Nisam sigurna koji bi auto od ovih odabrala... zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 672
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 tjedna
offline
Nisam sigurna koji bi auto od ovih odabrala...

Tražim limuzinu, a kriteriji su:

- lijep dizajn

- 2015-2019 godište

- dizel            

- manualni mjenjač

- minimalno 150ks

- od opreme najvažniji su parking sezori naprijed i nazad i zadnja kamera (poželjan i senzor mrtvog ugla)

 

Odlućujući kriterij je očito novac i što se tiče mog budućeg budžeta od oko 13k€, limuzine koje ispunjavaju ove kriterije su:

Renault Talisman 1.7, Ford Mondeo 2.0 tdci, možda još BMW 318 GT ili BMW 320 GT.

 

Ako bi se odlučila za BMW onda bi vjerojatno morala uzet godinu dvije starije auto koje je više prešlo, vjerojatno 200k-250k a to je malo riskantno a inače bi gledala do 170k kilometražu.

Talisman mi je najljepša limuzina, zato mi je on broj 1 za sada a Mondeo je dosta prostran i čini mi se pouzdan auto, lijep sa prednje strane a ok i pozadi. Rado bi ja i Audi ili Mercedes ali preskupi su mi.

 

Dosta sam još auta gledala ali teško je naći neko koje ispunjava baš sve moje kriterije a ne dolazim mi u obzir da uzmem neko koje ih ne ispunjava jer za mene je to puno novca i onda naravno da ću uzet neko koje će me baš oduševiti. Planiram kupit auto krajem ove godine i kada skupim novac, onda bi odmah sve platila, dakle ne bi leasing i sl.. Također ako imate neki savjet za podijet, cijenila bih jer će ovo biti prvo auto koji kupujem.

 

Moj je plan izabrati auto koje mi se sviđa na AutoScout24 ili mobile.de, možda platit i Car vertical iako neki govore da je to super a neki da je beskorisno. I onda od neke dobre autokuće zatražit da mi oni uvezu auto jer sam čitala da je puno skuplje ako sam uvoziš kao fizičko lice. Također sam mislila povesti i automehaničara sa sobom da pogleda malo auto, tako da budem što sigurnija da je sve u redu.

 

Znam da sam malo rano krenula o svemu ovome razmišljat ali šta ću kad sam jako uzbuđena haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2024 19:59 (Jullie321).
2 tjedna
offline
Re: Nisam sigurna koji bi auto od ovih odabrala...

A to je znači tema za ovakva pitanja. Ok onda ću tu pitati. Nova sam pa nisam znala...

14 godina
offline
Re: Nisam sigurna koji bi auto od ovih odabrala...
Mazda 6?
R33mba#2892
2 tjedna
offline
Re: Nisam sigurna koji bi auto od ovih odabrala...

Pogledala sam ih sada par, čini se i ona fina, pogotovo u crvenoj boji. Gledat ću i njih sada, hvala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice