

ako me sjecanje dobro sluzi tebi je sve povezano na oled ?

 

Meni je samo X  i Switch povezan na Oled dok na PC-u rokam na 1440p@165

Da sve je spojeno na G1,samo je Switch spojen u soundbar.

Prvi dio sam odigrao na kompu a za ovaj jos ne znam....

16 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 Dobro pitanje, ja isto to pitanje imam za X

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

toxic kaže...
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 Dobro pitanje, ja isto to pitanje imam za X

 Na EA stranicama piše da EA Play PRO postoji samo za PC. Znači od konzola ništa. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
Jedi Survivor PC Issues: Massive VRAM usage, heavy CPU bottleneck
Katastrofa od PC porta
gore od last of us
rekli su cekati patch prije kupnje
😵😵😵😵
SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Igre su instalirane.

 

U zadnjih desetak dana pogledi sve filmove i trenutno sam na četvrtom chapteru u prvoj igri. Odlična mi igra!

Ima se brdo sati za provest u SW svijetu...

 

A sada se gleda Star Wars: The Bad Batch

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 19:57 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
Šta nema fanova SW? Veliki sam fan SW. Fallen Order je igretina. Među top 5 SW naj i jedva čekam sutra nastavak!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
pasko kaže...
Jedi Survivor PC Issues: Massive VRAM usage, heavy CPU bottleneck
Katastrofa od PC porta
gore od last of us
rekli su cekati patch prije kupnje
😵😵😵😵

 Pa ne kupujemo Nvidie pa da imamo problema sa memorijom!

 

\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
Azmo kaže...
Šta nema fanova SW? Veliki sam fan SW. Fallen Order je igretina. Među top 5 SW naj i jedva čekam sutra nastavak!

 Naravno da ima. Pogledao sve živo što je trenutni canon, i odigrao naravno. I ovo će se. Evo igra dobila 90 na HCLu, tehničkim problemima unatoč.

doktor1 kaže...

 

A sada se gleda Star Wars: The Bad Batch

 Bad Batch, Mandalorian sve u službi da se ublaži onaj clusterfuck iz Epizode 9

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 21:17 (SaintGriz).
11 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Tehnički problemi se riješe patchevima. Btno da je igra TOP! Ako nije nikakvi patchevi je ne spase.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
SaintGriz kaže...

 Bad Batch, Mandalorian sve u službi da se ublaži onaj clusterfuck iz Epizode 9

 SW: clone wars su učinili čudo za prequel trilogy. Ponavljaju provjereni recept i za sequel trilogy.

19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor

Clone Wars je najbolji, Ashoka je postala fan favourite lik. Rebels je isto dosta dobar, pa čak i onaj Resistance kada se pregrme prve epizode. Sve je to djelo Davea Filonija, on je teški SW fan i frik.

9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

imaj na umu da ti je ea play pretplata uključena u microsoft gamepass, a trenutno ga u Hrvatskoj korisnici koji prvi put uzimaju mogu dobiti za 1 euro 3 mjeseca.

 

Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da se tako može odigrati ova igra potpuno legalno za džabe

11 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
Cansee kaže...
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

imaj na umu da ti je ea play pretplata uključena u microsoft gamepass, a trenutno ga u Hrvatskoj korisnici koji prvi put uzimaju mogu dobiti za 1 euro 3 mjeseca.

 

Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da se tako može odigrati ova igra potpuno legalno za džabe

Mislim da za to treba onaj nekakav poseban tier a to nemamo na Gamepassu,mozda sam u krivu ne znam.....

9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...
SaintGriz kaže...

Ja planiram ovo odigrati preko one EA pretplate šta košta 15 eura. Ako bih platio tu pretplatu jel ona vrijedi samo za PC ili mogu istovremeno i na PS5. Tako da ja i brat možemo u isto vrijeme igrati?

 

imaj na umu da ti je ea play pretplata uključena u microsoft gamepass, a trenutno ga u Hrvatskoj korisnici koji prvi put uzimaju mogu dobiti za 1 euro 3 mjeseca.

 

Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da se tako može odigrati ova igra potpuno legalno za džabe

Mislim da za to treba onaj nekakav poseban tier a to nemamo na Gamepassu,mozda sam u krivu ne znam.....

 

ma da, u pravu si, treba ea play pro, a u gamepassu je samo ea play, zaboravio sam na to

6 godina
online
Star Wars Jedi:Survivor

Ovo izgleda stvarno dobro i drago mi je da su napravili nastavak koji je u svakom segmentu bolji od prvog dijela. Ja se inače još uvijek mučim sa Fallen Order, nikako se ne mogu uvući u taj svijet. Do mene je, ne do igre. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
Plus što Ea play pro uopće ne postoji za konzole. Iz kojeg kod razloga
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

Mene sve ovo pocinje lagano frustrirati ...

 

Dakle imamo neke top naslove Hogwarth Legacy, Batman, sada ovo... i ima ih jos nekoliko koji su baš top...

 

Svi rade enormno loše na high end mašinama ili blizu high end mašina da ne govorim onda kako je na slabijim mašinama.

Dakle ulozis u racunalo pun k love da dobiješ to sve što ti se prezentira i onda ne možeš uživati u svemu što igra pruža a sve zbog toga što se igre za PC rade sve lošije i lošije, portovi su katastrofa...

 

Cemu onda uopce ulagati u gaming PC ? Da igram Apex Legend , OW 2 i CS GO na 1000 fpsa ?

Mah nek oni svi idu u tri krasne..

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
Vandit kaže...

Ovo izgleda stvarno dobro i drago mi je da su napravili nastavak koji je u svakom segmentu bolji od prvog dijela. Ja se inače još uvijek mučim sa Fallen Order, nikako se ne mogu uvući u taj svijet. Do mene je, ne do igre. 

 Baš prelazim Fallen Order i gameplay od kraja trećeg chaptera postaje drastično bolji!

 

Jutros samo pokrenuo ovo i prezentacija je vrhunska!

11 godina
offline
Re: Star Wars Jedi:Survivor
toxic kaže...

Mene sve ovo pocinje lagano frustrirati ...

 

Dakle imamo neke top naslove Hogwarth Legacy, Batman, sada ovo... i ima ih jos nekoliko koji su baš top...

 

Svi rade enormno loše na high end mašinama ili blizu high end mašina da ne govorim onda kako je na slabijim mašinama.

Dakle ulozis u racunalo pun k love da dobiješ to sve što ti se prezentira i onda ne možeš uživati u svemu što igra pruža a sve zbog toga što se igre za PC rade sve lošije i lošije, portovi su katastrofa...

 

Cemu onda uopce ulagati u gaming PC ? Da igram Apex Legend , OW 2 i CS GO na 1000 fpsa ?

Mah nek oni svi idu u tri krasne..

O tome ja pisem vec dugo vremena pa konstantno uskace ekipa sa gtx/rtx 6 serijom i njima sve radi savrseno....

Cak sam razmisljao mjenjat moju 3080 za 2060 uz moju doplatu,3060 mi je potpuno izvan dosega koliko bih morao doplatit....

9 godina
offline
Star Wars Jedi:Survivor

 

Igra radi kao najveće smeće na pcu, sa 3080 koju god rezu lik stavi 50 frejmića haha, igra ne podržava dlss jer je amd sponzor nego usrani fsr koji je kurac. Neki lik ima 4090 kaže igra troši 19gb vrama lul... Procesor ubija igra. Grafe neiskorištene na 40% odmaraju i tako. Ovo je u ranku cyberpunka 2077 i onog isprtka od the last of us koji je izasao prije mjesec dana. Danas je najbolje kupiti konzolu za 500 oira i radi ti sve bar u 60 fpsa normalno. Ne uzimajte ovo za pc ni u ludilu ako imate sony ili xbox.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice